Cardano (ADA) و Polkadot (DOT) به زودی بصورت دارایی قابل معامله در بروکرها

Cardano (ADA) و Polkadot (DOT) به زودی بصورت دارایی قابل معامله در بروکرها
لوگو علیرضا محرابی
Cardano (ADA) و Polkadot (DOT) به زودی بصورت دارایی قابل معامله در بروکرها
خبرهای بازار ارز دیجیتال

امروز 18 مه، Cardano (ADA) برای معامله در بورس سهام Nordic Growth Market (NGM) آماده می شود. در اواخر این ماه  Polkadot (DOT) نیز به صورت انلاین در بورس معامله  خواهد شد.

در این روش شما مستقیما خود این ارزهای دیجیتالی را معامله نمیکنید بلکه در عوض خرید سهام ETP آن ها را از طریق بانک ها یا کارگزاری های مربوطه انجام میدهید ، این کار قرار گرفتن این ارزهای دیجیتالی را برای موسسات  و کاربران فراهم می کند.

هر دوی این ETP ها محصولات سرمایه گذاری غیرمستقیم هستند و دارایی های اصلی آنها همان Cardano و Polkadot است.

مدیر عامل شرکت Valor ، دیانا بیگز ، در مورد راه اندازی این سیستم اظهار داشت:

"به دنبال موفقیت ETP های بیتکوین و Ethereum ، تقاضای سرمایه گذاران برای محصولات دارایی دیجیتال بیشتر افزایش یافته است.با توسعه و درک روزافزون این فناوری ها ، ما خوشحالیم که سرمایه گذاران را به صرفه ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای دسترسی به سرمایه گذاری در پروتکل های نوآورانه مانند Cardano و Polkadot آورده ایم. "

هر دو این آلتکوین ها به دلیل استفاده از نوآوری های خلاقانه در تکنولوژی بلاکچین، در سال 2021 شاهد رشد های شدیدی بوده اند.

ارز دیجیتال Cardano (ADA) پلت فرم بلاکچین منبع باز اثبات سهام است که مقیاس پذیری و برنامه ریزی بی نظیری را ارائه می دهد که بزرگانی مانند Ethereum (ETH) را به چالش می کشد و در سال اخیر رشدی برابر با 1100 درصد داشته است و اکنون در رتبه 4 بازار قرار دارد.

از طرف دیگر، ارز دیجیتال Polkadot (DOT) به دلیل ارائه راه حل های مقیاس پذیر و قابل همکاری با چندین بلاکچین ، شهرت زیادی کسب کرده است.این پروتکل منبع باز با بودجه بنیاد Web3 سه عملکرد اساسی staking ، حاکمیت و parachains را ارائه می دهد.

DOT هشتمین ارزدیجیتال بزرگ بازر است که ارزش بازار آن 28 میلیارد دلار است و در سال اخیر در حدود 1300٪ سود آوری داشته است.

 

13 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
پکیج ویژه بازارهای مالی فروش ویژه دوره ارزدیجیتال و شروع قدرتمند بورس
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram