ارز دیجیتال یونی سواپ

ردیف عنوان توضیحات
1 نام ارزدیجیتالUniswap
2 نماد ارزدیجیتالUNI
3 دسته ارز دیجیتالصرافی های غیر متمرکز
4 خالق ارز دیجیتالهایدن آدامز
5 سال راه اندازی2018
6 قابلیت استخراجدارد
7 تعداد سکه ها
  • 1,000,000,000
قیمت‌لحظه‌ای
به‌دلار Dollar
درصد تغییر
تعداد معامله

ارز دیجیتال یونی سواپ که متعلق به صرافی غیر متمرکز یونی سواپ می باشد یکی از ارزهای دیجیتال جدید است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است و افراد زیادی علاقه مند به کسب درآمد از طریق این ارز دیجیتال شده اند. بدون شک برای این که بتوانید از طریق این ارز دیجیتال اقدام به کسب درآمد کنید باید اطلاعات کاملی را درباره آن بدست بیاورید. به همین علت ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره ارز دیجیتال یونی سواپ صحبت کنیم و اطلاعات مفیدی را درباره این ارز در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین با ما در این مطلب همراه باشید تا اطلاعات خود درباره این ارز را افزایش دهید.

آموزش رایگان ارز دیجیتال

آموزش ارز دیجیتال به ساده ترین روش ممکن به صورت رایگان را میتوانید در این مطلب یاد بگیرید.

مشاهده

درباره ارز دیجیتال یونی سواپ

اگر با دنیای ارزهای دیجیتال آشنایی داشته باشید حتما می دانید که اکثر صرافی هایی که امروزه در این زمینه فعالیت دارند به صورت متمرکز فعالیت خود را انجام می دهند. صرافی های متمرکز معمولا کمتر قابل اطمینان هستند و همین عامل نیز باعث به وجود آمدن ایده صرافی های غیرمتمرکز شد. صرافی یونی سواپ یکی از بهترین و جدیدترین صرافی های غیرمتمرکز است که امروزه می تواند تجربه ای جدید و جذاب را در اختیار شما قرار دهد. تا چند سال قبل صرافی های غیرمتمرکز توانایی رقابت با صرافی های متمرکز را نداشتند ولی امروزه صرافی یونی سواپ تبدیل به یکی از قدرتمندترین رقبای صرافی های متمرکز شده است. ارز دیجیتال یونی سواپ نیز متعلق به همین صرافی است که با توجه به قدرت بسیار بالای این صرافی می توان این ارز را گزینه خوبی برای کسب درآمد دانست.

درباره ارز دیجیتال یونی سواپ

هدف ارز یونی سواپ  

این ارز در واقع یک پروتکل متن باز است که برای تبادل انواع توکن های ERC20 مورد استفاده قرار می گیرد و شاید برای شما جالب باشد که بدانید این پروتکل در بستر شبکه اتریوم انجام می شود و همین عامل نیز باعث افزایش سرعت و امنیت آن می شود. هدف اصلی از تشکیل این ارز این بود که بستری برای کاربران شبکه بلاک چین اتریوم فراهم شود تا بتوانند به صورت مستقیم معاملات خود را انجام دهند بدون این که نیازی به واسطه داشته باشند.

دوره جامع آموزش ارز دیجیتال

بیش از 30 ساعت آموزش کسب درآمد از ارزهای دیجیتال به صورت کاملا عملی

موسسان ارز یونی سواپ

بسیاری از افراد هایدن آدامز را موسس این ارز دیجیتال می دانند که در سال 2018 پروتکل مربوط به این ارز دیجیتال را طراحی کرد ولی شاید برای شما جالب باشد که بدانید اقدامات اولیه برای ایجاد زیرساخت های لازم برای این ارز توسط ویتالیک بوترین معروف انجام شد که خالق اتریوم نیز همین شخص است و به همین علت نیز برخی از افراد او را خالق ارز دیجیتال یونی سواپ می دانند.

موسسان ارز یونی سواپ

آیا این ارز قابل استخراج است؟

بله توکن هایی که برای ارز دیجیتال یونی سواپ در نظر گرفته شده اند قابل استخراج می باشند که البته برای استخراج آنها شما باید در چهار استخر اتریوم / تتر، اتریوم / یو اس دی سی، اتریوم / دای و اتریوم / دبلیو بی تی سی نقدینگی تامین کنید. البته شرط دیگر برای استخراج این است که هر آدرس اتریوم باید با قراردادهای هوشمند یونی سواپ در تعامل باشد.

دوره آموزش ارز دیجیتال

آموزش ارز دیجیتال به ساده ترین روش ممکن را میتوانید در این مطلب یاد بگیرید.

مشاهده

آینده ارز دیجیتال یونی سواپ

این ارز دیجیتال یکی از ارزهای دیجیتال است که سرمایه گذاری در آن فرصت مناسبی برای سودآوری به شمار می آید چرا که صرافی یونی سواپ در حال تبدیل شدن به یکی از معروف ترین صرافی های ارز دیجیتال در دنیا است و از آن جایی که این ارز در حال حاضر رشد خاصی انجام نداده است بسیاری از متخصصین این حوزه اعتقاد دارند که این ارز می تواند در آینده ای نزدیک به قیمت های بالایی دست پیدا کند. بنابراین اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که علاقه مند به فرصت های سرمایه گذاری مناسب هستید به شما پیشنهاد می کنیم حتما وضعیت این ارز را در بازه های زمانی کوتاه مدت بررسی کرده و در صورت تمایل اقدام به سرمایه گذاری روی این ارز کنید.

آینده ارز دیجیتال یونی سواپ

نظر کارشناسان درباره این ارز دیجیتال

بسیاری از کارشناسان معتقدند که قیمت واقعی این ارز دیجیتال بالاتر از قیمت فعالی این ارز است و به همین علت نیز در فرصت مناسب می توان روی آن سرمایه گذاری انجام داد. از جمله عواملی که باعث شده است تا نظر کارشناسان نسبت به این ارز مساعد باشد می توان به موفقیت های تیم توسعه دهنده این ارز، کار کردن در بستر اتریوم و پروتکل های مربوط به قراردادهای هوشمند، فعالیت کاربران روی بستر این ارز، تبلیغاتی که در خصوص آن انجام شده است و ... اشاره کرد.

استخراج ارز یونی سواپ

اگر شما هم از صرافی یونی سواپ استفاده کرده اید احتمالا در ازای هر آدرسی که با پروتکل های این صرافی در ارتباط بوده است شما چیزی حدود 400 توکن را بدست آورده اید. برای این که اطلاعات دقیق تری درباره این مقدار بدست بیاورید و آن را به کیف پول خود اضافه کنید می توانید از خدمات وب سایت یونی سواپ استفاده کنید.

استخراج ارز یونی سواپ

سرمایه گذاری روی ارز یونی سواپ

امروزه امکان خرید و فروش این ارز در صرافی یونی سواپ برای شما فراهم شده است که می توانید از این خدمات استفاده کرده و روی این ارز سرمایه گذاری کنید. علاوه بر این امکان سرمایه گذاری از طریق برخی از صرافی های داخلی ارز دیجیتال نیز برای شما فراهم شده است و این ارز در لیست برخی از صرافی های داخلی نیز موجود است

مزایای ارز دیجیتال یونی سواپ

یکی از مهمترین مزایای ارز دیجیتال یونی سواپ این است که این ارز هم پشتیبانی شبکه اتریوم را دارا است و هم از پشتیبانی صرافی یونی سواپ برخوردار می باشد که این دو عامل فرصت رشد فوق العاده ای را برای این ارز دیجیتال فراهم می کنند. سرعت و امنیت بالای شبکه اتریوم می تواند معاملات این ارز را بسیار راحت تر کند. علاوه بر این از آن جایی که امروزه صرافی یونی سواپ در حال محبوب شدن در میان جامعه علاقه مندان به ارزهای دیجیتال است، این مسئله می تواند روی رشد هرچه بیشتر ارز دیجیتال یونی سواپ Uniswap نیز تاثیرگذار باشد.

مزایای ارز دیجیتال یونی سواپ

معایب این ارز دیجیتال

افت قیمتی که این ارز دیجیتال در بازه ای متحمل شد باعث شد تا بسیاری از افراد نسبت به ارز دیجیتال یونی سواپ بدبین شوند ولی جای هیچ گونه نگرانی نیست و شما با بررسی بیشتر متوجه ارزشمندی آن خواهید شد.

اصطلاحات این ارز دیجیتال

یونیکورن ها یا همان تک شاخ ها از جمله مهمترین اصطلاحات در ارز دیجیتال یونی سواپ هستند که در واقع بخشی از این سیستم به شمار می آیند که در این ارز دیجیتال معاملات غیر متمرکز را برای شما امکان پذیر می کنند. 

آموزش رایگان ارز دیجیتال

آموزش ارز دیجیتال به ساده ترین روش ممکن به صورت رایگان را میتوانید در این مطلب یاد بگیرید.

مشاهده

 ارز دیجیتال یونی سواپ پس از تکمیل موج W وارد روند اصلاحی شد که دو محدوده مقاومتی در قیمت 40.667 و 27.951 و دو حمایت قوی در محدوده 16.645 و 5.185 قرار دارد، در حال حاضر نیز با مقاومت 24.945 درگیر میباشد.

در تحلیل فوق، حمایت و مقاومت های کلیدی و مهم، در بازه ی زمانی هفتگی و ماهیانه، برای درک و دیدگاه بهتر شما عزیزان مشخص شده است که بعد از شکست، هر کدام می تواند روند نزولی و صعودی قوی تشکیل دهد و در صورت شکستِ این محدوده ها در آپدیت های بعدی، حمایت و مقاومت های جدید مشخص خواهد شد.

×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram