1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. کیف پول ارز دیجیتال
  4. کیف پول های ارز دیجیتال اسکای

کیف پول های ارز دیجیتال اسکای

کیف پول های ارز دیجیتال اسکای
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول های ارز دیجیتال اسکای
کیف پول ارز دیجیتال

Skycoin یک پروتکل بلاکچین است که برای پشتیبانی سریع از برنامه های وب 3.0 طراحی شده است. هدف ارز دیجیتال Skycoin  حل مسائلی است که توسط تیم Skycoin با اجماع اثبات کار در مورد بلاکچین به عنوان مشکلی شناخته شده است .

اکوسیستم Skycoin:

  • Skycoin  ارز سریع و مطمئن با پشتیبانی پهنای باند.
  • Skywire  شبکه ای ناشناس و غیرمتمرکز شبکه ای.
  • Skyminer سخت افزار و نقطه دسترسی Skywire.
  • فیبر: شبکه باز بلاکچین غیرمتمرکز.
  • Skysuite  مجموعه ای از برنامه های غیرمتمرکز.

وب 2.0 ارائه دهنده سرویس دهنده اینترنت را ایجاد کرده و اینترنت فوق العاده سریع را به بیش از 225 میلیون نفر می رساند. این امر باعث ایجاد اقتصادهای مشترک مانند Uber ، Airbnb و Ebay شد و امکان تجارت و توزیع جهانی را مانند قبل فراهم کرد. اینترنت جای خود را به پرداخت های بی ظاهر از طریق ظهور Paypal و سایر کیف پول های الکترونیکی داد و اجازه داد معاملات فوری و حواله های جهانی را با لمس یک دکمه انجام دهید. 

Skycoin همان جایی را که پروتکل های موجود متوقف می شوند، انتخاب می کند. اجرای یک پلت فرم بلاکچین سریع ، مقیاس پذیر و واقعاً غیرمتمرکز که وب 3.0 را به واقعیت تبدیل می کند!

فیبر به هر کسی اجازه می دهد تا در هر مکان از نسل بعدی برنامه های غیرمتمرکز با سرعت بالا ، ثبات و مقیاس پذیری بی نهایت بهره مند شود.

Skycoin پرداخت های غیرمتمرکز رایگان را در عرض چند ثانیه امکان پذیر می کند ، و اجازه می دهد حواله جهانی واقعاً غیرمتمرکز با سرعتی که می تواند با هر شبکه پرداخت یا کیف پول الکترونیکی تاسیس شود رقابت کند. Skycoin در حال ایجاد اولین پروتکل کاملاً مقیاس پذیر برای نسل بعدی برنامه ها ، خدمات و پرداخت های غیرمتمرکز است.

برای اطمینان از ثبات در اکوسیستم ، دارندگان Skycoin ارز دوم را به نام Coin Hours دریافت می کنند.

Skycoin همچنین دارای نرم افزار و سخت افزار کاملاً کارا خارج از مولفه های اصلی موجود خود است. کیف پول های Skycoin به صورت یکپارچه معامله می کنند. نسل اول سخت افزار قبلاً ساخته شده است و اجزای مختلفی از نسل های بعدی در حال تولید هستند.

کیف پول سخت افزاری

کیف پول های سخت افزاری دستگاه های الکترونیکی فیزیکی هستند که برای ذخیره امن وجوه ارز رمزنگاری شده طراحی شده اند. آنها برای جدا کردن کلیدهای خصوصی از محیط آنلاین طراحی شده اند. در حال حاضر گزینه های متعددی با قیمت های مختلف برای پشتیبانی از ارزهای رمزپایه و ترجیحات کاربر مختلف وجود دارد.

Skycoin معتقد است که کیف پول های سخت افزاری مطمئن ترین وسیله برای ذخیره ارزهای دیجیتال هستند. به منظور به حداکثر رساندن تصویب ، Skycoin علاوه بر تولید خود ، به زودی توسط چندین کیف پول سخت افزاری محبوب نیز پشتیبانی می شود.  کیف پول ارز دیجیتال از ده ها ارز جایگزین و همچنین اسکناس های موجود در فیبر پشتیبانی خواهد کرد. این علاوه بر راحتی، موجود در کیف پول موبایل و دسک تاپ Skycoin است.

امنیت ارز دیجیتال اسکای کوین

Skycoin که از ابتدا در Golang ساخته شده است ، برای اطمینان از عدم تداخل در معاملات ، از استانداردهای رمزنگاری آزمایش شده استفاده می کنیم. ارز دیجیتال Skycoin تهدیدهای بی فایده ای مانند 51٪ حمله را به همراه ندارد.

ساختار معاملات Skycoin برای اتخاذ یکپارچه پروتکل CoinJoin طراحی شده است. Skycoin پس از ادغام ، تراکنش های چندین کیف پول را با هم مخلوط می کند تا اطمینان حاصل کند که از یکدیگر قابل تشخیص نیستند.

بدون نیاز به انرژی محاسباتی زیاد معمول در فرآیندهای PoW و PoS ، Skycoin می تواند با پردازنده 30 وات تلفن همراه کار کند.

گرایش متمرکز اثبات سهام

اگرچه الگوریتم های PoS مسئله امنیتی 51٪ حملات را برطرف می کنند ، اما مسلماً نسبت به شبکه های PoW در معرض تمرکز آسیب پذیرتر هستند. با PoS ، میزان دارایی رمزنگاری خاص یک شرکت کننده (یا "سهام") قدرت رای گیری وی را برای تغییرات فنی در شبکه تعیین می کند. شرکت کنندگان بدون توجه به قابلیت پردازش ، بخشی معادل سهام خود را استخراج می کنند.

این اصل موانع اقتصادی در برابر حمله 51٪ را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. هزینه مالی به دست آوردن اکثر توکن های شبکه در بازار آزاد احتمالاً بیش از سود بالقوه است. 

کیف پول های ارز دیجیتال

برنامه پشتیبان

کاربرد عملی Skycoin به این معنی است که توسط دارایی واقعی پشتیبانی می شود: (پهنای باند)

برای اینکه یک شبکه مش به این اهداف برسد ، باید دارای موارد زیر باشد:

که از محدودیت پروتکل های ارتباطی پروتکل کنترل انتقال / پروتکل اینترنت (TCP / IP) جلوگیری می کند.

قادر به پیمایش آخرین مایل و تأمین منابع شبکه ، ذخیره سازی و محاسبات مورد نیاز برای مقیاس گذاری شبکه است.

اکوسیستم کاربردی

که منجر به پذیرش شبکه و تقاضای منابع شبکه می شود.

تیم Skywire نزدیک به چهار سال صرف توسعه راه حل های قوی برای پاسخگویی به این نیازها کرده است. پروتکل های مسیریابی و پرداخت Skywire امروز آماده هستند. واحدهای سخت افزاری نسل اول کامل هستند و برای مصرف کنندگان ارسال شده اند. توسعه برنامه ها (هم شخص ثالث و هم بومی) در حال جابجایی است. همه قطعات در جای خود قرار دارند و Skywire آماده ساخت اینترنت بعدی و بهتر است

نتیجه گیری

Skyminers واحدهای VPN سخت افزاری سفارشی هستند که قدرت محاسبات ، قابلیت شبکه و ظرفیت ذخیره سازی لازم برای ستون فقرات زیرساخت شبکه Skywire را فراهم می کنند.

اکوسیستم Skycoin به گونه ای طراحی شده است که صرف نظر از توان و دانش فنی آنها ، برای همه قابل دسترسی است. Skyminers عامل اصلی دسترسی به آن است. سخت افزار کم هزینه و بهره وری انرژی آنها را نسبت به خرید و راه اندازی ارزان می کند. در حال حاضر یک قابلیت "plug and play" در حال انجام است تا کاربران غیر فنی بتوانند به راحتی گره های خود را مستقر کنند.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
سبد گردانی (آقای کمالی)
موبایل 09933656387
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_11
داخلی 206
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
پشتیبانی فروش (خانم علیپور)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_27
داخلی 105
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر