1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. تحلیل ارز دیجیتال
  4. مزایا و معایب ارز دیجیتال ایکس وی اس

مزایا و معایب ارز دیجیتال ایکس وی اس

مزایا و معایب ارز دیجیتال ایکس وی اس
لوگو علیرضا محرابی
مزایا و معایب ارز دیجیتال ایکس وی اس
تحلیل ارز دیجیتال

 

ارز رمزنگاری شده ونوس (XVS)  سرمایه گذاری خوبی در سال 2021 است. ونوس (XVS)  ارز جدیدی در بازار رمزنگاری است. ارز دیجیتال ونوس  (XVS) در سال 2020 لیست شده است و هنوز هم عملکرد خوبی دارد. اما این ارز هنوز جدید است، بنابراین نمی توان گفت که عملکرد آن در طولانی مدت چگونه است.

 

به هر حال، اگر شما آماده ریسک کردن هستید، می توانید ارز دیجیتال xvs  را خریداری کنید. در این صورت می توانید انتظار بازده بیشتری داشته باشید!

پروتکل ونوس  Venus یک سیستم بازار پول مبتنی بر الگوریتم است که برای آوردن یک سیستم وام و اعتبار کامل مبتنی بر امور مالی غیرمتمرکز بر روی زنجیره هوشمند Binance طراحی شده است.

این پروتکل یک شرایط وام امن را ایجاد می کند که در آن وام دهنده سالانه نرخ سود مرکب (APY)  را برای هر بلوک دریافت می کند، در حالی که وام گیرنده سود ارز رمزنگاری شده قرض را پرداخت می کند.

همچنین پروتکل ونوس برای فعال کردن یک پروتکل الگوریتمی کامل در بازار پول در Binance Smart Chain طراحی شده است.

مزایا و معایب 

تکامل مالیات غیرمتمرکز، یک اکوسیستم مالی متنوعی ایجاد کرده است که مستقیماً بر روی بلاکچین ساخته شده است که از طریق رمزنگاری و کدگذاری از پیش تعریف شده معروف به قراردادهای هوشمند شفاف و قابل تأیید است. این سیستم عامل ها بدون نیاز به مرجع مرکزی یا تصمیم گیرندگان شخص ثالث در حال بازتعریف ساختار بازارهای پول هستند. در دنیای سنتی امروز، کاربران حتی اگر کاربر وثیقه هایی مانند خانه یا اتومبیل را ارائه می دهد باید اعتبار، درآمد قابل اثبات و سایر فاکتورها را برای وام دهنده فراهم کنند. وام دهندگان سنتی این امکان را نمی دهند که دارایی های دیجیتال و ارزهای رمزپایه را تعهد کنند و برای دریافت وام یا کسب نرخ بهره برای ارائه آنها به وام دهندگان و بانک ها استفاده کنند.

ونوس اولین پروتکلی نیست که به رفع این شکاف بین وام های مالی سنتی به پروتکل های غیر متمرکز در بالای بلاکچین ها کمک می کند. پروتکل هایی وجود داشته اند که با میلیاردها دارایی قفل شده در پروتکل ها به این مهم دست یافته اند. با این حال، این پروتکل ها در درجه اول بر روی Ethereum ساخته شده اند، که باعث گرانی، کندی و ایجاد درد در تجربه کاربر شده است. این پروتکل ها همچنین فاقد دارایی های بالاتر از حد بازار مانند XRP و Litecoin هستند.

تحلیل ارز دیجیتال

سرانجام، در چشم انداز امروز، کاربری که می خواهد از دارایی های خود برای استفاده از پول های ثابتی استفاده کند، باید آن را از یک پروتکل بازار پول حذف کند و آن را در یک قرارداد هوشمند قفل کند و هیچ مزیتی از دارایی اصلی به عنوان وثیقه ندارد.

تأمین دارایی

کاربران پروتکل ونوس ممکن است ارزهای رمزپایه یا دارایی های دیجیتالی پشتیبانی شده مختلفی را بر روی سیستم عامل عرضه کنند که می تواند به عنوان وثیقه برای وام ها، تأمین نقدینگی و کسب APY یا ضرب استیبل کوین مورد استفاده قرار گیرد.

تهیه دارایی هایی مانند ارزهای رمزپایه یا دارایی های دیجیتال به ونوس به کاربران این امکان را می دهد تا ضمن حفظ امنیت وثیقه در پروتکل، به عنوان وام دهنده مشارکت کنند. کاربران بسته به بهره برداری از  عملکرد در آن بازار خاص، نرخ بهره متغیر را بدست خواهند آورد. تمام دارایی های کاربر در قراردادهای هوشمند جمع می شوند تا با توجه به مثبت بودن تعادل پروتکل، کاربران بتوانند در هر زمان از عرضه خود خارج شوند.

نتیجه گیری

توسعه پروژه Venus توسط تیم پروژه Swipe انجام شده است. هدف اصلی ونوس دستیابی به تمرکززدایی از طریق اداره جامعه است. هیچ پیش شرط کاری برای تیم ، توسعه دهندگان یا بنیانگذاران وجود ندارد و این امر به دارندگان XVS امکان کنترل کامل مسیری را می دهد که پروتکل ونوس طی می کند!

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
پشتیبانی فروش (خانم علیپور)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_27
داخلی 105
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
سبد گردانی (آقای کمالی)
موبایل 09933656387
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_11
داخلی 206
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر