تحلیل بنیادی لئو

تحلیل بنیادی لئو
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل بنیادی لئو
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال

همانطور که احتمالا میدانید امروزه تقریبا نمام صرافی های ارزهای دیجیتال در دنیا به جز خدمات خرید و فروش و سرمایه گذاری با ارزهای دیجیتالی معروف،توکن های خودشان را نیز برای سرمایه گزاری پیشنهاد می دهند،در این راستا در این مقاله به یکی از این توکن ها که مربوط به صرافی bitfinex است میپردازیم که leo نام دارد.در ادامه با ما همراه باشید.

leo(UNUS SED LEO) چیست؟

در حال حاضر قیمت UNUS SED LEO 2.18 دلار است و حجم معاملات 24 ساعته آن 2،795،007 دلار بوده است. UNUS SED LEO در شبانه روز گذشته 0.02٪ از قیمتش کاهش یافته است. و در حال حاضر در رتبه 56 بازار قرار ، و ارزش کل بازار آن برابر با 2.1 میلیون دلار است. UNUS SED LEO در ماه مه سال 2019 راه اندازی شده است اما برخلاف بسیاری از ارزهای دیجیتالی دیگر، این توکن برای همیشه وجود نخواهد داشت ودر حقیقت برای جبران کسری مالی شرکت  bitfinexبوجود آمده است.

ارز دیجیتال LEO توکنی است که در سراسر اکوسیستم صرافی iFinex استفاده می شود. نام غیر معمول ای توکن از یک افسانه لاتین گرفته شده است.

این توکن به کاربران Bitfinex این امکان را می دهد تا هزینه های معاملاتی خود را کاهش دهند.

میزان تخفیفی که این پلتفرم به کاربرانش میدهد بستگی به میزان  توکن leo که نگهداری میکنند دارد  همچنین بستگی به این دارد که از کدام نوع معاملات استفاده میکنید مثلا میزان تخفیف معاملات دو ارزدجیتال باهم با یک ارزدیجیتال در برابر یک استیبل کوین فرق خواهد داشت. 

مکانیزم سوزاندن توکن های این شرکت به این معنی است که iFinex متعهد به خرید ماهانه UNUS SED LEO از بازار است.

  میزانی توکنی که هربار خریداری و سوزانده میشود حداقل معادل 27٪ از درآمد حاصل از iFinex است یعنی دست کم 27درد بازدهی ماهانه دارد،اما این کار تنها تا زمانی ادامه می یابد تا تمام توکن های موجود این شرکت سوزانده شود.

در حالی که برخی از ارزهای دیجیتال فقط در یک بلاکچین راه اندازی می شوند ، توکن های LEO روی دو بلاکچین صادر می شود.که از این میزان 64٪ از آن از طریق Ethereum هست و 36٪ باقیمانده در EOS انجام می شود.کل توکن های تولید شده leo 1میلیارد بوده که 660 میلیون آن در بستر ERC20, و 340 میلیون در بستر EOS تولید شده است.

اگر علاقه مند به خرید این توکن هستید میتوانید از طریق صرافی Bitfinex و یا OKEx و Gate.io اقدام کنید.

امیدوارم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram