1. صفحه اصلی
  2. ارزهای دیجیتال
  3. ارزهای دیجیتال مدیریت داده
  4. ارز دیجیتال مدی بلاک

ارز دیجیتال مدی بلاک

آخرین بروزرسانی

قیمت‌لحظه‌ای
به‌دلار Dollar
0.0163
تغییر در یک ساعت -0.17
تغییر در یک روز 1.36
تغییر در یک هفته -3.91
تغییر در یک ماه -19.84
تغییر در دو ماه -10.03
تغییر در سه ماه 42.76
رتبه در بازار 247
وب سایت https://medibloc.com/en/
معاملات روزانه 1,743,318
حجم بازار 112,414,203
سکه در گردش 6,908,642,520 MED
عرضه کل 0
صفحات رسمی
صفحه پروژه در Github https://github.com/Medibloc
عنوان توضیحات
نام ارزدیجیتالMediBloc
نماد ارزدیجیتالMED
دسته ارز دیجیتالارزهای دیجیتال مدیریت داده
هدف به وجود آمدنایجاد یک اکوسیستم مراقبت های بهداشتی
نوع بلاکچین
  • BEP 20

فناوری بلاکچین در تعدادی از بخشهای اقتصاد اعمال شده است که یکی از این بخشها، بخش مراقبت های بهداشتی است. از مدیریت و امنیت داده های پزشکی گرفته تا تسهیل آزمایش های بالینی و تحقیقات پزشکی. بلاکچین به وضوح فناوری انقلابی است که می تواند صنعت مراقبت های بهداشتی را هم برای ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و هم برای بیماران متحول کند. بلاکچین در مراقبت های بهداشتی توسط تعدادی از فناوری ها انجام شده است و MediBloc جدیدترین فناوری است.

MediBloc چیست؟

MediBloc یک سیستم مدیریت داده با بلاکچین است که بر سیستم داده های مراقبت های بهداشتی متمرکز است. در مراقبت های بهداشتی، داده های پزشکی متعلق به بیماران پراکنده شده و در تعدادی از ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و موسسات در ایالات و کشورها پخش می شود. اساساً، به عنوان یک بیمار، هر پزشکی جدید که در هر بیمارستان جدید در هر شهر یا کشور جدید مشاهده می کنید، بخشی از تاریخچه پزشکی شما است. دستگاه ها و ابزارهای بهداشتی که داده ها را تجزیه و تحلیل و جذب می کنند، کمی از اطلاعات پزشکی شما را نیز در سیستم ذخیره سازی آنها نگهداری می کنند.

به دست آوردن یک پرونده کامل از تاریخچه پزشکی خود برای دقیق ترین تشخیص یا کارآمدترین دوره درمان حسب مورد، تقریباً غیرممکن خواهد بود. MediBloc یک سیستم یکپارچه سازی داده را ارائه می دهد که هر بیت از اطلاعات پزشکی بیمار را با به روزرسانی های واقعی در هر بار ورود به سیستم جمع می کند، به گونه ای که در هر زمان از سیستم می توان به سیستم برای تاریخچه پزشکی کامل بیمار دسترسی داشت.

MediBloc چیست؟

MediBloc چگونه کار می کند؟

MediBloc فقط یک سیستم اطلاعات پزشکی با قابلیت بلاکچین نیست، بلکه یک سیستم اطلاعات پزشکی مبتنی بر بلاکچین است که بیمار محور است. در واقع، MediBloc بیماران را در کنترل کامل سوابق پزشکی خود قرار می دهد که طبق مقررات HIPPA محرمانه نگه داشته می شود. با استفاده از MediBloc، فقط بیماران دسترسی مجاز به داده های پزشکی خود را دارند زیرا کلید خصوصی برای باز کردن قفل و رمزگشایی اطلاعات پزشکی محرمانه به صاحب داده داده می شود. به عبارت دیگر، به بیماران به تنهایی دسترسی رمزگشایی به داده های پزشکی شخصی خود داده می شود، و آنها آزاد هستند که اطلاعات خود را در هر کجا که می خواهند به اشتراک بگذارند. این مفهوم مدیریت اطلاعات بیمار به میزان قابل توجهی از میزان بهره برداری از داده های مراقبت های بهداشتی بیماران و هر وسیله استفاده غیر مجاز از اطلاعات بیماران ذخیره شده در پایگاه داده MediBloc توسط شخص ثالث کمک خواهد کرد.

ویژگی های کلیدی MediBloc

  • توزیع مجدد مالکیت داده ها

 MediBloc داده های پرونده سلامت را به دست بیماران می دهد و به دارندگان داده اجازه می دهد تا تصمیم بگیرند چه کسی مجاز به مشاهده اسناد است.

  • از دست دادن داده ها / پیشگیری از کلاهبرداری

 از داده ها نسخه پشتیبان تهیه می شود و فقط شرکت های معتبر مراقبت های بهداشتی به ویرایش داده ها دسترسی خواهند داشت. از آنجا که تغییرات داده ها برای همه کاربران بلاکچین شفاف است، تنظیمات غیراخلاقی بسیار بعید است.

سیستم پاداش توکن ERC20 MED: این دارندگان داده را تشویق می کند تا از طریق توانمند سازی سود، به اکوسیستم داده کمک کنند.

  • قابلیت همکاری داده در سراسر جهان

مبادله جهانی اطلاعات بی درنگ در میان جامعه پزشکی باعث پیشرفت پزشکی و کاهش تکرار غیرضروری اطلاعات می شود. پرسنل پزشکی مجبور نیستند منتظر اطلاعات به روز شده باشند، که در نهایت مراقبت های ساده را با احتمال بیشتری برای تشخیص صحیح به شما می دهد.

  • امنیت

 پروتکل بلاکچین مورد استفاده، اقدامات ایمنی بیشتری را برای جلوگیری از هک داده ها فراهم می کند.

ویژگی های کلیدی MediBloc

MediBloc چگونه آغاز شد؟

مفهوم سازی MediBloc ناشی از نیاز به ایجاد یک اکوسیستم مراقبت های بهداشتی بیمار محور است، سیستم هایی که قابلیت همکاری، امنیت و حفظ حریم خصوصی اطلاعات پزشکی در اکوسیستم مراقبت های بهداشتی را فراهم می کنند. بنابراین، در هفدهم اکتبر 2017 ،وایت پیپر MediBloc منتشر شد، که از طریق یک برنامه اثبات مفهوم منتشر شد. دقیقاً دو ماه پس از انتشار وایت پیپر، در هفدهم دسامبر، تحقیق و طراحی برای نسخه برنامه تلفن همراه MediBloc آغاز شد. این برنامه نه تنها برای ساده سازی کارایی و افزایش کارایی پلتفرم، بلکه برای غنی سازی اکوسیستم MediBloc و تشویق سایر توسعه دهندگان به استفاده از برنامه SDK همانطور که توسط MediBloc برای ساخت و توسعه برنامه ها برای سیستم ارائه شده است.

چه کسی بنیانگذار MediBloc است؟

MediBloc محصول ذهنیت دو پزشک است: دکتر آلن ووکیون خو و دکتر اونسول لی که با هدف ارائه یک سیستم اطلاعاتی کارآمد برای بیماران، پزشکان و محققان تصمیم گرفتند یک سرویس تبادل داده با قابلیت بلاکچین را توسعه دهند. در حالی که هر دو پزشک تجربه گسترده ای به عنوان مهندس نرم افزار دارند، دکتر خو، که زمانی به عنوان مهندس نرم افزار اصلی Galaxy S با تخصص در زمینه شبکه نظیر به نظیر در سامسونگ الکترونیک کار می کرد، بعداً در زندگی تغییراتی شگرف را ایجاد کرد. از طرف دیگر دکتر لی یک پزشک معتبر متخصص در رادیولوژی و انفورماتیک زیست پزشکی است. هم بنیانگذاران توسط تیمی از مهندسان نرم افزار، توسعه دهندگان و محققان بلاکچین با تجربه و صلاحیت کافی برای ساخت یک سیستم کارآمد پشتیبانی می شوند.

سلب مسئولیت
این صفحه صرفا جهت معرفی،تحلیل و اطلاعات قیمتی پروژه‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد.
و به هیچ وجه پیشنهاد سرمایه‌گذاری یا مورد تایید بودن پروژه توسط تیم آموزشی علیرضا محرابی نمی باشد. بدیهی است که مسئولیت سرمایه‌گذاری، خرید و فروش هر پروژه تماما برعهده شخص سرمایه گذار می باشد و تیم آموزشی علیرضا محرابی تنها به‌عنوان مرجعی جهت نمایش اطلاعات قیمتی و اخبار پیرامون این پروژه‌‌ها عمل می‌کند.

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
2 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
عیــدیــت رو از علیرضــا محـــرابی بگـیـر ! (کلیک کنید)
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(مریم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_17
داخلی 101
پشتیبان فروش(الهام فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبان فروش(سعید کاویانی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_44
داخلی 116
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(پریسا مولودی)
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_20
داخلی 117
پشتیبان فروش(داوود فخری)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_27
داخلی 109
پشتیبان فروش(علی صفری)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 103
سبد گردانی(احمد یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 205
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com