کیف پول های ارز دیجیتال چین لینک

کیف پول های ارز دیجیتال چین لینک
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول های ارز دیجیتال چین لینک
کیف پول ارز دیجیتال

Chainlink یک شبکه غیرمتمرکز از گره ها است که داده ها و اطلاعات را از منابع خارج از بلاکچین به قراردادهای هوشمند بلاکچین از طریق اوراکل ارائه می دهد.

Chainlink یک سرویس سخنوری غیر متمرکز است!

 با اعطای دسترسی قراردادهای هوشمند به فیدهای داده قابل اعتماد، API ها ، پرداخت ها و منابع دیگر ، ارتباط قرارداد هوشمند را بهبود می بخشد.

اساساً، ارز دیجیتال Chainlink یک میان افزار بین سیستمهای درون و خارج از زنجیره است. با دسترسی قراردادهای هوشمند به منابع خارج از زنجیره، Chainlink به آنها اجازه می دهد تا در برابر رویدادهای دنیای واقعی واکنش نشان دهند و توافق نامه هایی را اجرا کنند که در غیر این صورت به اثبات خارجی عملکرد نیاز دارند.

اکوسیستم Chainlink در اطراف شبکه LINK و رمز LINK ساخته شده است. در ابتدا، راه حل های Chainlink بر روی بلاک چین Ethereum ساخته شده است، اما این شرکت در نظر دارد از تمام زنجیره های اصلی قرارداد هوشمند پشتیبانی کند.

Chainlink یک سرویس سخنوری غیر متمرکز است!

Chainlink چه مشکلی را حل می کند؟

یکی از برجسته ترین موضوعاتی که گریبانگیر فناوری قرارداد هوشمند است، عدم توانایی تعامل با منابع در حال اجرا در خارج از شبکه گره ای است که در آن قراردادهای هوشمند اجرا می شود.

فقدان اتصال، محدودیت هایی را ایجاد می کند که توسعه دهندگان قرارداد هوشمند می توانند ایجاد کنند. به عنوان مثال ، برنامه ای مانند Uber از چندین فید داده (مانند داده های GPS  و خروجی های کلیدی (مانند درگاه های پرداخت) برای ارائه خدمات مناسب برای استفاده روزمره استفاده می کند. 

چین لینک برای حل این مشکل، ساخته شده است و تا حدی این مشکل را حل کرده است.

نحوه ذخیره سازی ارز دیجیتال لینک

همانطور که در مقاله های آموزشی قبلی به آن اشاره کردیم؛ برای ذخیره و نگهداری ارز دیجیتال می بایست مکانی امن را انتخاب کنید؛ که کیف پولها بهترین مکان برای ذخیره دارایی ها و ارزهای دیجیتال شما هستند.

نحوه ذخیره سازی ارز دیجیتال لینک

در زیر به چند کیف پول اشاره می کنیم:

1.کیف پول های نرم افزاری

2.کیف پول های سخت افزاری

3.کیف پول های تحت وب

4.کیف پولهای ویندور

5.کیف پول های مناسب ios و android

در زیر به تعریف برخی از این کیف پولها پرداخته و شما را با نحوه کار آنها آشنا می کنیم:

کیف پول نرم افزاری

اگر در حال شروع کار با ارزهای رمزپایه هستید، یکی از اولین چیزهایی که باید در مورد آن بدانید کیف پول چین لینم است. منطقی است اگر می خواهید ارزی را نگه داری کنید، برای نگهداری آن به جایی نیاز دارید. کیف پول های نرم افزاری به شما جایی می دهند تا ارز دیجیتال خود را حفظ کنید.

دو نوع کیف پول ارز دیجیتال نر وجود دارد:

کیف پول های نرم افزاری - این نوع کیف پول ها نرم افزاری است که شما روی رایانه یا دستگاه همراه خود نصب می کنید. آنها به شما امکان کنترل کامل ارز دیجیتال شما را می دهند اما گاهی اوقات مبتدیان می توانند آن را روی حیله و تزویر حفظ کنند. از کیف پول های نرم افزاری می شود به کیف پولهای تراست ولت و جکس اشاره کرد.

کیف پول تحت وب (آنلاین)

کیف پول وب (آنلاین) - این نوع کیف پول توسط شخص ثالث بصورت آنلاین میزبانی می شود. این کیف پول ها بیشتر شبیه برنامه ها یا سیستم عامل ها هستند و می توانند از آنها استفاده راحت تری کنند. از آنجا که توسط شخص ثالث میزبانی می شوند، شما باید از امنیتی که آنها برای اطمینان از داشتن سیستم هایی برای محافظت از بیت کوین شما استفاده می کنند، استفاده کنید. از کیف پول های تحت وب می شود به کیف پولهای کوینومی و بلاکچین اشاره کرد.

لیست تمامی کیف پول های ارز دیجیتال 

کیف پولهای مناسب دیگری برای ذخیره سازی ارز دیجیتال می شناسید؟ برای ما کامنت کنید.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram