مجاز شدن پرداخت های کریپتویی در روسیه

مجاز شدن پرداخت های کریپتویی در روسیه
لوگو علیرضا محرابی
مجاز شدن پرداخت های کریپتویی در روسیه
خبرهای بازار ارز دیجیتال

اعضای دولتی دوما روسیه، در حال اصلاحاتی هستند که اجازه استفاده از ارز های دیجیتالی را به عنوان یک روش پرداخت همراه با قرارداد،می دهد.دارایی های دیجیتال طبق قوانین روسیه به عنوان دارایی مالی در نظر گرفته می شوند، و این تغییرات پرداخت های کریپتویی بین طرفین قرارداد را قانونی می کند.

مجلس عوام روسیه معروف به دوما، در تلاش است موانع استفاده از ارزهای دیجیتالی را در پرداخت های پیمانی برطرف کند.این پیشنهادها قابل بررسی مداوم هستند اما به گفته رئیس کمیته قانونگذاری، پاول کراسنننیکوف، در این مورد اتفاق نظر وجود دارد.

سخنگوی مجلس در مجمع حقوقی سنپترزبورگ اظهار داشت:

"ما معتقدیم که لازم است اصلاحاتی در قانون مدنی انجام شود.اکنون ما به روش مناسبی برای تأیید این امر رسیدیم ،و این درک وجود دارد که واحدهای پولی دیجیتال ، همانطور که گفته شده است ، می توانند یک روش پرداخت قراردادی باشند."

کراشنینیکوف خاطرنشان کرد که گرچه ارز های دیجیتالی در روسیه قانونی قانونی نیست،اما نویسندگان این قانون اصلاحی معتقدند که می توان از آن برای پرداخت در چارچوب قانون قراردادی استفاده کرد. وی به نقل از خبرگزاری اینترفاکس افزود،با ارزهای دیجیتال به عنوان اوراق بهادار برخورد نخواهد کرد و خاطر نشان کرد : "ما معتقدیم كه این فقط  نوعی دارایی است."

 

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram