1. صفحه اصلی
 2. ارزهای دیجیتال
 3. ارزهای دیجیتال شبکه‌های اجتماعی
 4. ارز دیجیتال چیلیز

ارز دیجیتال چیلیز

ردیف عنوان توضیحات
1 نام ارزدیجیتالChiliz
2 نماد ارزدیجیتالCHZ
3 دسته ارز دیجیتالارزهای دیجیتال شبکه های اجتماعی
4 قابلیت استخراجدارد
قیمت‌لحظه‌ای
به‌دلار Dollar
درصد تغییر
تعداد معامله

ارز دیجیتال چیلیز با نماد (CHZ) در توکن‌سازی برای سرگرمی‌های ورزشی کاربرد دارد و به پلتفرم Socios.com قدرت خاصی می‌بخشد. تیم‌های محبوب ورزشی در این پلتفرم ارز دیجیتال  Chiliz را برای طرفداران خود به وجود آورده‌اند تا آن‌ها را جذب کنند. اولین بار است که در جهان این اتفاق رخ می‌دهد. برای جذب علاقه‌مندان به ورزش و تیم‌های محبوب، به طرفداران آنها جوایزی اهدا می‌شود. ارزهای دیجیتالی که نشانه و لوگوی باشگاه را به همراه دارند، به وسیله طرفدارانشان خریداری می‌شوند، مورد داد و ستد قرار می‌گیرند تا میزان علاقه به تیم فوتبال خاصی را نشان دهند و یا در نظرسنجی باشگاه‌ها رای دهند.

با اولین صرافی رمزارز ورزشی در جهان آشنا شوید

با اولین صرافی ارز دیجیتال ورزشی در جهان آشنا شوید.

Chiliz.net اولین صرافی دنیا است که ارز دیجیتال را وسیله‌ای برای کسب درآمد در جهان ورزش قرار داده است. این صرافی به سرمایه‌گذاران علاقه‌مند در دنیای فوتبال و دیگر ورزش‌ها امکان حدس زدن و معامله کردن تیم‌های محبوب آنها را می‌دهد. چیلیز با هدف کسب درآمد از طرفداران ورزش ابزارهای بلاکچینی را در اختیار سرگرمی و ورزش قرار داده است.

تاریخچه ارز دیجیتال چیلیز و معرفی آن

همان طور که گفته شد ارز دیجیتال Chiliz در سرگرمی‌های ورزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. نام اختصاری این ارز "CHZ" است. چیلیز در بلاکچین اتریوم شکل گرفته است و با عنوان ارز دیجیتال رسمی پلتفرم Socios.com شناخته می‌شود. سازندگان این ارز تصمیم گرفتند که حالت تهاجمی تدافعی میان طرفداران تیم‌های مختلف ورزشی به خصوص ورزش فوتبال را کم‌رنگ کنند و میان باشگاه‌های مختلف و طرفداران تعصبی این باشگاه‌ها نوعي يكپارچگي به وجود بياورند و آنها را به هم نزديك كنند.

ارز دیجیتال چیلیز در سال 2012 ميلادي متولد شد. هدف از پيدايش اين ارز كمك به طرفداران و هواخواهان تيم‌هاي ورزشي بود. آنها مي‌توانستند با خريد اين سكه‌ها به طور مستقيم حق راي در باشگاه فوتبال محبوب خود را داشته باشند. ميليون‌ها نفر از مردم به عضوهاي فعال اين باشگاه‌ تبديل مي‌شدند و اين ايده، خارق‌العاده بود.

 

آشنایی با پلتفرم Socios سوسیوس

 آشنایی با پلتفرم Socios سوسیوس

کمپانی Chiliz در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت می‌کند. ایده‌های اولیه شرکت در سال 2010 میلادی شکل گرفت ولی در سال 2018 اجرایی شد. آقای الکساندر دریفوس مالک و مدیر اصلی این شرکت و بیانگذار سوسیوس است. سوسیوس را می‌توان بزرگ‌ترین سامانه تعاملی هواداران ورزشی به حساب آورد که به طرفداران خود پاداش می‌دهد.

این پلتفرم با استفاده از فناوری بلاکچین ایجاد شده است تا بستری برای استفاده ارز دیجیتال Chiliz باشد. باشگاه‌های پرآوازه‌ای در جهان با این پلتفرم همکاری می‌کنند. شایان ذکر است که پس از امضای قرارداد باشگاه ایتالیایی یوونتوس و پس از آن باشگاه بارسلونا قدرت این پلتفرم بیشتر شده است.

رمزارز چيليز چگونه کار می کند؟

 

ارز چيليز چگونه کار می کند؟

فعاليت رمزارز چيليز توسط پلتفرم Socios.com انجام مي‌شود. طرفداران هر تيم می‌توانند از طريق اين ارز با تيم محبوب خود به تعامل بپردازند. از تيم خود حمايت كنند و با هزينه كردن در تصميمات تيم خود تاثيرگذار باشند. تجربه كاربری در اين وبسايت لذتبخش است. در اين سايت شناسايی كاربر به خوبي اتفاق مي‌افتد. ممكن است كاربر، حسابش را غيرفعال كند ولي با يك بازگرداني شناسايی مي‌شود و تنظيمات شخصي‌سازي شده او ذخيره می‌شود و كاربر را به وجد خواهد آورد!

کاربران با داشتن نشان CHZ در هر باشگاه، حق رای کسب می‌کنند. هر باشگاهی موضوعاتی را برای نظرسنجی به اشتراک می‌گذارد و امکانات نامحدودی را ارائه می‌دهد. نظراتی پیرامون این که طراحی لوگوی باشگاه یا لباس ورزشکاران چگونه باشد؟ پس از پیروزی در بازی پیش رو چه آهنگی پخش شود؟ مکان بازی‌ها در هر بازه زمانی  کجا باشد و یا این که بهترین بازیکن چه کسی بوده است؟ به اشرتاک گذاشته می‌شود تا طرفداران در نظرسنجی‎‌ها شرکت کنند، تصمیم بگیرند، رای دهند و حدس بزنند. هرچه کاربران تعامل بیشتری با سیستم داشته باشند، احتمال سود بیشتر است؛ از طرفی برنامه‌ها و جایزه‌های خاصی هم در نظر گرفته شده است از جمله آنها  می‌توان به حدس بازی‌های بعدی و فروش انحصاری اشاره کرد. برخی از باشگاه‌های معروف که در این سیستم وجود دارد عبارتند از:

 • بارسا
 • یوونتوس
 • پاری سن ژرمن
 • اتلتیکو مادرید
 • آ اس رم
 • بارسلونا 
 • گالاتاسرای 
 • وستهام

امتیازات برجسته ارز دیجیتال Chiliz

از آنجایی که این ارز اولین دارایی دیجیتالی با تکنولوژی بلاکچین است که در صنعت ورزشی و سرگرمی‌های مربوط به ورزش استفاده می‌کند، با سایر طرح‌ها و پروژه‌هایی که در رابطه با ارز دیجیتال فعالیت دارند، متفاوت است. مولفه‌هایی مانند بلاکچین اصلی اتریوم، زیرزنجیره‌های مجاز، مکانیسم صدا و تون چیلیز که دارای استاندارد ERC-20 است، در این سیستم وجود دارند.

 

امتیازات برجسته رمزارز Chiliz

آشنایی با توکن‌های CHZ

توکن‌های CHZ برای کاربرد فعالیت‌های چیلیز طراحی شده است. این توکن در پرداخت‌های  رای دادن، صورت حساب‌ها و مبادلات به کار گرفته می‌شود.

درآمدزایی با ارز دیجیتال چیلیز و نحوه تقسیم سود

چیلیز یک تیم در حال رشد دارد و بیشتر از 80 متخصص از ملیت‌های متنوع عضو آن هستند. تیم‌های ورزشی الکترونیکی، باشگاه‌ها، سازمان‌های ورزشی و مسابقات در پیدایش و توسعه این سیستم کمک شایانی کرده‌اند. چیلیز هم به نوبه خود به این نهادها و تشکلات فرصت رشد و جذب هواداران بیشتری می‌دهد؛ به علاوه درصدی از درآمد این سیستم به این نهادها پرداخت می‌شود که از طریق کاربرانی که در آن فعالیت می‌کنند، به دست می‌آید.

چگونه می‌توان ارز دیجیتال CHZ را خریداری کرد؟

در صورتی که مایلید به سرعت این توکن را تهیه نمایید، می‌توانید از طریق صرافی‌های معتبر اقدام به خرید ارز دیجیتال CHZ نمایید؛ سپس ارزهای خریداری شده خود را به کیف پول Socios.com انتقال دهید.

 

درآمدزایی با رمزارز چیلیز و نحوه تقسیم سود

جدیدترین اخبار در مورد بلاکچین چیلیز

پلتفرم توکن چیلیز در زمینه دیزاین پاسپورت‌های مبتنی بر بلاکچین فعالیت می‌کند تا با وجود شرایط کرونا قابلیت حضور هواداران فوتبال را در ورزشگاه‌ها فراهم سازد.

مروری بر بلاکچین ورزشی چیلیز (Chiliz)

افرادی که در شبکه چیلیز فعالیت دارند، تقاضای خرید توکن بیشتری دارند. این مورد به خصوص در مورد هواداران تیم‌های ورزشی که علاقه‌مند به رای و نظر دادن در مورد تیم محبوبشان هستند، دیده می‌شود؛ از طرفی باشگاه‌های ورزشی و نهادها به سایت Socios.com ملحق می‌شوند. اگر شما هم از طرفداران ورزش مهیج فوتبال هستید، می‌توانید ارز دیجیتال چیلیز منحصر به فرد خود را به دست بیاورید و تبدیل به یک هوادار بزرگ فوتبالی شوید!

×
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
سبد گردانی (آقای کمالی)
موبایل 09933656387
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_11
داخلی 206
پشتیبانی فروش (خانم علیپور)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_27
داخلی 105
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر