1. صفحه اصلی
  2. ارزهای دیجیتال
  3. ارزهای دیجیتال زیرساخت
  4. ارز دیجیتال هدرا هش‌گراف

ارز دیجیتال هدرا هش‌گراف

آخرین بروزرسانی

قیمت‌لحظه‌ای
به‌دلار Dollar
0.0605
تغییر در یک ساعت 0.1
تغییر در یک روز -1.1
تغییر در یک هفته -0.67
تغییر در یک ماه -5.3
تغییر در دو ماه -16.94
تغییر در سه ماه -10.31
رتبه در بازار 34
وب سایت https://www.hedera.com/
معاملات روزانه 19,702,804
حجم بازار 1,883,466,663
سکه در گردش 31,155,749,080 HBAR
عرضه کل 50,000,000,000
صفحات رسمی
صفحه پروژه در Github https://github.com/hashgraph
عنوان توضیحات
نام ارزدیجیتالHedera Hashgraph
نماد ارزدیجیتالHBAR
دسته ارز دیجیتالارزهای دیجیتال زیر ساخت
قابلیت استخراجدارد

شبکه Hedera از طریق یک فرم پیشگامانه فناوری توافق توزیع شده الگوریتم اجماع هشگراف کار می‌کند؛  مانند زنجیره‌های بلوکی و سایر شبکه‌های DLT. 

Hedera به انجمن‌های آنلاین اجازه می‌دهد که بدون نیاز به واسطه شخص ثالث، یک پایگاه داده مشترک و قابل اعتماد ایجاد کنند. 

سایر شبکه‌های DLT بین عملکرد و امنیت با معامله روبرو هستند؛ اگر سریعتر باشند از امنیت کمتری برخوردار هستند و در صورت امنیت بیشتر مجبور به کاهش سرعت می‌شوند. در مقابل فناوری hashgraph سطح بالاتری از عملکرد و امنیت را فراهم می‌کند. با استفاده از هشگراف، تراکنش‌ها با سرعتی بالاتر از بلاکچین‌های اثبات کننده کار پردازش می‌شوند. از نظر ریاضی ثابت شده است که الگوریتم هشگراف بالاترین سطح امنیت را برای شبکه‌های توزیع شده ارائه می‌دهد و توکن این پروژه HBAR است.

امکان‌پذیری چند جانبه این بار بهتر از بلاکچین!

از آنجا که فناوری Hedera نسبت به شبکه‌های مبتنی بر بلاکچین بسیار سریعتر و ایمن‌تر است، طیف وسیعی از برنامه‌های جدید موارد استفاده و مدل‌های‌ تجاری را امکان‌پذیر می‌کند که در حال حاضر در سایر شبکه‌های DLT امکان‌پذیر نیست.

توسعه‌دهندگان و شرکت‌ها می‌توانند از خدمات شبکه Hedera، ارز رمزنگاری شده، قراردادهای هوشمند، پرونده و سرویس اجماع Hedera، برای ایجاد برنامه‌هایی استفاده کنند که در بالای شبکه اجرا می‌شوند. این شبکه از پتانسیل طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها از خدمات پخش موسیقی گرفته تا مدیریت زنجیره تأمین دارویی و میکرو شبکه‌ها و بازی‌های آنلاین چند نفره برخوردار است.

امکان پذیری چند جانبه این بار بهتر از بلاکچین!

شورای حکمرانی هدرا

شبکه Hedera توسط شورای حکومتی Hedera اداره می‌شود. یک گروه چرخشی متشکل از سازمان‌های برجسته جهانی که در چندین صنعت و جغرافیای مختلف گسترش یافته‌اند. اعضای شورا در مشاوره و تصمیم‌گیری شورای مربوط به به روزرسانی نرم افزار، مدیریت خزانه‌داری هدرا، قیمت‌گذاری شبکه، انطباق مقررات و سایر موارد کلیدی مربوط به حاکمیت، تخصص و تجربه خود را نشان می‌دهند.

CRYPTOCURRENCY "HBAR" HEDERA

شبکه Hedera در آگوست 2018 راه‌اندازی شد. در آن زمان کل منبع ثابت شبکه  50 میلیارد بار  ضبط شد و در یک حساب خزانه‌داری Hedera قرار گرفت. خزانه‌داری Hedera از چندین حساب رمزنگاری شده با چند امضا تشکیل شده است. تنها پس از امضای معامله به صورت رمزنگاری به وسیله اکثریت اعضای شورای حکومتی، بارها می‌توانند از حساب خزانه‌داری منتقل شوند. شبکه Hedera این اطمینان را به کاربران  می‌دهد که کنترل ارز رمزنگاری شده در شبکه به صورت غیرمتمرکز و به وسیله اشخاص معتبر و بزرگ صورت می‌گیرد.

یک سال پس از راه‌اندازی شبکه، تقریباً همه توکن‌های hbar در حساب خزانه‌داری Hedera باقی مانده‌اند، به غیر از مقدار کمی hbars (6.7 میلیون hebar) به کاربران اولیه برای آزمایش شبکه به عنوان بخشی از برنامه آزمایش جامعه داده می‌شود. پس از یک سال آزمایش، شبکه Hedera در تاریخ 16 سپتامبر 2019 برای عموم مردم افتتاح شد؛ به طوری که هر کسی می‌تواند در شبکه Hedera حساب ایجاد کند و هر توسعه دهنده‌ای می‌تواند برنامه‌ها را در شبکه ایجاد کند.

چند ساعت پس از آن انتقال به "دسترسی آزاد"، خزانه داری هدرا توزیع بارهای بین دارندگان SAFT را آغاز كرد. برخی از بارهای اضافی در روزهای بعد به كارمندان، مشاوران، فروشندگان و دیگران توزیع شد؛ علاوه بر این hbars در صرافی‌ها ظاهر می‌شود؛ بنابراین توسعه‌دهندگان و کاربران می‌توانند خرید آنها را برای استفاده در شبکه آغاز کنند.

Hbars از طریق اجماع سکه و اثبات سهام از شبکه محافظت می‌کند

در فازهای اولیه، شبکه Hedera یک شبکه مجاز است به این معنی که در آن نهاد یا شخص باید میزبان یک گره از Hedera اجازه داشته باشد؛ در حال حاضر تمام گره‌های شبکه Hedera توسط اعضای Hedera و شورا اداره می‌شوند و Hedera در حال انتقال عملیات کامل گره‌ها به اعضای شورا است.

در آینده Hedera انتظار دارد که به سایر اشخاص اجازه دهد تا بتوانند گره‌های شبکه Hedera را میزبانی کنند. از طریق مدل اجماع اثبات شده سهام Hedera ، hbars نقشی اساسی در چگونگی دستیابی به توافق نظر شبکه Hedera در مورد معاملات و محافظت از شبکه در برابر حملات سایبری ایفا می کند.

Hbars از طریق اجماع سکه و اثبات سهام از شبکه محافظت می کند

همه شبکه‌هایDLTS مجاز به یک منبع محدود نیاز دارند

در هر شبکه DLT غیرمجاز هر کسی می‌تواند گره‌ایی را اجرا کند که در اجماع شرکت می‌کند؛ علاوه بر این ماندن در تعداد زیادی گره مجازی آسان است؛ در نتیجه محافظت در برابر بازیگران مخرب که می‌خواهند شبکه را مختل کرده و از رسیدن به توافق در معاملات جلوگیری کنند، ضروری است. هکرها می‌توانند این کار را با به دست آوردن کنترل مقدار مشخصی از کل رای‌گیری شبکه در مورد اتفاق نظر انجام دهند. این مقدار در شبکه‌ها متفاوت است؛ اما معمولاً از یک سوم قدرت رای گیری کمتر نیست. شبکه‌های DLT بدون مجوز برای ایمن‌سازی شبکه‌ها در برابر چنین حملاتی به منبع کمیاب نیاز دارند. 

در اثبات کار، منبع محدود محاسبات مربوط به مصرف برق / انرژی است

در بلاکچین‌های "اثبات کار" مانند بیت کوین و اتریوم ، قدرت محاسبات و مصرف انرژی مرتبط منابع محدودی هستند. گره‌های شبکه (معدن‌چیان) معاملات را به "بلوک‌ها" تبدیل می‌کنند و برای حل یک معمای رمزنگاری پیچیده رقابت می‌کنند تا "برای پیروزی" در مسابقه اضافه کردن بلوک بعدی به دفتر، یک زنجیره بلوک در حال رشد مداوم و تغییرناپذیر ایجاد کنند. گره‌ها برای انجام این کار تشویق می‌شوند؛ زیرا برنده پرداخت ارز دیجیتال پایه را دریافت می‌کند. سازوکار اثبات کار به عنوان مثال، معمای رمزنگاری برای افزودن اصطکاک، برای کند کردن سیستم طراحی شده است تا بلوک‌ها با سرعت بیشتر از آنچه که سیستم عامل می‌تواند در مورد ترتیب آنها به توافق برسد، اضافه شوند. حل معمای رمزنگاری به قدرت محاسباتی قابل توجهی نیاز دارد و این قدرت محاسباتی به نوبه خود نیاز به مصرف انرژی قابل توجهی دارد. یک مهاجم احتمالی نمی‌تواند به راحتی گره‌های کافی را برای ایجاد اختلال در روند اجماع تنظیم کند؛ زیرا انجام این کار به مقدار بسیار زیادی سخت افزار گران قیمت کامپیوتر و مصرف انرژی نیاز دارد.

ارز دیجیتال HBAR بسیار ساختاری ساده و همانطور که میبینید یک موج بزرگ W را به پایان رسانده و پس از اصلاح حرکت موج Y شروع خواهد شد اکنون نیز در محدوده حمایتی بسیار خوبی قرار دارد که پس از برخورد با حمایت پتانسیل حرکت به سمت مقاومت پیش روی خود را دارد.

محدوده های مقاومتی در قیمت : 

1- 0.26871661

2- 0.35983604

محدوده های حمایتی در قیمت : 

1- 0.14614711

2- 0.11556931

در تحلیل فوق، حمایت و مقاومت های کلیدی و مهم، در بازه ی زمانی هفتگی و ماهیانه، برای درک و دیدگاه بهتر شما عزیزان مشخص شده است که بعد از شکست، هر کدام می تواند روند نزولی و صعودی قوی تشکیل دهد و در صورت شکستِ این محدوده ها در آپدیت های بعدی، حمایت و مقاومت های جدید مشخص خواهد شد.

این ارز صرفا از لحاظ تحلیل تکنیکال بررسی شده است و به معنای سیگنال خرید یا فروش نمی باشد. 

سلب مسئولیت
این صفحه صرفا جهت معرفی،تحلیل و اطلاعات قیمتی پروژه‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد.
و به هیچ وجه پیشنهاد سرمایه‌گذاری یا مورد تایید بودن پروژه توسط تیم آموزشی علیرضا محرابی نمی باشد. بدیهی است که مسئولیت سرمایه‌گذاری، خرید و فروش هر پروژه تماما برعهده شخص سرمایه گذار می باشد و تیم آموزشی علیرضا محرابی تنها به‌عنوان مرجعی جهت نمایش اطلاعات قیمتی و اخبار پیرامون این پروژه‌‌ها عمل می‌کند.

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

16 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
7 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(مریم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_17
داخلی 101
پشتیبان فروش(الهام فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبان فروش(سعید کاویانی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_44
داخلی 116
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(پریسا مولودی)
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_20
داخلی 117
پشتیبان فروش(داوود فخری)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_27
داخلی 109
پشتیبان فروش(علی صفری)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 103
سبد گردانی(احمد یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 205
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com