1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. تحلیل ارز دیجیتال
  4. مزایا و معایب ارز دیجیتال رز

مزایا و معایب ارز دیجیتال رز

مزایا و معایب ارز دیجیتال رز
لوگو علیرضا محرابی
مزایا و معایب ارز دیجیتال رز
تحلیل ارز دیجیتال

به نظر می رسد بنیاد پروتکل Oasis از پروژه های متمرکز بر تحقق اولین اینترنت برای حفظ حریم شخصی پشتیبانی می کند. از ساخت برنامه های حفظ حریم خصوصی گرفته تا توسعه ابزارهای قدرتمندتر برای شبکه، تا بهبود عملکرد آن. 

چگونه می توانم شبکه OASIS را خریداری کنم؟

خرید همه ارزهای رمزپایه با دلار آمریکا امکان پذیر نیست. بیت کوین ، بیت کوین کش ، Ethereum ، Litecoin و سایر ارزهای رمزپایه معروف را می توان با استفاده از Coinbase یا BlockFi با دلار آمریکا خریداری کرد. پس از خرید بیت کوین با استفاده از Coinbase ، می توانید بیت کوین خود را به صرافی مانند Binance منتقل کنید تا ارزهای رمزپایه دیگری از جمله شبکه Oasis را خریداری کنید.

از کجا می توانم والیت شبکه OASIS را تهیه کنم؟

شبکه Oasis نرم افزار کیف پول مخصوص خود را تولید می کند که برای بارگیری در وب سایت آن موجود است و به شما امکان می دهد شبکه Oasis را در رایانه خود ذخیره کنید. برای داشتن حداکثر امنیت ، می توانید ارزهای رمزنگاری شده خود را روی کیف پول سخت افزاری اختصاصی مانند کیف پول TREZOR یا Ledger Nano X ذخیره کنید. اگر مایل به خرید کیف پول سخت افزاری نیستید ، ممکن است استفاده از کیف پول موبایلی مانند Atomic Wallet، Jaxx ، یا Coinomi برای ذخیره چندین ارز رمزنگاری شده با برخی از مزایای امنیتی اضافی.

ارزش شبکه OASIS چیست؟

در حال حاضر One Oasis Network (ROSE) در مبادلات عمده ارزهای رمزنگاری شده 0.12 دلار ارزش دارد. همچنین می توانید در مبادلات عمده یک شبکه Oasis را با 0.00000265 بیت کوین (ارز) مبادله کنید. ارزش (یا سرمایه بازار) کلیه شبکه های Oasis موجود به دلار آمریکا 180.76 میلیون دلار است.

OASIS NETWORK از چه الگوریتمی استفاده می کند؟

شبکه Oasis یک اثبات سهام (PoS) است که از الگوریتم Proof of Stake استفاده می کند.

چگونه می توانم شبکه OASIS را استخراج کنم؟

شبکه Oasis یک ارز اثبات سهام (PoS) است ، به این معنی که بلوک های بلاکچین شبکه Oasis با استفاده از الگوریتم های هش مانند بیت کوین استخراج نمی شوند. بلکه ارزها با "چسباندن" ارزهای موجود در شبکه یا با اجرای یک گره اصلی بدست می آیند.

چه ارزهایی با شبکه OASIS شباهت دارند؟

سکه های زیر از همان الگوریتم هش (Proof of Stake) شبکه Oasis استفاده می کنند: و WebDollar.

صفحه Reddit برای شبکه OASIS چیست؟

انجمن رسمی Reddit (subreddit) برای شبکه Oasis r / oasislabs است.

شبکه Oasis که در سال 2018 تاسیس شده است ، اولین پلتفرم بلاکچین با قابلیت حفظ حریم خصوصی است که باعث گسترش مالی باز و اقتصاد مسئولانه به اشتراک گذاری داده می شود.

یکی از مواردی که کاربران می توانند داده های خود را کنترل و توکن گذاری کنند و استفاده از آنها توسط برنامه ها و شرکت ها را ردیابی کنند.

این شبکه در ماه نوامبر سال 2020 از طریق شبکه اصلی فعال شد و این بدان معناست که توکن ورود جدیدی به بازار با پتانسیل قابل توجه برای رشد دارد.

در حال حاضر ، تنها صرافی هایی که می توانید رمز را خریداری کنید: Binance ، Kucoin ، Bilaxy و Hotbit هستند. هنگامی که سایر افراد مانند Gemini ، OKEx و Huobi این توکن را لیست کنند ، این امر به ناچار سرمایه گذاران بیشتری را به خود جذب می کند و سرمایه بیشتری را وارد شبکه می کند.

در مورد امنیت، نیاز به همکاری بهتر بین بسیاری از رقبا در فضای رمزنگاری وجود دارد. با این حال ، ایجاد سیستمی که در آن این نهادها بتوانند دانش خود را به اشتراک بگذارند بدون به خطر انداختن بسیاری از جنبه های عملکردی که صنعت را به رقابت می رساند ، یک چالش بوده است.

مزایا:

CryptoSafe یکی از نمونه پروژه هایی است که شبکه Oasis در تلاش است امنیت بیشتری را در داده ها ایجاد کند. داده ها "نفت جدید" هستند و هر زیرساختی که بتواند آنها را پشتیبانی کرده و مقیاس بندی کند ، فرصت بزرگی برای رشد دارد.

علاوه بر این ، شبکه دارای یک اکوسیستم به سرعت در حال رشد شرکای DeFi مانند Chainlink است. بیشتر سرمایه گذاران نام Chainlink را که وارد جریان اصلی شده است ، شنیده اند. اکنون امکان خرید و تجارت Chainlink در بستر BlockFi وجود دارد که شاخص عمده ای برای افزایش علاقه ارائه می دهد. این انجمن فقط می تواند به چشم اندازهای رشد Oasis کمک کند.

سرمایه گذاری

سکوی اولیه فروش توکن CoinList نشان داده است که بیش از 6،700 سرمایه گذار در افت توکن "ROSE Garden" Oasis Network مشارکت داشته اند - و آن را به عنوان دومین پیشنهاد بزرگ در پایگاه اصلی دفتر مرکزی ایالات متحده توسط تعدادی از شرکت کنندگان تبدیل کرده است.

" ROSE اکنون ارزش کل بیش از 10.5 میلیون دلار را جمع آوری کرده است ، که آن را به عنوان 32 امین پروژه DeFi توسط TVL با توجه به پالس DeFi رتبه بندی می کند".

توجه داشته باشید که ارزش کل قفل شده (TVL) به متداول ترین معیار مورد استفاده برای اندازه گیری رشد صنعت مالیات غیرمتمرکز (DeFi) در Ethereum CoinList بستری را برای شرکتهای دارایی دیجیتال فراهم می کند تا فروش توکن خود را انجام دهند.

توجه داشته باشید که "TVL" به متداول ترین معیاری برای اندازه گیری رشد صنعت مالیات غیرمتمرکز (DeFi) در Ethereum تبدیل شده است.

نتیجه گیری

در کوتاه مدت، رمز ارز Rose احتمالاً مطابق با اجرای بول کوین که برای بقیه سال 2021 پیش بینی می شود ، افزایش یابد. همانطور که می گویند: "altcoins به دور بیت کوین می چرخند". به روشی دیگر ، آلت کوین ها متناسب با قیمت بیت کوین افزایش و شکست می خورند. در دراز مدت ، به دلیل اصول قوی آن که در بالا ذکر شد ، از جمله: مشارکت های قوی علمی و شرکتی ، پشتیبانان تاسیس شده ای مانند سرمایه Winklevoss و ایجاد حضور در امنیت داده ها که بسیار بزرگ است ، احتمال موفقیت توکن Rose وجود دارد. 

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سبد گردانی (خانم عظیمی)
موبایل 09035948033
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_31
داخلی 205
پشتیبانی فروش (آقای رستمی)
موبایل 09304890560
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_32
داخلی 113
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
سبد گردانی (آقای زارع)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 203
سبد گردانی (آقای محمدی)
موبایل 09933751765
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_35
داخلی 204
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر