1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. تحلیل ارز دیجیتال
  4. مزایا و معایب ارز دیجیتال ون

مزایا و معایب ارز دیجیتال ون

مزایا و معایب ارز دیجیتال ون
لوگو علیرضا محرابی
مزایا و معایب ارز دیجیتال ون
تحلیل ارز دیجیتال

ارز رمزنگاری شده از هزاران دارایی و رمز دیجیتالی تشکیل شده است که بسیاری از آنها بلاکچین های خاص خود را دارند. این باعث می شود که آنها مستقیماً با یکدیگر معامله نشوند و یا به هیچ وجه با یکدیگر تعامل نداشته باشند. چشم انداز Wanchain این است که با اجازه دادن به تجارت ارزها بین بلاکچین ، به عنوان یک نوع میان افزار برای تسهیل معاملات ، این شناخته شوند. Wanchain با این کار قصد دارد پای خود را محکم در اکوسیستم ارز رمزنگاری شده بکوبد!

ارز دیجیتال Wanchain همچنین دارای اقدامات حفظ حریم خصوصی به ویژه امضاهای خاص است که توسط ارز ناشناس مونرو Monero استفاده می شود. به زبان ساده ، امضاها با ناشناس ماندن در ارتباط هستند زیرا آنها می توانند اقدامات فردی را در گروهی از کاربران پنهان کنند و امکان ارسال پیام (یا معامله) از یک گروه را فراهم می کند بدون اینکه مشخص شود چه کسی در آن گروه ارسال کرده است. این سطح از ناشناس ماندن برای صنایع و کاربران مختلف مطلوب است که برای محرمانه ماندن نیاز به معاملات دارند.

چشم اندازی زیبا از ونچین

Wanchain معتقد است که آینده اقتصاد و دارایی دیجیتالی خواهد بود و بنابراین شرکتی را معرفی می کند که می تواند به "بازسازی امور مالی" کمک کند. این برنامه قصد دارد این کار را با دیجیتالی کردن دارایی ها انجام دهد و آنها را از طریق بلاکچین قابل انتقال کند. به طور معمول ما فقط هنگام بحث در مورد دارایی های دیجیتال به ارز رمزنگاری فکر می کنیم ، اما Wanchain آینده ای را می بیند که همه چیز ، از عکس های قدیمی گرفته تا موسیقی ، دیجیتالی شده و در یک بلاکچین ذخیره می شود.

تحلیل ارز دیجیتال

Wanchain یک شبکه مالی توزیع شده است که هدف آن متحد کردن دارایی های دیجیتال جدا شده (مانند ارزهای رمزپایه) با یکدیگر با استفاده از قراردادهای هوشمند میان زنجیره ای مشابه قراردادهای محبوب شبکه Ethereum است. این امکان را می دهد که رمزها و دارایی ها بین بلاکچین ها معامله شوند.

داستان پشت ارز دیجیتال ونچین، واقعا چه اتفاقی افتاده است؟!

نام Wanchain یک بازی با کلمات است که اهداف گسترده تر آن را منعکس می کند. در انگلیسی ، "WAN مخفف "Wide Area Network است ، اصطلاحی محاسباتی است که به اتصال بسیاری از رایانه ها در یک منطقه وسیع اشاره دارد ، شبیه به هدف Wanchain برای اتصال همه زنجیره های بلوکی به یکدیگر در یک شبکه عظیم! در زبان ماندارین ، WAN به معنای 10،000 است که به عنوان اشاره به هدف پروژه از پیوستن هزاران زنجیره بلوک به یکدیگر تفسیر می شود.

مزایای ارز دیجیتال ونچین:

این روزها ارز دیجیتال جایگزین پول نقد و کارت اعتباری است و دنیای دیجیتال را طوفانی می کند. این روزها بسیاری از شرکت ها پرداخت از طریق ارز رمزپایه را می پذیرند. از طرف دیگر ارز رمزپایه به خانه بسیاری از هکرها تبدیل شده است. با افزایش ارزش بیت کوین ، بسیاری از مردم علاقه مند به سرمایه گذاری در بیت کوین هستند. ارز رمزنگاری شده توسط فناوری بلاکچین پشتیبانی می شود که تأثیر مثبتی روی کیف پول دارد.

در اینجا چند مزیت ارز رمزنگاری شده آورده شده است

معاملات آسان

هنگامی که مشغول تجارت یا کار با دلالان یا نمایندگان قانونی هستید ، هزینه های معامله زیادی وجود دارد که باید برای هر معامله پرداخت کنید. در بالای آن ، بسیاری از مدارک ، هزینه کارگزاری ، حق کمیسیون و موارد دیگر وجود دارد که باید برآورده شود. وقتی از رمز ارز استفاده می کنید ، معامله یک به یک در شبکه امن انجام می شود. معاملات شفاف خواهد بود ، و ایجاد مسیرهای حسابرسی برای شما آسان تر می شود. دیگر در مورد اینکه چه کسی به چه مبلغی پرداخت خواهد کرد سردرگمی وجود نخواهد داشت. طرفهایی که در معامله شرکت دارند یکدیگر را به خوبی می شناسند.

انتقال دارایی

از این ارزهای رمزپایه می توان با پرداخت پول به فروشنده از طریق بیت کوین ، مالکیت دارایی های یک اسم را به نام دیگری انتقال داد. همه اینها در اکوسیستم بلاکچین اتفاق می افتد. این کار شما را در انجام معاملات با خیال راحت و ایمن تسهیل می کند. ارزهای رمزپایه برای افزودن تأییدیه شخص ثالث طراحی شده اند و می توانند در تاریخ آینده تکمیل شوند. اگر شما شخصی هستید که ارز رمزنگاری شده را در اختیار دارید و اختیار حساب را دارید ، می توانید زمان و هزینه های مربوط به معامله دارایی را کاهش دهید.

معاملات محرمانه

هنگامی که از پول نقد یا اعتبار استفاده می کنید ، تاریخچه معاملات ثبت می شود و این سابقه برای بانک ها در دسترس خواهد بود. هر زمان معامله را انجام می دهید ، بانک آن را ثبت می کند. با این حال ، هر زمان که بخواهید می توانید موجودی موجود در حساب را بررسی کنید. هنگامی که شما در حال انجام معاملات تجاری پیچیده هستید ، تعداد زیادی چک تاریخ مالی انجام می شود.

بهترین قسمت استفاده از ارز رمزنگاری شده این است که هر معامله ای که با گیرنده انجام می دهید بی نظیر است. در هر معامله ای می توانید وارد مذاکره شوید. اطلاعات براساس مفهوم فشار رد و بدل می شوند. فقط می توانید اطلاعاتی را که می خواهید برای گیرنده فاش کنید به اشتراک بگذارید. تاریخچه مالی حریم خصوصی کافی خواهد داشت و از هویت شما محافظت می شود. وقتی با استفاده از کیف پول معامله می کنید ، حتماً نسخه به روز شده بیت کوین را بررسی کنید.

در سیستم بانکی سنتی ، وقتی شخص می میرد ، مبلغ به شخص معرفی شده می رسد. هنگام نقض شرایط خدمات ، احتمال بسته شدن حساب وجود دارد. بهترین قسمت ارز رمزنگاری این است که شما تنها مالک کلیدهای رمزنگاری خصوصی و عمومی خواهید بود. شناسایی شبکه ارزهای رمزپایه برای شما آسان تر می شود.

امنیت قوی

وقتی معامله را با ارز رمزنگاری شده انجام می دهید ، نمی توانید معکوس کنید. یک روش رمزگذاری قابل اعتماد برای محافظت در برابر هکرها و دستکاری اطلاعات در کل روند معاملات ارزهای رمزنگاری وجود دارد.

نتیجه گیری

فناوری blockchain پایگاه داده ای را که سوابق معاملات بیت کوین را دارد مدیریت خواهد کرد. عدم تمرکز فقط دو طرف را درگیر معامله می کند ، یعنی فرستنده و گیرنده. دیگر لازم نیست با شخص ثالثی سروکار داشته باشید. هیچ کس نیست که بتواند کارهای شما را کنترل کند! پس می توانید به راحتی از ارز دیجیتال وانچین استفاده کرده و با خیالی آسوده به معامله بپردازید.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
سبد گردانی (آقای کمالی)
موبایل 09933656387
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_11
داخلی 206
پشتیبانی فروش (خانم علیپور)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_27
داخلی 105
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر