1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. تحلیل ارز دیجیتال
  4. مزایا و معایب ارز دیجیتال ریون کوین

مزایا و معایب ارز دیجیتال ریون کوین

مزایا و معایب ارز دیجیتال ریون کوین
لوگو علیرضا محرابی
مزایا و معایب ارز دیجیتال ریون کوین
تحلیل ارز دیجیتال

برخلاف بیشتر پروژه ها، Ravencoin هرگز پیشنهاد اولیه سکه (ICO) را برگزار نکرد، مکانیزم جمع آوری کمک مالی که اغلب فقط به سود گروه کوچکی از سرمایه گذاران ثروتمند یا مرتبط است. این پروژه همچنین هرگز پاداش توسعه یا پیش تعیین شده ای برای توسعه نداشته است، که نشان می دهد تیم Ravencoin می خواهد ارزش شبکه در دست کاربران نهایی باقی بماند. Ravencoin با یک ایده اساسی تاسیس شد. Ravencoin از بیت کوین الهام گرفته است ، با استفاده از پایگاه کد و سخت افزار شبکه ، اشکالاتی را که ممکن است کاربران را از استفاده از ارز دیجیتال منصرف کند، افزایش می دهد. با این حساب Ravencoin متولد شد.

معرفی کامل ارز دیجیتال rvn

مزایای ارز دیجیتال rvn

در زیر به مزایای این ارز دیجیتال می پردازیم:

1) هزینه های کم RVN 

زمانی که برای اولین بار از Ravencoin آگاه شدم ، تنها سرمایه گذاری رمزنگاری من Ethereum بود. با این حال، من نگران هزینه های بالای معامله Ethereum (هزینه های گس) بودم. با افزایش تقاضا برای Ethereum ، هزینه های استفاده از Ethereum برای بسیاری از کاربران بسیار گران تمام شد. اگر مردم به دلیل هزینه های گس نتوانند از اتریوم استفاده کنند، قیمت اتریوم چه اتفاقی می افتد؟

از طرف دیگر ، هزینه های Ravencoin بسیار کم است. بنابراین، در حالی که کاربران Ethereum به دنبال گزینه های دیگر هستند، احتمال اینکه بسیاری از آنها به Ravencoin جذب شوند وجود دارد. بدیهی است که این اتفاق قبلاً رخ داده است و معتقدم احتمالاً ادامه خواهد داشت.

Ethereum Foundaton و توسعه دهندگان در حال برنامه ریزی برای حل مسئله گس زیاد - Ethereum 2.0 (ETH 2.0) هستند. ETH 2.0 به بروزرسانی هایی گفته می شود که با هدف مقیاس پذیرتر ، امن تر و پایدارتر ساخته شده است. از جمله اینکه، ETH 2.0 عمدتا به تغییر حالت از استخراج (Prof of Work) (PoW) به مکانیسم (Proof of Stake (PoS) متکی است. این باعث ایجاد آشفتگی در بین استخراج کنندگان Ethereum شده است ، که تحت تأثیر این تغییر قرار می گیرند. 

در نتیجه، تعدادی از استخراج کنندگان Ethereum در حال حاضر به دنبال ارز های دیگر برای استخراج هستند و بسیاری از آنها RVN را یک ارز بسیار سودآور می دانند.

2) RVN بلاکچینی کاملاً توسعه یافته و کاربردی است

همانند بیت کوین، Ravencoin نیز یک بلاکچین کاملاً توسعه یافته و کاربردی است

3) افراد پشت چشم انداز

ایده Ravencoin از بروس فنتون آغاز شد ، وی در حالی که پاتریک هنوز مدیر عامل Overstock بود با پاتریک بیرن در مورد آن بحث کرد. سپس پاتریک برای کمک به پیشبرد پروژه Ravencoin منابع توسعه ای را از شرکت تابعه Medici Ventures Overstock ارائه داد. ترون بلک ، که در آن زمان نیز با مدیچی بود ، توسعه دهنده اصلی Ravencoin شد.

همه این کارها در حالی انجام شد که اطمینان حاصل کرد Ravencoin به عنوان یک پروژه منبع باز باقی مانده است، زیرا همه درگیر مزایای روش منبع باز بودند.

اگر در مورد افرادی مانند بروس فنتون ، پاتریک بیرن، ترون بلک مطالعه کنید ، خواهید فهمید که این افراد بسیار بیننده باهوشی هستند. در مجموع ، این چشم اندازان درک گسترده و کاملی از فناوری بلاکچین، قوانین اوراق بهادار، بازارهای آزاد و غیره داشتند.

این افراد از همان ابتدا توانایی Bitcoin را درک کردند. آنها فرصتی را برای تغییر جهان از طریق فناوری بلاکچین دیدند. بیش از همه، آنها فرصت های موجود در بازار اوراق بهادار دیجیتال را درک کرده و نیاز به توسعه را پیش از بسیاری دیگر پیش بینی کردند.

4) Ravencoin به عنوان فورک رمزارز بیت کوین توسعه یافته است.

Ravencoin پلتفرمی است که برای دارایی های توکن و توکن طراحی شده است. یکی از اصلی ترین عملکردهای این پلت فرم شامل تجارت ، انتشار و ایجاد انواع دارایی های دیجیتال است. این پلت فرم به طور عمده برای انتشار رمزهای امنیتی ایجاد شده است.

Ravencoin اتفاقاً یک رمز منحصر به فرد مبتنی بر الگوریتم x16R است که مقاومت در برابر ASIC است.

این یکی از محبوب ترین رمزهای رمزگذاری شده است که در آن لیست شده است. به همین دلیل است که می توان آن را به راحتی خریداری و ذخیره کرد. نه تنها این، بلکه توکن دارای کیف پول رومیزی و موبایل نیز می باشد.

مزایای ارز دیجیتال rvn

نتیجه گیری

در آخر، لطفاً هیچ یک از این موارد را به عنوان توصیه مالی در نظر نگیرید من نه مشاور مالی هستم و نه کارشناس ارزهای رمزنگاری شده. به سادگی ، من مهندسی هستم که علاقه زیادی به امور مالی شخصی دارم. یک چیزی که من می دانم این است که سرمایه گذاری رمزنگاری بسیار خطرناک است. سرمایه گذاری Ravencoin می تواند به همان اندازه خطرناک باشد.می توانید قبل از شروع سرمایه گذاری در ارز دیجیتال rvn ابتدا درباره آن تحقیق کنید، از کسانی که تحلیلگر ارز دیجیتال هستند کمک بخواهید و معامله خود را با خیالی آسوده شروع کنید.

تحلیل ارز دیجیتال به زبان ساده

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سبد گردانی (آقای کمالی)
موبایل 09933656387
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_11
داخلی 206
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
پشتیبانی فروش (خانم علیپور)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_27
داخلی 105
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر