آخرین بروزرسانی

قیمت‌لحظه‌ای
به‌دلار Dollar
0.1076
تغییر در یک ساعت -1.04
تغییر در یک روز 1.04
تغییر در یک هفته -0.1
تغییر در یک ماه 10.92
تغییر در دو ماه 20.57
تغییر در سه ماه 75.5
رتبه در بازار 256
وب سایت https://renproject.io/
معاملات روزانه 47,127,483
حجم بازار 107,536,517
سکه در گردش 999,037,500 REN
عرضه کل 1,000,000,000
صفحات رسمی
صفحه پروژه در Github https://github.com/renproject
عنوان توضیحات
نام ارزدیجیتالRen
نماد ارزدیجیتالREN
دسته ارز دیجیتالارزهای دیجیتال صنعت پرداخت
قابلیت استخراجدارد
تعداد سکه ها
 • 1,000,000,000 REN

پروژه Ren یک پروتکل باز برای قابلیت همکاری بلاکچین است. هدف آن تسهیل برنامه های مالی غیرمتمرکز بین زنجیره ای است. به عنوان مثال، می توانید از REN برای انتقال بیت کوین به بلاک چین Ethereum برای استفاده در برنامه های DeFi استفاده کنید.

سلب مسئولیت: این اطلاعات نباید به عنوان تأیید ارز رمزنگاری شده یا ارائه دهنده، خدمات یا پیشنهادات خاص تفسیر شود. این یک توصیه برای تجارت نیست!!!!

ارز دیجیتال REN

پروژه رن چگونه کار می کند؟

شبکه Ren در اطراف ماشین مجازی Ren  RenVM ساخته شده است. RenVM شبکه ای از رایانه ها به نام Darknodes است که به پهنای باند شبکه، توان محاسباتی و ظرفیت ذخیره سازی شبکه به طور کلی کمک می کند.

این شبکه همان چیزی است که عملکردهای زنجیره ای خصوصی و غیرمجاز را برای برنامه های DeFi به ارمغان می آورد.

به عنوان مثال، این اجازه می دهد تا افراد Bitcoin و Zcash را برای استفاده در برنامه های مبتنی بر Ethereum به شبکه Ethereum منتقل کنند. این ارزهای رمزپایه مهاجرت شده به ترتیب با نام های RenBTC و RenZEC شناخته می شوند.

مانند سایر زنجیره های بلوک خودکفا ، شبکه RenVM به گونه ای بی اعتماد، غیر متمرکز و تغییر ناپذیر در نظر گرفته شده است. این کار با استفاده از نسخه اصلاح شده الگوریتم اجماع Tendermint انجام می شود.

علاوه بر این، آن تمرکز زیادی بر حفظ حریم خصوصی دارد، که از طریق یک الگوریتم محاسبه امن چند طرفه منحصر به فرد، که Ren به طور خاص برای استفاده در شبکه خود طراحی کرده است، به دست می آید.

ارز دیجیتال REN چه کاری انجام می دهد؟

ارز دیجیتال REN رمز بومی پروژه رن است که امنیت RenVM را تأمین می کند.

اپراتورهای Darknode موظفند 100000 REN را به عنوان یک پیوند رفتاری خوب تا زمانی که Darknode را اداره می کنند، نگه دارند، شبیه به این که سایر بلاکچین ها از نشانه های سهام اثبات شده برای کمک به اطمینان از رفتار خوب توسط گره ها و یک شبکه قابل اعتماد استفاده می کنند.

از آنجا که هیچ برنامه صدور برای توکن های REN وجود ندارد، بنابراین هرگز نمی تواند بیش از 10،000 Darknodes وجود داشته باشد.

تنها هدف توکن REN نگهداری توسط Darknodes است تا رفتار آنها را تضمین کند.

مشوق آنها برای اجرای Darknode توسط کاربران شبکه پرداخت می شود. پرداخت با ارزهای رمزنگاری شده در شبکه انجام می شود. به عنوان مثال، وقتی کسی از Ren برای تبدیل BTC به RenBTC استفاده می کند، هزینه خدمات را با BTC پرداخت می کند که بین گره ها توزیع می شود.

ارز دیجیتال REN چه کاری انجام می دهد؟

قیمت Ren

 (REN)در 19 فوریه با شکست 65 درصدی مواجه شد زیرا پروتکل متمرکز بر قابلیت همکاری، تجمع مداوم کیف پول های نهنگ را که بیش از 1 میلیون REN نگه داشته بود، مشاهده کرد.

داده های بازارهای Cointelegraph و TradingView نشان می دهد که REN از 0.99 دلار در 18 فوریه افزایش یافت و در 19 فوریه به بالاترین سطح تاریخی 1.84 دلار رسید. حرکت به یک بالاترین قیمت اتفاق افتاد زیرا حجم معاملات REN نیز طی 24 سال گذشته به 704 میلیون دلار رسید. 

از آن زمان اکوسیستم REN همچنان در حال گسترش است زیرا پروژه های سطح بالاتری مانند Filecoin (FIL) متحول شده اند و تبدیل به renFIL می شوند، که اکنون علاوه بر اکوسیستم AAVE در نظر گرفته شده است.

ادغام Binance Smart Chain مورد استفاده REN را تقویت می کند

REN در 15 فوریه با 0.94 دلار معامله شد قبل از اینکه اعلام شود RenBridge 2 زنده است و با زنجیره هوشمند Binance تلفیق شده است. از آن زمان، حجم معاملات و همچنین ارزش کل قفل شده در RenVM به طور پیوسته افزایش یافته است.


مزایا و معایب ارز دیجیتال ren

 1. RenVM از سیستم هزاران دستگاه مستقلی به نام Darknodes استفاده می کند و برای راه اندازی چنین دستگاهی لازم است حداقل 100 هزار توکن REN قفل شود.
 2. بخش امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) در سال 2020 رشد چشمگیری داشته است ، طیف وسیعی از سیستم عامل های DeFi از مبادلات غیرمتمرکز (DEXes) گرفته تا خدمات وام به موفقیت چشمگیر و یک پایگاه کاربری روزافزون رسیده اند. با این حال ، این اکوسیستم جدید DeFi تقریباً کاملاً بر روی بلاکچین Ethereum ساخته شده است ، که می تواند مانع رشد بیشتر شود زیرا میزان سرمایه رمزنگاری قابل اختصاص به آن را محدود می کند.
 3. میلیاردها دلار که در بلاکچین های دیگر حبس شده اند نمی توانند در پروژه های DeFi مبتنی بر Ethereum سرمایه گذاری شوند - یا حداقل این قبل از حضور Ren (REN) بود.
 4. این توکن های جدید ERC-20 اکنون می توانند در محصولات DeFi برای طیف وسیعی از عملکردها مانند تجارت ، مدیریت و وام گرفتن  استفاده شوند. دارایی های اصلی در نرم افزار Ren قفل شده است و در هر زمان با پرداخت هزینه می توانید قفل آنها را باز کنید.
 5. پروتکل Ren متکی به ماشین مجازی Ren یا RenVM است که توسط یک شبکه غیرمتمرکز ماشین آلات موسوم به "Darknodes" تأمین می شود. این ماشین ها در ازای دریافت هزینه ، قدرت محاسبه و فضای ذخیره سازی خود را در اختیار ماشین مجازی قرار می دهند ، که این امر امکان حرکت ارزهای رمزپایه در بلاکچین ها را فراهم می کند.
 6. هر توکن RenBTC که ضرب می کنید توسط یک توکن BTC معادل ذخیره شده در RenVM پشتیبانی می شود. به منظور تسهیل این امر و محافظت از حریم خصوصی ، RenVM از چندین فناوری پیشرفته استفاده می کند:
 7. Shamir’s Secret Sharing - این یک اصل رمزنگاری است که داده های مخفی را به قسمتهایی که توسط شرکت کنندگان مختلف نگهداری می شود تقسیم می کند. Ren از این فرآیند استفاده می کند تا کلیدهای خصوصی مورد استفاده در شبکه RenVM را حتی از خود دارک نودها مخفی نگه دارد.
 8. محاسبات چند جانبه امن الگوریتمی است که اجازه می دهد کد توسعه دهندگان بدون آشکار کردن ورودی ها و خروجی ها اجرا شود.
 9. تحمل خطای بیزانس (BFT) این الگوریتم به این معنی است که شبکه Ren هنوز هم به طور موثر عمل خواهد کرد ، حتی اگر برخی از گره ها خراب شوند.
 10. Hyperdrive - سازوکار اجماع RenVM برای تکمیل معاملات با سرعت فوق العاده سریع طراحی شده است.
 11. رن از رمزنگاری پیشرفته و الگوریتم های پیشرفته برای امکان جابجایی دارایی های رمزنگاری شده خاص بین بلاکچین های مختلف استفاده می کند 
 12. علاوه بر بیت کوین ، Ren از حرکت BCH ، ZEC و DOGE به داخل شبکه Ethereum و Binance Smart Chain پشتیبانی می کند. رن قصد دارد در آینده از ارزها و بلاکچین های بیشتری پشتیبانی کند تا در نهایت کل فضای رمزنگاری را بهم متصل کند.
 13. تنها مورد استفاده برای ارز رمزنگاری شده REN ، استفاده از Darknode برای اوراق قرضه است ، اگرچه مردم ارز های REN را نیز به عنوان سرمایه گذاری سوداگرانه خریداری می کنند. darknode را می توان با Digital Ocean ، Amazon Web Service و Google Cloud راه اندازی کرد.
 14. بسیاری از سرمایه گذاران DeFi با بهره گیری از RenVM ارز رمزنگاری شده خود را به برنامه های DeFi مانند MyEtherWallet ، KeeperDAO و Curve Finance منتقل کرده اند - جایی که می توانند از طریق رمزنگاری درآمدی کسب کنند 
 15. حداکثر میزان عرضه REN 1 میلیارد است و هیچ وقت دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد. Ren از الگوریتم اجماع Hyperdrive استفاده می کند که یک نسخه اصلاح شده از Tendermint است و حتی در صورت خرابی برخی از گره ها نیز کار می کند.
سلب مسئولیت
این صفحه صرفا جهت معرفی،تحلیل و اطلاعات قیمتی پروژه‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد.
و به هیچ وجه پیشنهاد سرمایه‌گذاری یا مورد تایید بودن پروژه توسط تیم آموزشی علیرضا محرابی نمی باشد. بدیهی است که مسئولیت سرمایه‌گذاری، خرید و فروش هر پروژه تماما برعهده شخص سرمایه گذار می باشد و تیم آموزشی علیرضا محرابی تنها به‌عنوان مرجعی جهت نمایش اطلاعات قیمتی و اخبار پیرامون این پروژه‌‌ها عمل می‌کند.

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
1 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
عیــدیــت رو از علیرضــا محـــرابی بگـیـر ! (کلیک کنید)
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(مریم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_17
داخلی 101
پشتیبان فروش(الهام فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبان فروش(سعید کاویانی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_44
داخلی 116
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(پریسا مولودی)
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_20
داخلی 117
پشتیبان فروش(داوود فخری)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_27
داخلی 109
پشتیبان فروش(علی صفری)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 103
سبد گردانی(احمد یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 205
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com