ارز دیجیتال Holo

ردیف عنوان توضیحات
1 نام ارزدیجیتالHolo
2 نماد ارزدیجیتالHOT
3 دسته ارز دیجیتالارزهای دیجیتال زیر ساخت
4 قابلیت استخراجدارد
قیمت‌لحظه‌ای
به‌دلار Dollar
درصد تغییر
تعداد معامله

ارز دیجیتال HOT یا همان هولو یک نوع ارز دیجیتال است که یک پلتفرم غیرمتمرکز است.

هدف اصلی آن ایجاد فضایی است که بتواند مهمان اپلیکیشن‌ها باشد. پلتفرم هولو HOT به افراد این امکان را می‌دهد که بتوانند چندین اپلیکیشن مختلف را بر روی کامپیوتر خود نصب کنند و نیازی به داشتن سخت‌افزار و یا نرم‌افزارهای خاصی هم نداشته باشند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال HOT چه کسانی هستند؟

ارز دیجیتالHOT یا همان هولو توسط دو شخص به نام‌های آرتور بروکو و اریک هریس براون بنیانگذاری شده است. آرتور به منزله هوش مصنوعی در هیوز، جنرال موتورز و کرایسلر کار کرده است.

اریک در زمینه زیر ساخت‌های کامپیوتری متخصص است و چندین ارز دیجیتال را طراحی کرده است.

ویژگی‌های مثبت ارز دیجیتال HOT چیست؟

پلتفرم اصلی هولو HOT که در این مجموعه به کار می‌رود Holochain نام دارد. در این زنجیره هر گره بر روی زنجیره خود قرار دارد. این شبکه در راستای حل مشکل مقیاس پذیری بلاکچین‌ها گام‌های خوبی برداشته است و‌ باگ اصلی را برطرف کرده است که با آفلاین شدن شبکه داده‌ها از بین برود چون با آفلاین شدن شبکه داده‌ها از بین نمی‌روند.

تمام این معاملات به شکل یک پلتفرم حسابداری عمل می‌کنند و تمام داده‌ها در آن ثبت و ذخیره می‌شوند. چیزی شبیه به سیستم حسابداری ترازنامه که هیچ گونه احتکار و اشتباه محاسباتی برای داده‌ها ایجاد نمی‌شود.

Holochain یک Distributed Hash Table یا جدول هش توزیع شده را برای تایید داده‌های موجود در هر بلاکچین گره‌ای به کار می‌گیرد. این جدول توسط زنجیره مرکزی Holochain نگهداری می‌شود. 

  • توسعه‌دهنده‌ها این مفهوم را با مقایسه  چرخه زندگی موجودات زنده به تصویر کشیده‌اند.
  •  جدول هش، داده‌های هر بلاکچین گره‌ای را مانند یک سلول زنده در یک DNA تایید و ذخیره می‌کنند.
  • Holo fuel یک اعتبار ارز دیجیتال است که قدرت این را دارد که میزبان‌های مشترک در شبکه را پشتیبانی و پردازش کند.
  • در ارز دیجیتال HOT هیچ قانون و شرایط معینی به منزله یک پلتفرم مشخص و ثابت وجود ندارد.
  • در عوض هر عامل برای خود یک پلتفرم خصوصی ایجاد می‌کند و طبق آن پلتفرم فعالیت می‌کند.

ارز دیجیتالHOT چگونه فعالیت می‌کند؟

ارز دیجیتال HOT به شیوه کاملا مستقل از یک معماری عامل محور استفاده می‌کند.

در این نوع ساختار هر عاملی سعی می‌کند  به بلاکچین عمومی خود متصل شود؛ سپس برنامه‌های خود را اجرا کند؛ این مکانیسم با طراحی داده محور بلاکچین‌های قدیمی بسیار متفاوت است و عملکرد جداگانه‌ای دارد. 

آینده‌نگری ارز دیجیتال HOT چگونه است؟

رایانش‌های غیرمتمرکز و توزیع شده تفاوت‌های زیادی را در چگونگی عملکرد در بستر HOT دارند؛  به طور مثال در هر اتریوم هر نود باید کلیه بلاکچین‌ها را بررسی و ثبت کند؛ اما در بستر توزیع نیاز به این افزونگی اطلاعات از بین می‌رود و دیگر انسجام داده‌ها بدون نیار به سازوکار اجماع بین تعداد نامحدودی از همتایان حفظ می‌شود. این دقیقا همان مفهومی است که توسط شبکه‌های مادر یا همان ساید چین‌ها استفاده می‌شود. 

برنامه‌های ارز دیجیتال HOT در این شبکه بسیار مستقل‌، پیشرفته‌ و کاربردی‌تر از سایر بلاکچین‌ها عمل می‌کند و همین امر سبب می‌شود که نیاز به استفاده از سایر بلاکچین‌ها از بین برود و حتی این مجموعه بتواند برنامه‌های کاربردی‌تری را به دنیای ارزهای دیجیتال ارائه کند.

این تراکنش‌های یک به یکی که در شبکه به وجود می‌آید گاهی شباهت زیادی به شیوه خرده فروشی دارد؛ به طور مثال آیا تا به حال دقت کرده‌اید که هیچ نیازی نیست که به صندوق درا یک رستوران کلی مدارک  سفته، رسید مالیاتی و اعتبارات دیگر ارائه دهید تا بتوانید فقط یک ساندویج از مجموعه آنها دریافت کنید! این دقیقا همان چیزی است که مقصود ماست.

هدف اصلی ارز دیجیتالHOT  چیست؟

پلتفرم HOLO این اجازه را به کاربران خود می‌دهد تا بدون نیاز به نصب پلتفرم‌هایی به صورت نرم‌افزارهای مختلف و یا برنامه‌های سخت‌افزاری مختلف بر روی رایانه، بتوانند به راحتی با استفاده از ارز دیجیتال هولو از تمامی این بلاکچین‌ها به صورت عمومی استفاده کنند.

هدف کلی ارز دیجیتال HOLO این است که بتواند hApps را به راحتی در دسترس افراد قرار دهد تا کاربران بتوانند به آسانی از خدمات این برنامه استفاده کنند و دیگر نیاز به نصب برنامه‌های مختلف بر روی شبکه‌های نرم افزاری کامپیوتر خود نباشند.

نتیجه‌گیری مقاله

همه مردم در پایان تمام جست‌وجوها و مقالات می‌خواهند به این سوال اصلی پاسخ دهند که بتوانند بر روی ارز دیجیتال محبوب خود سرمایه‌گذاری کنند و یا اینکه از میان صدها ارز دیجیتال بتوانند ارز دیجیتال کاربردی و با ارزش‌تری شناسایی کنند و معاملات و مبادلات خود را در همین بسترها انجام دهند.

این پلتفرم، یک پلتفرم حسابداری دو منظوره است. بر اساس این پلتفرم نوعی مشروعیت مفهوم برای این ارز از دید کاربران وجود دارد.

با توجه به این که آینده این ارزهای دیجیتال هنوز هم نامعلوم است؛ پس ما توصیه می‌کنیم که اگر قصد سرمایه‌گذاری‌های بلند مدت را دارید حتما با بررسی‌های دقیق‌تری سعی کنید بر روی ارزهایی برنامه‌ریزی کنید که هدف‌هایی محکم و تعیین شده برای آینده این ارزها مانند ارز دیجیتال HOT وجود داشته باشد. 

ارز دیجیتال HOT در موج اصلاحی قرار دارد که این موج کاملا در یک کانال نزولی قرار گرفته و خود را به سقف این کانال رسانده ، همچنین روی حمایت خوبی نیز قرار دارد در صورت شکست سقف کانال می تواند تا محدوده مقاومتی بعدی حرکت کند.

محدوده های مقاومتی در قیمت : 

1- 0.009005

2- 0.016740

محدوده های حمایتی در قیمت : 

1- 0.007278

2- 0.005982

در تحلیل فوق، حمایت و مقاومت های کلیدی و مهم، در بازه ی زمانی هفتگی و ماهیانه، برای درک و دیدگاه بهتر شما عزیزان مشخص شده است که بعد از شکست، هر کدام می تواند روند نزولی و صعودی قوی تشکیل دهد و در صورت شکستِ این محدوده ها در آپدیت های بعدی، حمایت و مقاومت های جدید مشخص خواهد شد.

این ارز صرفا از لحاظ تحلیل تکنیکال بررسی شده است و به معنای سیگنال خرید یا فروش نمی باشد.

×
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
واتساپ 09034561556
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
واتساپ 09104737258
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
واتساپ 09304891085
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
واتساپ 09104738165
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
واتساپ 09026762179
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
واتساپ 09101364784
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
واتساپ 09304891297
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
پشتیبانی فروش (خانم علیپور)
واتساپ 09192353887
تلگرام @Armteam_admin_27
داخلی 105
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر