ارز دیجیتال کرومیا

ردیف عنوان توضیحات
1 نام ارزدیجیتالChromia
2 نماد ارزدیجیتالCHR
3 قابلیت استخراجدارد
4 تعداد سکه ها
  • 1,000,000,000 CHR
قیمت‌لحظه‌ای
به‌دلار Dollar
درصد تغییر
تعداد معامله

ارز دیجیتال Chromia، یک بستر جدید بلاکچین برنامه‌های غیرمتمرکز است که برای برطرف کردن نواقص سیستم عامل‌های موجود در dapps طراحی شده است. 

در گذشته ارز دیجیتال کرومیا را با عنوان Chromapolis می‌شناختند. 

هدف از ایجاد ارز دیجیتال Chromia، رفع مشکلاتی است که در بلاکچین وجود دارد. از قابلیت برنامه‌نویسی این نوع ارز دیجیتال برای حل مشکلات مقیاس‌پذیری DApps نیز استفاده می‌شود. 

پلتفرم ارز دیجیتال کرومیا، شبکه‌ای از بلاکچین‌های رابطه‌ای است. dAppS را می‌توان به گونه‌ای نوشت که برای توسعه‌دهندگان تمام دنیا قابل شناخت باشد تا در برنامه‌های بزرگ شرکتی، بازی‌ها و یا پروژهای کوچکتر کاربرد داشته باشد.

ارز دیجیتال Chromia

هر بلاکچینی در کرومیا مجموعه‌ای از گره‌های اعتبار سنجی مرتبط است که مشابه شاردینگ در اتریوم کار می‌کند. این نوع از گره‌های اعتبارسنجی، زیرمجموعه‌ای از همه گروه‌های متعلق به Chromia، است. 

CHR، توکن اصلی بومی کرومیا است و کاربران می‌توانند از این توکن در dApps استفاده کنند؛ در واقع dApps با پرداخت هزینه معاملات، موجب می‌شوند که تولیدکنندگان با استفاده از توکن CHR  مسدود شوند. 

در واقع ارز دیجیتال کرومیا به اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز کمک می کند که توکن‌هایی را صادر کند که تحت پشتیبانی CHR هستند.

از جمله فعالیت‌های اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز در ارز دیجیتال کرومیا می‌توان به امور مالی، بازی، املاک و مستغلات و مراقبت‌های بهداشتی اشاره کرد. ارز دیجیتال choromia در نظر دارد که بر روی برنامه‌های dApp زنجیره تامین، خدمات شرکتی و اینترنت اشیا متمرکز شود.

ارز دیجیتال کرومیا بر روی کدام یک از کیف پول‌ها ذخیره می‌شود؟

ارز دیجیتال کرومیا بر روی کیف پول‌هایی ذخیره می‌شود که از ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتر پشتیبانی می‌کند. در حال حاضر دو نوع کیف پول از این ارز دیجیتال حمایت و پشتیبانی می‌کند:

  1. Trust Wallet
  2. MetaMask
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram