1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. تحلیل ارز دیجیتال
  4. مزایا و معایب ارز دیجیتال پاندی ایکس

مزایا و معایب ارز دیجیتال پاندی ایکس

مزایا و معایب ارز دیجیتال پاندی ایکس
لوگو علیرضا محرابی
مزایا و معایب ارز دیجیتال پاندی ایکس
تحلیل ارز دیجیتال

Pundi X پروژه ای است که می خواهد هزینه رمزنگاری را به همان اندازه کارت اعتباری آسان کند. سازندگان رمز NPXS امیدوارند که روزی از آن در دستگاه های نقطه فروش (POS) مبتنی بر Ethereum استفاده شود. این روش می تواند خدمات بانکی اساسی را به مناطق توسعه نیافته مانند آمریکای لاتین و اندونزی ارائه دهد.

به عبارت دیگر:

Pundi X یکی از توسعه دهندگان برجسته دستگاه های مجهز به بلاکچین با هدف تحول در مشاغل خرده فروشی با راه حل فروش مبتنی بر بلاک چین است. این راه حل به بازرگانان و مصرف کنندگان خرده فروشی اجازه می دهد تا معاملات فوری فروشگاهی را با بلاکچین خود انجام دهند.

راه حل بلاکچین در سال 2017 تأسیس شد و ICO خود را در ژانویه 2018 به عنوان اولین راه حل فروش در جهان راه اندازی کرد. پس از موفقیت ICO ،  ارز دیجیتال Pundi X با موفقیت خدمات متمرکز خرده فروشی از جمله XPOS ، XWallet و XPASS و همچنین اولین تلفن بلاک چین به نام BOB را راه اندازی کرده است.

این شرکت که دفتر مرکزی آن در سنگاپور است، دستگاه های XPOS خود را به بیش از 25 بازار از جمله ایالات متحده ، اسپانیا ، آرژانتین ، کره ، استرالیا ، کلمبیا ، اسپانیا و تایوان ارسال کرده است.

چه کسانی بنیانگذار Pundi X هستند؟

پروژه Pundi X در سال 2017 توسط Zac Cheah و Pitt Huang تاسیس شد. این جفت در سال 2012 در یک گروه HTML5 ملاقات کردند و ایده واحدی که این شرکت را ایجاد کرد راهی برای تبدیل ارزهای رمزپایه به بخشی از زندگی روزمره همه بود.

Zac Cheah در حال حاضر به عنوان مدیر عامل Pundi X فعالیت می کند. قبل از نقش خود در Pundi X ، Zac قبلا رئیس W3C گروه علاقه HTML5 بود. زک، یک برنامه نویس ماهر، کارشناسی ارشد خود را در محاسبات از موسسه فناوری سلطنتی KTH، به اختصار KTH ، Sweeden و M.Sc در امنیت سایبری از دانشگاه علم و صنعت نروژ ، نروژ دریافت کرد.

پیت هوانگ در حال حاضر به عنوان مدیر فنی و مدیر عامل Pundi X فعالیت می کند. پیت که از 10 سالگی شروع به کد نویسی کرد. در دبیرستان ، او در حال ساخت بازی های فضایی بود.

چه کسانی بنیانگذار Pundi X هستند؟

مزایای pundi x

هدف پروژه Pundi X این است که ارز رمزنگاری شده در دسترس همه قرار گیرد. در حالی که سایر پروژه های مشابه سعی در عملکرد بهتر از سیستم بانکی دارند، Pundi X به دنبال ساده سازی تبدیل مشاغل خرده فروشی برای تحقق این امر است.

Pundi X با XPOS ، XPASS و XWallet مجازی اکوسیستم پرداخت بلاک چین ایجاد کرده است. XPOS اولین نقطه فروش بی سیم مجهز به بلاک چین (POS) برای ارزهای رمزپایه است.

با استفاده از XPOS ، بازرگانان خرده فروشی و همچنین مصرف کنندگان می توانند با استفاده از دارایی های دیجیتال در فروشگاه های فیزیکی به راحتی خرید، فروش و معامله کنند. این محصول برای پذیرش هر ارز رمزنگاری شده طراحی شده است. دارایی های دیجیتالی مشهور مانند بیت کوین (BTC) ، اتریوم (ETH) و پوندی X (NPXS) در اکوسیستم ذکر شده اند.

برنامه تلفن همراه XWallet پل ارتباطی بین کیف پولهای دارایی دیجیتال معمولی و اکوسیستم پرداخت Pundi X است. کاربران می توانند با استفاده از XWallet دارایی های دیجیتالی خود را به راحتی مدیریت کنند، نقل و انتقالات را انجام دهند، مانده ها را بررسی کنند و رمزنگاری های پشتیبانی شده در XWallet را تکمیل کنند. کارت XPASS مجازی برای هر کاربر ثبت شده XWallet صادر می شود.

Pundi X چگونه ایمن است؟

Pundi X با یک بلاکچین اثبات سهام کار می کند. این بدان معنی است که کاربران رمزهای NPXS خود را برای تأیید تراکنش های بلوکی در شبکه در معرض خطر قرار می دهند. برای داشتن سهام ، باید حداقل 1000 NPXS داشته باشید.

اعتبار سنجی هایی که NPXS خود را به عنوان وثیقه در نظر می گیرند، بخشی جدایی ناپذیر از امنیت Pundi X هستند. در عوض، به آنها نشان های NPXS اعطا می شود.

سازوکار اجماع PoS Pundi X مانند بسیاری دیگر از بلاک چین های DeFi غیرمتمرکز است. مشارکت مشتری کلید امنیت شبکه است. Pundi X همچنین به خرده فروشان واجد شرایط برای تسهیل معاملات از طریق XPOS پاداش می دهد

در ژوئن 2019 ، Pundi X برای پشتیبانی از بلاکچین های بیشتر، Platform Open را راه اندازی کرد. از آن زمان، توسعه دهندگان و پروژه های DeFi توکن های ERC20 خود را در اکوسیستم Pundi X ثبت و بارگذاری کرده اند و باعث افزایش استفاده از آن شده اند.

نتیجه گیری Pundi X

  1. Pundi X جاه طلبی بالایی دارد، اما ممکن است برای غلبه بر اعتراضات فعلی صنعت خرده فروشی در مورد پذیرش رمزگذار به عنوان پرداخت کافی نباشد. با این وجود این یک پروژه مستحکم ساخته و علی رغم سن کمی که دارد، در حال حاضر یک رمزنگاری عالی است. موفقیت Pundi X به عملکرد آن بستگی به مزایای اصلی آن دارد:
  2. Pundi X کاملاً بر ایجاد دستگاه های فیزیکی خرده فروشی متمرکز است که قادر به پذیرش پرداخت ارزهای رمزپایه هستند.
  3. NPXS یک رمز ERC-20 در بلاک چین Ethereum است. توسط صرافی های بزرگ پذیرفته شده است و می تواند ETH ، BTC و BCH را به عنوان جفت معاملاتی بپذیرد.
  4. Pundi X نسبت به کارت های اعتباری سنتی هزینه تراکنش کمتری دارد. 
  5. Pundi X اگر بتواند قطعات مناسب بازی را بدست آورد ، می تواند سرمایه گذاری محکم باشد که می تواند آزمون زمان را تحمل کند. 

مقاله پیشنهادی این مطلب:

تحلیل ارز دیجیتال به زبان ساده

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
سبد گردانی (آقای کمالی)
موبایل 09933656387
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_11
داخلی 206
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبانی فروش (خانم علیپور)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_27
داخلی 105
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر