1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. کیف پول
  4. کیف پول های ارز دیجیتال تتا

کیف پول های ارز دیجیتال تتا

کیف پول های ارز دیجیتال تتا
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول های ارز دیجیتال تتا
کیف پول

ارز دیجیتال تتا، یکی دیگر از ارزهای دیجیتالی است که بر بستر بلاکچین کار می کند؛ این ارز دیجیتال بیشتر برای خرید یا فروش محتواهای ویدئویی استفاده می شود. ارز دیجیتال تتا در سال 2018 وارد بازار کریپتو کارنسی شد و در حوزه انتقال ویدئو فعالیت می کند. در ابتدا، تتا بر روی بلاک چین اتریوم فعالیت می کرد؛ اما پس از مدتی، بلاکچین اختصاصی خود را با  محوریت شبکه همتا به همتا را اندازی کرد. 

هدف اصلی تتا، جلوگیری از انتشار محتواهای بی کیفیت و ارائه محتوای با کیفیت با هزینه ای پایین است. در پلتفرم تتا، کاربران به ازای خدماتی که ارائه می دهند، پاداش دریافت می کنند. اهمیت این موضوع از آنجاست که استفاده و کاربرد ویدئوهای 4k و 8k بسیار زیاد شده است. کاربران در این پلتفرم باید سعی کنند کیفیت پلتفرم را در بالاترین سطح نگاه دارند.

معرفی کیف پول های ارز دیجیتال تتا

تعداد کمی از کیف پول های ارز دیجیتال موجود از ارز دیجیتال تتا پشتیبانی می کنند، کیف پول های متنوعی از لحاظ ساختار و عملکرد برای نگهداری از ارزهای دیجیتال ساخته شده اند. کیف پول های سخت افزاری با امنیت بالا و سرعت عملکرد کم و کیف پول های نرم افزاری با امنیت متوسط و سرعت و عملکرد بسیار مناسب، موجود هستند. بهترین استفاده از کیف پول دیجیتالی، رعایت اعتدال میان انواع کیف پول هاست. این موضوع به معنای آن است که می توانید برای نگهداری بلند مدت و ایمن، از کیف پول های سخت افزاری؛ برای انجام معاملات روزانه و خرید و فروش مستمر، از کیف پول های نرم افزاری استفاده کنید. 

کیف پول های نرم افزاری ارز دیجیتال تتا

کیف پول های نرم افزاری یا گرم برای رمز ارز تتا، در پلتفرم های ویندوز، IOS، اندروید و تحت وب(آنلاین) ارائه شده اند. این نوع ازکیف پول ها برای استفاده باید به اینترنت متصل بوده و رابط کاربری سریع وساده ای دارند. در فضای آنلاین و مخصوصا بازار ارز های دیجیتال، باید ابتکار عمل و عملکرد سریع، به کاربران ارائه شود تا بتوانند در سریع ترین زمان، اقدام مورد انتخاب خود را انجام دهند. 

کیف پول های سخت افزاری ارز دیجیتال تتا

کیف پول های سخت افزاری با نگهداری دارایی های دیجیتال شما در فضای آفلاین، بیشترین امنیت ممکن را برای حفاظت از رمز ارز های شما به ارمغان می آورند. کیف پول های سخت افزاری با ارائه یک کد پشتیبان، امکان بازیابی دارایی ها در صورت مفقودی یا از بین رفتن کیف پول فیزیکی را به شما می دهند. با اسکن QR code یا استفاده از جمله بازیابی، می توانید دارایی های مفقود شده خود را به هر کیف پولی که مورد نظر شماست، منتقل کنید. کیف پول های سخت افزاری زیاد و متنوعی برای ارزهای دیجیتال ساخته نشده اند اما برخی از آن ها با عملکرد مطلوب و ارائه خدمات مناسب، مورد علاقه بسیاری از کاربران هستند. کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس و ترزور مدل تی، از محبوب ترین کیف پول های تتا و سایر ارزهای دیجیتالی هستند. 

کیف پول های ارز دیجیتال تتا

کیف پول های آنلاین ارز دیجیتال تتا

کیف پول های آنلاین سرعت و عملکرد بالائی به کاربر ارائه می دهند اما امنیت آنها پایین تر از انواع دیگر کیف پول دیجیتالی است. برای استفاده از کیف پول های آنلاین تنها نیاز به یک مرورگر دارید؛ از هر دستگاهی که می تواند به اینترنت متصل شود، می توانید برای استفاده از کیف پول آنلاین استفاده کنید. رعایت نکات امنیتی در استفاده از کیف پول های آنلاین بسیار حائز اهمیت است و در صورت عدم استفاده از وبسایت های معتبر، تمام دارایی های موجود رد کیف پول انلاین شما ریسک از بین رفتن دارند. از بهترین کیف پول های آنلاین می توانیم به تتا والت، بایننس وب والت، ای او فایننس  اشاره کنیم. 

کیف پول های IOS ارز دیجیتال تتا

متداول ترین پلتفرم استفاده از کیف پول های نرم افزاری، کیف پول های موبایلی(IOS و اندروید) می باشد. کیف پول های IOS با نصب اپلیکیشن کیف پول بر روی دستگاه IOS شما قابل دسترسی هستند. این کیف پول ها با توجه به وبسایت ارائه دهنده، امنیت مناسبی دارند و در صورت رعایت نکات امنیتی توسط کاربران، امکان هک شدن آنها بسیار پایین است. برای دانلود و نصب کیف پول های IOS تتا، حتما از منابع معتبر استفاده کنید تا نسخه مورد استفاده شما احتمالا دارای بدافزار نباشد. 

کیف پول های اندروید ارز دیجیتال تتا

پراستفاده ترین نوع کیف پول ها، کیف پول های موبایلی هستند. کیف پول های اندرویدی تتا با ارائه رابط کاربری ساده و روان، میزان دانلود و نصب بالائی داشته و در دسترس کاربران هستند. گوشی های موبایل در تمام طول روز استفاده می شوند و استفاده از کیف پول موبایلی، دسترسی همیشگی به کیف پول دارایی های دیجیتال به کاربر می دهد. در انتخاب و دانلود کیف پول اندرویدی خود بسیار تحقیق و بررسی کنید و فقط از وبسایت های معتبر نسخه کیف پول اندرویدی برای تتا خود را دریافت کنید. 

کیف پول های تتا چگونه کار می کنند؟

کیف پول های سخت افزاری با رمزنگاری اطلاعات و نگهداری از انها در محیطی آفلاین کار می کنند، در زمان مورد نیز کاربر؛ اطلاعات رمزارزها در اختیار ایشان قرار می گیرد. کیف پول های نرم افزاری به استثنا کیف پول تحت وب، با نصب نرم افزار ارائه شده از طرف وبسایت توسعه دهنده، دسترسی به کیف پول کاربر ارائه می دهند. معمولا کاربران چند نوع کیف پول نرم افزاری در دستگاه های مختلف و یک نوع کیف پول سخت افزاری برای نگهداری دارایی های بلند مدت خود، استفاده می کنند. 

امنیت در کیف پول های تتا

امنیت کیف پول های سخت افزاری تتا که بسیار بالاست و هک نشدن و عدم دسترسی بد افزار ها به آنها؛ امری بدیهی است. اما کیف پول های نرم افزاری برای تامین امنیت، نیاز به رعایت یکسری نکات و انجام یکسری اقدامات دارند. رمز های قدرتمند، تایید هویت دو مرحله ای، ذخیره کلید های خصوصی در حافظه داخلی دستگاه و ... از اقدامات امنیتی برای ایمن نگاه داشتن کیف پول های نرم افزاری هستند. 

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
عیــدیــت رو از علیرضــا محـــرابی بگـیـر ! (کلیک کنید)
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(مریم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_17
داخلی 101
پشتیبان فروش(الهام فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبان فروش(سعید کاویانی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_44
داخلی 116
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(پریسا مولودی)
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_20
داخلی 117
پشتیبان فروش(داوود فخری)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_27
داخلی 109
پشتیبان فروش(علی صفری)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 103
سبد گردانی(احمد یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 205
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com