1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. تحلیل ارز دیجیتال
  4. مزایا و معایب ارز دیجیتال آر ای کیو

مزایا و معایب ارز دیجیتال آر ای کیو

مزایا و معایب ارز دیجیتال آر ای کیو
لوگو علیرضا محرابی
مزایا و معایب ارز دیجیتال آر ای کیو
تحلیل ارز دیجیتال

Request Network (درخواست به اختصار) یک سیستم پرداخت غیرمتمرکز مبتنی بر Ethereum است که در آن هر کسی می تواند درخواست پرداخت و دریافت پول را به روشی امن داشته باشد. این نیاز به اشخاص ثالث قابل اعتماد برای ارائه راه حل پرداخت ارزان تر و مطمئن تر که با تمام ارزهای جهانی کار می کند را برطرف می کند.

رکوئست همچنین با قوانین در سراسر جهان ادغام می شود تا با قوانین تجارت هر کشور مطابقت داشته باشد. ارز دیجیتال REQ که فراتر از پرداختهای ساده است ، از تغییرناپذیری بلاکچین برای تولید دقیق خدمات حسابرسی و حسابداری بهره می برد.

شبکه رکوئست چگونه کار می کند؟

مبلغ پرداختی روند درخواست و دریافت پرداخت (درخواست فاکتور) نسبتاً ساده است:

باب از طریق بلاکچین فاکتور درخواستی را به آلیس پخش می کند آلیس درخواست را ردیابی می کند و آن را با 1 کلیک پرداخت می کند باب پولش را می گیرد.

این یک مثال ساده از پرداخت نظیر به نظیر است اما می تواند بیشتر گسترش یابد. پرداختهای درخواستی همچنین می تواند برای خریدهای آنلاین ، فاکتورهای تجاری به مشاغل و درنهایت پرداختهای اینترنت اشیا بین دستگاهها مورد استفاده قرار گیرد.

تیم بعنوان Moneytis وارد Y Combinator ، شتاب دهنده انحصاری راه اندازی شد ، اما همچنان از برنامه راهنمایی و پشتیبانی دریافت می کند. Y Combinator 1-2٪ میزان پذیرش دارد ، بنابراین حضور در برنامه چیزهای زیادی در مورد اعتبار پروژه و تیم می گوید.

رکوئست همچنین برای کمک به پرداخت های میان ارز با شبکه Kyber همکاری کرده است. علاوه بر این ، قراردادهای هوشمند این پلتفرم توسط Quantstamp حسابرسی شده است و از iExec برای جای دادن خدمات حسابرسی هوشمند استفاده می کند. مهمترین ، با این وجود ، همکاری پروژه با شرکت حسابداری PwC France برای ارائه راه حل های بلاکچین برای مشتریان تجاری آنها است.

در یک زمان ، تیم Request اعلام کرد که آنها همچنین می توانند با 0x ، Aragon و Civic کار کنند ، اما به نظر می رسد دیگر این مورد وجود ندارد.

تحلیل ارز دیجیتال

از آنجا که Request Network کل فضای پرداخت را هدف قرار داده است ، رقبای زیادی دارند. مشابه ترین رقیب بلاکچین OmiseGo است ، اگرچه تیم Request اعلام کرده است که آنها معتقدند این دو محصول مکمل و نه درنده هستند.

اگرچه با استراتژی دیگری به فاکتورها نزدیک می شود ، رکوئست ممکن است مشتریان را از Populous ، یک راه حل تأمین فاکتور ، بگیرد. و ، عملکرد پرداخت های عادی ممکن است شاهد رقابت کارت های رمزنگاری معروف مانند TenX و Monaco باشد.

چندین شرکت بلاکچین وجود دارد که حسابرسی و حسابداری را هدف قرار داده اند ، اما هیچ یک از آنها سیستم پرداخت کلی را شامل نمی شوند همانطور که رکوئست انجام می دهد.

Request Network همچنین در دارایی های سنتی مانند PayPal با رقابت اشخاصی روبرو خواهد شد. درخواست با هدف ارائه راه حل ارزان تر ، مطمئن تر و شفاف تر ارائه می شود که امیدوارم برای تغییر کاربری کاربران کافی باشد.

مزایای ارز دیجیتال req

Request Network مزایای قابل توجهی نسبت به سیستم های فعلی ارائه می دهد. از آنجا که پرداخت ها با فشار انجام می شوند (به جای برداشت) ، نیازی به اشتراک اطلاعات حساب بانکی شما نیست. همچنین مهم است ، استفاده از فناوری بلاکچین به معنای عدم نیاز به پردازنده های شخص ثالث است که هزینه های معامله را بسیار کاهش می دهد.

حسابرسی و شفافیت

به غیر از پرداخت ها، شبکه درخواست نیز در حال رسیدگی به حسابرسی و شفافیت بودجه است. مشاغل توانایی ردیابی فاکتورهای حسابرسی پرداختها و همچنین ثبت معاملات برای اهداف حسابداری را دارند.

دولت ها ، سازمان های غیرانتفاعی و سایر سازمان ها نیز می توانند برای ایجاد شفافیت در بودجه و هزینه های خود از Request استفاده کنند.

REQ یک رمز ERC20 است که شما برای استفاده از Request Network هزینه می کنید. هنگام ایجاد فاکتورهای پیشرفته تر، ممکن است مجبور شوید هزینه های REQ اضافی را پرداخت کنید. این تیم در اصل در وایت پیپر خود اظهار داشتند که هزینه ها بین 0.05 تا 0.5 درصد باقی می ماند و با رشد سیستم کاهش می یابد. با این حال ، با انتشار v2 ، این ساختار هزینه تغییر می کند. Request v2 پس از انتشار ، هزینه را براساس اندازه داده های هر درخواست و نه خود مبلغ دریافت می کند. هزینه از 0.10 دلار تا 10 کیلوبایت داده شروع می شود و سپس به ازای هر 10 کیلوبایت اضافی 0.03 دلار افزایش می یابد. تیم ممکن است در آینده این هزینه ها را تنظیم کند.

بخشی از هزینه های REQ با نرخ تعیین شده توسط میزان عرضه فعلی و نرخ ارز با ارزهای دیگر موجود در سیستم عامل ، سوزانده می شود.

اگرچه هنوز تأیید نشده است ، اما ممکن است شبکه درخواست از الگوریتم توافق اثبات سهام استفاده کند. این بدان معنی است که شما به عنوان دارنده REQ برای نگه داشتن رمز سود دریافت خواهید کرد. تیم توسعه به روی این مکانیزم باز است و اگر Ethereum’s Plasma را به عنوان راه حل مقیاس شبکه انتخاب کنند ، آن را پیاده سازی می کنند.

از دیگر اهداف رمز REQ می توان به عنوان واسطه ای برای مبادلات ارزی و شکل گیری حاکمیت در رأی گیری در جامعه اشاره کرد.

معاملات REQ در اکتبر 2017 با قیمتی در حدود 0.05 دلار یا 0.000009 BTC معامله شد. تا دسامبر 2017 ، قیمت در آن سطح نسبتاً ثابت باقی مانده بود. پس از آن به طور مرتب افزایش یافت و به 0.30 دلار (0.0002 ~ (BTC رسید تا اینکه در پایان سال سر به فلک بکشد.

قیمت قبل از اینکه در ژانویه همراه با بقیه بازار سقوط کند ، به بالاترین سطح تاریخی 1.15 پوند 0.0007 پوند رسید.

Request Network یک رمز ERC20 است که بر اساس فناوری بلاکچین Ethereum ساخته شده است و با تأیید 1 کلیک بر روی درخواست های پرداخت ، یک تجربه پرداخت غیرمتمرکز ، ایمن و یکپارچه را فراهم می کند که به آن فاکتورهای درخواست نیز می گویند.

همانطور که تیم در وایت پیپر خود ذکر کرده است ، "هرکسی می تواند یک درخواست پرداخت ایجاد کند. این درخواست توسط گیرنده ای که شبکه را کنترل می کند (از طریق کیف پول یا از طریق یک برنامه مالی) قابل شناسایی است. در صورت تأیید درخواست توسط کاربر ، می توان با یک کلیک پرداخت کرد. سپس درخواست تکمیل شده و شبکه به روز می شود. "

در بازاری که اشخاص ثالث 1.5٪ تا 7٪ کارمزد می گیرند ، هزینه درخواستهای این پروتکل بین 0.001 تا 0.20 $ است که به مبلغ فاکتور و پسوندها بستگی دارد. این تیم ادعا می کند که با رشد سیستم ، هزینه معاملات کاهش می یابد.

ارز رمزنگاری شده REQ به غیر از اجازه به کاربران برای انجام معاملات نظیر نظیر همتا ، امکان پرداخت آنلاین از طریق وب سایت ها را به کاربران می دهد. پرداخت با استفاده از REQ به آسانی امکان پذیر است. از آنجا که معاملات بدون ترک فناوری بلاکچین انجام می شود ، بنابراین درگیر شدن اشخاص ثالث وجود ندارد ، که خطر افشای اطلاعات معاملاتی و شخصی را به حداقل می رساند.

برخی از نقاط قوت شبکه درخواست که توسط اتین تاتور ذکر شده است: هزینه ، امنیت ، ارزهای بین المللی ، تجربه ، حسابداری ، گزینه های پرداخت پیشرفته و پرداخت به موقع.

نتیجه  گیری

Request Network در تلاش است تا راه حل های بلاکچین را برای همه جنبه های پرداخت ارائه دهد. Request چیزی فراتر از یک محصول ، بستری است که توسعه دهندگان می توانند برای ایجاد برنامه ها و خدمات خود بر روی آن بنا کنند. حداقل این که نقشه راه جسورانه باشد ، ممکن است برای تیم سخت باشد که همه کارها را بدون تمرکز ساده و منفرد انجام دهد.

گفته شد ، این تیم سالها تجربه پرداخت دارد (با این وجود با هم کار می کنند) و مسلماً بهترین شتاب دهنده راه اندازی در جهان را پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، آنها دائماً به نقاط عطف توسعه محصولاتی که برای خود تعیین کرده اند ، رسیده اند.

اگر Request Network بتواند به نقاط عطف توسعه خود ادامه دهد و یک سیستم عامل عالی تولید کند ، آن ها در تخت سلطنت پادشاهان فعلی سیستم عامل پرداخت خوب عمل می کنند.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
پشتیبانی فروش (خانم علیپور)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_27
داخلی 105
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
سبد گردانی (آقای کمالی)
موبایل 09933656387
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_11
داخلی 206
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر