آخرین بروزرسانی

قیمت‌لحظه‌ای
به‌دلار Dollar
0
تغییر در یک ساعت 0
تغییر در یک روز 0
تغییر در یک هفته 0
تغییر در یک ماه 0
تغییر در دو ماه 0
تغییر در سه ماه 0
رتبه در بازار 0
وب سایت
معاملات روزانه 0
حجم بازار 0
سکه در گردش 0 sxp
عرضه کل 0
صفحات رسمی
صفحه پروژه در Github
عنوان توضیحات
نام ارزدیجیتالswipe
نماد ارزدیجیتالsxp
دسته ارز دیجیتالارزهای دیجیتال صنعت پرداخت
هدف به وجود آمدنمبادلات سریع ارزهای دیجیتال
نوع بلاکچین
 • ERC 20
قابلیت استخراجدارد
تعداد سکه ها
 • 289,612,084 SXP

به عنوان بخشی از اکوسیستم در حال رشد امور مالی غیر متمرکز، Swipe طیف گسترده ای از محصولات و خدمات را به مشتریان خود ارایه می دهد. اپلیکیشن غیر متمرکز چند ارزی Swipe و کارت اعتباری Visa همراه با آن، مبادله سریع ارزهای دیجیتال، ارزهای فیات و سکه های با قیمت ثابت را ممکن می کند. از دسامبر سال 2020، این اپلیکیشن از چهار سکه با نرخ پایدار USDT، USDC، BUSD و DAI و همچنین دو ارز فیات USD و EUR پشتیبانی می کند. خدمات کارت اعتباری Visa اپلیکیشن Swipe در اروپا فعال شده و در آمریکا نیز در حال پیاده سازی است. 

Swipe توسط جوزلیتو لیزاروندو، یکی از سرمایه گذاران اولیه بیت کوین با تجربه فراوان در کسب و کارهای نوپا بنیان گذاری شد. لیزاروندو هم اکنون به عنوان مدیر عامل این پلتفرم مشغول به فعالیت است. علاوه بر این، جان کنت یکی از توسعه دهندگان ارشد در Vibial Group عهده دار سمت مدیر اجرایی Swipe بوده، آنسیتا سوتومیل نیز با سابقه کار به عنوان افسر مالیاتی و قضایی در PriceWaterHouseCoopers، عهده دار مدیریت مالی و حساب داری Swipe شده است. در نهایت با پیوستن هنری نیدوازا، با بیش از 30 سال تجربه در بانکداری، خورده فروشی و صنایع فناوری های مدرن، تیم مدیریتی Swipe کامل شده است.

ارز دیجیتال swipe

Swipe Wallet Ltd شرکت صاحب و پشتیبان پروژه Swipe است که در انگلستان ثبت شده است. Swipe هم اکنون اپلیکیشن کیف پول MVP خود را برای هر دوی پلتفرم های اندروید و IOS توسعه داده است که به زودی منتشر خواهند شد. کارت Swipe که یک نوع کارت اعتباری Visa است نیز توسط یک شرکت مالی مربوطه صادر می شود. 

در جولای سال 2020 اعلام شد که پروژه Swipe توسط صرافی معروف Binance خریداری شده است، اما قیمت فروش آن عمومی نشد. 

رسالت Swipe

Swipe سکویی است که به عنوان پلی میان دنیای ارزهای دیجیتال و ارزهای فیات عمل می کند و سه محصول اصلی کیف پول موبایل چند ارزی، کارت اعتباری با پشتوانه ارز دیجیتال Swipe و توکن SXP را برای کاربران خود فراهم کرده است. کیف پول swipe به عنوان نقطه ورود به این اکوسیستم در نظر گرفته می شود، که برای ذخیره و مدیریت چندین نوع ارز مختلف از جمله های دیجیتال و ارزهای فیات کاربرد دارد. 

کیف پول Swipe برای انجام تمامی قابلیت ها و ویژگی های خود شامل دریافت و برداشت و یا استفاده از خدمات، نیازمند پرداخت هزینه به وسیله سکه SXP، توکن اصلی پلتفرم Swipe است. کاربران کیف پول Swipe می توانند ارزهای دیجیتال خریداری کرده و یا بفروشند، همچنین ارزهای دیجیتال خود را به صورت مستقیم به ارزهای فیات تبدیل نمایند. از دیگر قابلیت های این کیف پول خرید کارت های اعتباری هدیه و مبادله میان تمامی دارایی های پشتیبانی شده است. 

نقشه راه swipe

Swipe برنامه های عمده ای را برای بهبود عملکرد SXP روی زنجیره و اپلیکیشن کیف پول Swipe برای سال 2021 در نظر گرفته است. 

 • بدون حضانت، کیف پول Swipe کاملا بدون حضانت شده و کنترل کامل دارایی های نگه داری شده توسط اپلیکیشن کیف پول را به کاربران خواهد سپرد. تمامی کاربران که دارای وجوه حضانت شده هستند، تا روز یکم ماه می سال 2021 فرصت دارند تا وجوه خود را از کیف پول خارج نمایند. 
 • مبادله غیر متمرکز، پلتفرم Swipe خدمتی را تحت عنوان Swipe Swap معرفی خواهد کرد که مبادله دارایی های دیجیتال روی زنجیره و ایجاد نقدینگی را به صورت بومی در داخل اپلیکیشن ممکن خواهد کرد. 
 • سرویسی تحت عنوان Venus به صورت بومی در داخل اپلیکیشن معرفی خواهد شد که راهی را برای کاربران به منظور دریافت سود از ارزهای دیجیتال ذخیره شده و بدون استفاده خود فراهم می نماید. 

برنامه های آینده Swipe شامل ایجاد کمپین هایی ایر دراپ یا توزیع ارز رایگان به منظور بهبود آگاهی جامعه کاربران و نیز جذب کابران بیشتر، ایجاد مشارکت های بیشتر با بازیگران اصلی این حوزه، میزبانی رویدادهای آنلاین و محلی، ارتباط مداوم با جامعه کاربران از طریق شبکه های اجتماعی، میزبانی رویدادهای مشترک بازاریابی با صرافی Binance، انجام ملاقات و جلسه های مجازی، افزودن پشتیبانی برای ارزهای دیجیتال بیشتر، ایجاد مشارکت های معنا دار تر، راه اندازی کارتهای اعتباری برای قاره های آسیا و آمریکا، ایجاد گروه های تلگرامی بیشتر با پشتیبانی از زبان مادری کاربران ناحیه های مختلف، انجام برنامه های ارجاع هستند. 

استخراج، معامله و سرمایه گذاری بر روی Swipe

توکن های محلی این پلتفرم SXP نام داشته که قیمت فعلی آن حدود 2.42 دلار است. حجم معاملات روزانه این ارز 526,757,174 دلار بوده و با ارزش کل بازاری برابر با 207,097,264 دلار جایگاه 134م را در میان لیست ارزها بر پایه ارزش کل بازار کسب کرده است. شمار کل سکه های در گردش این ارز 85,266,978 SXP بوده و حداکثر تعداد سکه های آن به 289,266,978 عدد محدود شده است. بر طبق whitepaper های این پروژه در مجموع 1.2 میلیون SXP به صورت ماهانه به عنوان پاداش اکوسیستم و همچنین 600 هزار SXP نیز برای عملیات شرکت استفاده خواهند شد. علاوه بر این سالانه 10 میلیون SXP در اختیار تیم توسعه و بنیان گذاران Swipe قرار خواهد گرفت. 

در کل 100 درصد از توکن ها تا سال 2028 به گردش وارد خواهند شد، اما با این وجود شمار کل توکن ها هیچ گاه به 300 میلیون نخواهد رسید، زیرا 80 درصد از SXP خرج شده برای تراکنش ها سوزانده می شوند. این فرایند سوزانده شدن روی زنجیره تا رسیدن شمار سکه های در گردش به 100 میلیون ادامه خواهد داشت. 

SXP یک توکن از نوع ERC-20 است، از این رو یکپارچگی آن توسط مکانیسم اجماع اثبات عملکرد Pow، و شبکه عظیم گره های اتریوم حفظ می شود. 

علاوه بر این، کاربران کیف پول swipe می توانند از یک برنامه بیمه 100 میلیون دلاری ارایه شده توسط Coinbase بهره ببرند. کاربران دارای کارت اعتباری می توانند در صورت نیاز کارت خود را از طریق اپلیشکین کیف پول Swipe قفل نمایند. 

آینده swipe و نظر کارشناسان

 • وبسایت CoinArbitage، پیشبینی می کند که بهای SXP نزولی بوده و در اواخر سال 2021 به حدود 1.857 دلار برسد، با این وجود در طولانی مدت سرمایه گذاری روی این ارز را ارزشمند دانسته و انتظار دارد که تا اوایل سال 2025، ارزش این سکه در حدود 13.29 دلار باشد. 
 • وبسایت DigitalCoinPrice، در کل نظر مثبتی به SXP داشته و با بیش از 50 درصد افزایش، قیمت این سکه را در حدود 3.33 دلار برای اواخر سال 2021 پیش بینی کرده است، چشم انداز دراز مدت این ارز را همچنین مثبت دیده و قیمتی در حدود 6.92 دلار را برای این سکه در سال 2025 پیشبینی کرده است. 
 • وبسایت WalletInvestor بهای این ارز را در حدود 2.986 دلار برای اواخر سال 2021 پیشبینی کرده و همچنین معتقد است که SXP با افزایش قیمتی بسیار محدود، در سال 2025 بهایی در حدود در سال 2025 بهایی در حدود 3.386 دلار خواهد داشت. 

مزایای Swipe

 • این شبکه نه تنها تراکنش های رایگانی دارد، بلکه هیچ هزینه ماهانه، ثبت نام و یا خریدی برای کارت های اعتباری خود در نظر نگرفته است.
 • پشتیبانی اپلیکیشن کیف پول از سیستم عامل های محبوب اندروید و آی او اس
 • ایجاد درگاه ارتباطی مستقیم میان ارزهای دیجیتال و ارزهای فیات

معایب Swipe

 • نسخه موجود اپلیکیشن موبایل عملکرد روانی ندارد.
 • پروژه هنوز جدید به شمار رفته نرخ تغییرات در آن زیاد بوده و اغلب تغییرات غیر شفاف هستند.

Swipeچیست؟

سوییپ پلتفرمی است که به نظر می رسد با سه محصول اصلی خود پلی بین ارزهای فیات(پول) و ارزهای دیجیتالی شده ایجاد می کند: کیف پول دارایی های چندگانه برای موبایل ، کارت اعتباری ارزهای دیجیتال و توکن سویی که sxp است. کیف پول Swipe به عنوان نقطه اصلی دسترسی به سیستم Swipe عمل می کند و می تواند برای ذخیره و مدیریت طیف گسترده ای از دارایی ها  از جمله ارزهای دیجیتال و ارزهای فیات  مورد استفاده قرار گیرد. همچنین می توان از کیف پول برای مدیریت محصول دوم Swipe   یعنی کارت اعتباری سوییپ استفاده کرد.  این کارت اعتباری به کاربران امکان می دهد ارزهای دیجیتالی خود را در ترمینال های پرداخت visa card خرج کنند. این اکوسیستم توسط Swipe Token (SXP) تأمین می شود که به عنوان مهره اصلی شبکه Swipe عمل می کند و برای پرداخت هزینه های معامله استفاده می شود. دارندگان توکن SXP دارای تخفیف های ویژه در برنامه Swipe هستند و می توانند از این توکن برای پرداخت بصورت ارزهای فیات با کارت Swipe استفاده کنند.

مزیت های Swipe

سوییپ به گونه ای طراحی شده است که میتوانید به آسانی کار با اپلیکیشن های موبایل و یا کارت های اعتباری بانکی، کنترل کاملی بر ارزهای فیات و دیجیتالی خودتان داشته باشید.در نتیجه محیط کاربری آسانی دارد که هر کسی میتواند به راحتی از آن استفاده کند. برای واجد شرایط بودن برای خرید کارت اعتباری Swipe Sky، Steel یا Slate ، کاربران باید حداقل مقدار ثابت توکن SXP را در اختیار داشته باشند تا بتوانند از مزایایی مانند برگشت 8٪ از تراکنشی که انجام دادید و کارمزد صفر در معاملات خارجی. در سوییپ تبدیل ارزهای دیجیتال به فیات بسیار ساده انجام می شود ، که این کار با استفاده از کارت اعتباری Swipe انجام میشود. Swipe تعداد بیشتری از دارندگان ارزهای دیجیتال را که می خواهند از دارایی های خود برای خریدهای روزمره استفاده کنند ،هدف قرارداده است.همچنین دارنگان این توکن میتوانند با رای گیری برای مدیریت و ایجاد تغییرات در این پلتفرم اقدام کنند.

 

سلب مسئولیت
این صفحه صرفا جهت معرفی،تحلیل و اطلاعات قیمتی پروژه‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد.
و به هیچ وجه پیشنهاد سرمایه‌گذاری یا مورد تایید بودن پروژه توسط تیم آموزشی علیرضا محرابی نمی باشد. بدیهی است که مسئولیت سرمایه‌گذاری، خرید و فروش هر پروژه تماما برعهده شخص سرمایه گذار می باشد و تیم آموزشی علیرضا محرابی تنها به‌عنوان مرجعی جهت نمایش اطلاعات قیمتی و اخبار پیرامون این پروژه‌‌ها عمل می‌کند.

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

7 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
1 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(سروش جاویدان)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com