1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. تحلیل ارز دیجیتال
  4. مزایا و معایب ارز دیجیتال ورج

مزایا و معایب ارز دیجیتال ورج

مزایا و معایب ارز دیجیتال ورج
لوگو علیرضا محرابی
مزایا و معایب ارز دیجیتال ورج
تحلیل ارز دیجیتال

پلت فرم Verge و رمز ارز (Verge) (XVG) به طور خاص برای افزایش حفاظت از داده های کاربر طراحی شده اند. وظیفه اصلی این ارز رمزپایه فراهم آوردن فرصتی برای انجام معاملات سریع و ناشناس برای افراد و شرکت ها است. فناوری پروژه به طور هدفمند ایجاد شده است تا آنجا که ممکن است از کاربران محافظت کند.

Verge از هر دو شبکه I2P و فناوری های TOR استفاده می کند، که با ترکیب این روش ها می توان به محرمانه بودن سطح بالا و ناشناس بودن مطلق معاملات دست یافت. این مزیت اصلی (Verge[ (XVG) است.

معرفی ارز دیجیتال ورج

تاریخچه (Verge (XVG)

Verge یک ارز رمزنگاری شده منبع باز است که توسط توسعه دهندگان از سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. Verge یک شرکت خصوصی نیست و بودجه آن از طریق ICO تأمین نمی شود. هزاران نفر از علاقه مندان به رمز ارزها از توسعه و بازاریابی Verge پشتیبانی کردند.

این ارز رمزپایه در سال 2014 با نام اصلی DogeCoinDark (DOGED) تاسیس شد و از ترکیب Dogecoin و DASH حاصل شد. در ابتدا، این پروژه توسط علاقه مندان به جامعه رمزنگاری که می خواهند بلاکچین موجود BTC را ارتقا دهند، توسعه داده شد. گرچه Verge دارای سه بنیانگذار (کاربران "CryptoRekt" ، "Sunerok" (یا جاستین سانروک) و Gfranko") بودند، اما در واقع ورج تیم متمرکز نداشت. هر کس می توانست ایده های خود را به میز ارائه دهد. همه تعاملات بین توسعه دهندگان در GitHub انجام شد. همانطور که قبلا ذکر شد، Verge در ICO ها مشارکت نداشت، زیرا این سیستم با هزینه های منابع مختلف مشتاق توسعه یافته بود.

در ابتدا، DOGED در شبکه برای معاملات ناشناس مورد استفاده قرار می گرفت که در آن اهداف خود را انجام می داد: معاملات سریع، ایمن و ناشناس این پروژه را به یک دوره توسعه سریع سوق داد و با گذشت زمان، DOGED دیگر شبیه محصول اصلی نشد. به همین دلیل، در سال 2016، تصمیم گرفته شد که یک مارک تجاری جدید مورد نیاز است. 

مزایای ارز دیجیتال verge

در زیر به مزایای ارز دیجیتال اشاره شده است:

1. کلاهبرداری شارژ را از بین ببرید

معامله Verge تغییرناپذیر است. هنگامی که مشتری هزینه محصول یا خدمات خود را پرداخت کرد، پول در کیف پول شما است. برخلاف پرداخت کارت اعتباری، هزینه ها قابل برگشت نیستند.

2. سرعت معامله و در دسترس بودن فوری

مانند پرداخت های متعلق به بانک، هیچ دوره انتظار وابسته به شخص ثالث وجود ندارد. بسته به بار شبکه، زمان معامله بین 5 تا 10 ثانیه متغیر است. پس از موفقیت در پرداخت، مبلغ معامله در کیف پول شما قرار دارد و بلافاصله قابل دسترسی است. شما می توانید در پایان هر معامله، در پایان هر روز کاری یا طبق یک برنامه تنظیم شده سفارشی، Verge را به فیات تبدیل کنید.

2. سرعت معامله و در دسترس بودن فوری

3. هزینه های معامله کمتر

پرداخت کارت های اعتباری معمولاً هزینه ای بین 2 تا 4 درصد برای شما در پی دارد. هنگام معامله با Verge، این مقدار فقط 0.1 Verge است که به طور کلی به بیش از 90٪ پس انداز هزینه معامله شما از بین می رود. به عنوان یک تاجر با کالاهای زیاد یا حجم خرید، این هزینه بیش از حد که زمانی لازم بود را به طرز چشمگیری کاهش می دهد. 

4. جذب مشتری جدید

با افزایش محبوبیت Verge، کاربران بیشتری به دنبال مشاغل مشارکت کننده هستند تا با آنها در رقابت رقابت کنند. این می تواند به معنای قرار گرفتن در معرض مشتریانی باشد که قبلاً نداشتید.

5. تبلیغات را بدست آورید

ارز رمزنگاری شده باعث می شود اخبار به روشی که ارز فیات نمی تواند باشد. اخبار محلی، ملی و حتی بین المللی گزارش هایی را درباره مشاغل دریافتی مبنی بر پرداخت رمزنگاری، به شما فرصتی برای تبلیغات رایگان می دهند.

6. خرید یک عمل تجاری اجتناب ناپذیر

با توجه به افزایش مداوم ارز رمزپایه، هیچ نشانی از توقف در گردش ارز وجود ندارد. در آینده، پذیرش Verge به عنوان پرداخت یک روش استاندارد و همچنین افزایش ارزش فردی Verge خواهد بود و فرصتی اضافی برای افزایش سود حتی بیشتر به شما می دهد.

7. با فناوری بلاکچین تجربه کسب کنید

Verge راهی آسان و در دسترس برای معرفی خود و تجارت خود به فعالیتهای آن است. هنگامی که اطمینان حاصل کردید که با این فناوری کار کرده اید و نیاز به فناوری بلاکچین را در تجارت خود شناسایی کرده اید، این می تواند منجر به کاوش فنی بیشتر در مرحله بعد شود.

نتیجه گیری

در نهایت بگوئیم که اساس Verge (XVG) بلاکچین بیت کوین است. برای بهبود کاستی های شبکه بیت کوین، توسعه دهندگان چندین فن آوری را اعمال کرده اند: TOR، شبکه i2P ،پروتکل Wraith و SPV!

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
پشتیبانی فروش (خانم علیپور)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_27
داخلی 105
سبد گردانی (آقای کمالی)
موبایل 09933656387
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_11
داخلی 206
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر