چگونه ارز دیجیتال چین لینک را بفروشم؟

چگونه ارز دیجیتال چین لینک را بفروشم؟
لوگو علیرضا محرابی
چگونه ارز دیجیتال چین لینک را بفروشم؟
آموزش ارز دیجیتال

Link یکی از ارز های دیجیتالی است که یک شبکه بلاکچین است که با اهداف مشخصی وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.هدف از این پروژه رفع مشکلات صنعت ارزهای دیجیتال است و چین لینک یکی از همین پروژه های موفقی است که تلاش می کند تا همکاری چند جانبه ای را بین شبکه های بلاکچین انجام دهد.

 بیت کوین دنیا را با بلاک چین آشنا کرد و ایده غیر متمرکز شدن را مطرح کرد. بعد از آن، اتریوم در صدد رها‌سازی قدرت مکانسیم Blockchain با استفاده از قراردادهای هوشمند بود. اما شبکه ارز دیجیتال چین لینک قدم بعدی در انقلاب بلاکچینی است که به ایجاد ارتباط بین زنجیره‌های مختلف و منابع دنیای خارج کمک می‌کند تا امروز شبکه های بلاکچین مهمی مثل اترویم و ریپل و ... پا به عرصه ارزهای دیجیتا گذاشته اند 

اگر قصد خرید و فروش ارز دیجیتال چین لینک را دارید مقاله ی ما را تا آخر دنبال کنید. ما در این مقاله به مراحل فروش ارز دیجیتال Link در سایت صرافی بایننس می پردازیم.

انواع روش های فروش ارز دیجیتال لینک

فروش ارز دیجیتال به 2 روش کلی امکان پذیر است:

  1. فروش از اشخاص فروشنده و حقیقی و یا فروش به سایت های واسطه
  2. فروش از صرافی های معتبر دنیا مثل صرافی بایننس

هر کدام از این روش ها ویژگی های خاص خودشان را دارند که در ادامه به آن ها می پردازیم.

فروش ارزدیجیتال لینک از افراد فروشنده

فروختن و یا انجام معامله با افرادی که شناختی نسبت به آن ها نداریم می تواند ریسک های زیادی داشته باشد اینکه آیا شخص مقابل واقعا فروشنده است یا یک فرد کلاهبردار است؟ آیا واقعا معامله ای در کار است یا همه چی فقط به قصد بدست آوردن اموال ما برنامه ریزی شده است از جمله همان مسائلی هستند که ریسک فروش ارز دیجیتال لینک را از افراد حقیقی فروشنده بالا می برد.

سایت های واسطه هم از این موضوع مستثنی نیستند.

فروش ارز دیجیتال Link از صرافی های معتبر

طبیعی است که فروش ارزهای دیجیتال از صرافی ها روشی بسیار مطمئن و پسندیده هستند. 

صرافی های داخلی و یا خارجی لیستی از ارزهای قابل معامله را به شما ارائه می دهند و شما می توانید با انتخاب هرکدام از آن ها خرید و فروش و یا change کردن را انجام دهید.

 صرافی بایننس Binance یکی از معتبرترین صرافی های خارجی است که البته باید بدانید که بعلت وجود تحریمات نسبت به کشور ایران این صرافی به  ایرانی ها خدمات ارائه نمی دهد.البته راه هایی وجود دارد که ما ایرانی ها هم بتوانیم از این صرافی خارجی خرید و فروش کنیم بدون اینکه احراز هویت شویم و یا دارایی هایمان مسدود شود.

از جمله خاموش کردن GPS گوشی و یا ساختن حساب کاربری با ایمیل (نه با شماره موبایل) و ...

لیست تمامی کیف پولهای ارز دیجیتال

مراحل فروش ارز دیجیتال Link

گام اول : گام اول :

وارد سایت Binance.com بشوید و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود ، وارد پنل کاربری خودتان بشوید

 

گام دوم :

با کلیک بر روی گزینه ی trade (سمت چپ بالای صفحه) لیستی از انواع معاملات را می بینید که  می توانید با توجه به نحوه معاملاتتان یکی را انتخاب کنید.

(Classic : معاملات افراد مبتدی و Advanced: معاملات افراد حرفه ای تر)

گام سوم :  

در این مرحله وارد چارت نمودار تحلیل می شوید:

  1. فهرست انتخاب : در این گزینه جفت ارز مورد نظرتان (که قصد فروش آن را دارید) را search  یا جست و جو می کنید.
  2. نمودار قیمت : در این قسمت روند حرکت قیمت بازار ارز دیجیتال بایننس کوین را مشاهده می کنید.
  3. لیست سفارشات بازار : سفارش های قیمت های افراد مختلف که می خواهند ارز دیجیتال خود را در آن قیمت بخرند یا بفروشند.
  4. لیست معاملاتی : در این قسمت تمامی معاملات انجام شده ی خودتان را می توانید بینید.
  5. دارایی ارز دیجیتال: در این قسمت کیف پول خودتان را مشاهده می کنید که چه مقدار ارز دیجیتال دارید.
  6. قسمت ورود سفارش : برای انجام معاملات خود در این قسمت سفارشات فروش خود را ثبت می کنید.

با توجه به تصویر بالا ، برای انجام معاملات ( در قسمت 1 روی شکل ، سمت چپ ، روی علامت فلش کوچک کنار ارز دیجیتال BTC/USDT کلیک کنید تا گزینه ها برایتان باز شود و سپس در قسمت Search بنویسید Link) ؛  مثلا اگر قصد دارید که تتر(USDT) بدهید و در ازای آن ارز دیجیتال  Link بفروشیدباید گزینه ی(Link /USDT) را انتخاب کنید.

سپس در قسمت 6 تصویر بالا ، سفارش خود را  میتوانید ثبت کنید که در ادامه در مورد آن ها توضیح خواهیم داد.

مرحله چهارم :

در قسمت 6 تصویر ، در سمت راست  نمودار، 3 گزینه به نام های limit و market و Stop-limit را مشاهده می کنید که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند.

گزینه Limit برای زمانی است که شما می خواهید سفارش گذاری انجام دهید ( سفارش گذاری به این معنا که مثلا زمانی که ارز دیجیتال Link به این مقدار رسید به این تعداد برایم بفروش).

برای انجام معاملات سفارش گذاری شده  در قسمت SELL ، گزینه ی  limit  را انتخاب می کنید و سپس در کادر Price قیمتی را که می خواهید در آن قیمت فروشتان را انجام دهید را وارد می کنید.

در کادر  Amount مقدار ارز دیجیتالی که می خواهید بفروشید را بنویسید، مثلا 0.1 Link .

همینطور می توانید دایره ی سفید رنگ زیر گزینه ی Amount را بکشید و درصد ارزی را که می خواهید معامله کنید را وارد کنید ، مثلا 70% ). 

مرحله هفتم 

اما گزینه ی Market برای زمانی است که شما می خواهید در همین زمان و با قیمت فعلی فروش خودتان را انجام دهید. گزینه ی sell را انتخاب می کنید و سپس گزینه  MARKET را میزنید .

در قسمت price   مقدار ارز لحظه ای بصورت اتوماتیک وارد می شود و در قسمت total ما مقدار ارزی را که می خواهیم بفروشیم را وارد می کنیم و سپس دکمه ی Sell Link را می زنیم.

 جمع بندی 

Chain Link یکی از ارز های دیجیتالی است که یک شبکه بلاکچین است که با اهداف مشخصی وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.هدف از این پروژه رفع مشکلات صنعت ارزهای دیجیتال است و چین لینک یکی از همین پروژه های موفقی است که تلاش می کند تا همکاری چند جانبه ای را بین شبکه های بلاکچین انجام دهد.

آموزش کار با سایت بایننس راهنمای کامل 

در این باره بیشتر بخوانید

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram