1. صفحه اصلی
  2. ارزهای دیجیتال
  3. ارزهای دیجیتال زیرساخت
  4. ارز دیجیتال استراتیس

ارز دیجیتال استراتیس

آخرین بروزرسانی

قیمت‌لحظه‌ای
به‌دلار Dollar
0.6895
تغییر در یک ساعت -0.63
تغییر در یک روز -1.93
تغییر در یک هفته -29.71
تغییر در یک ماه 3.82
تغییر در دو ماه -18.3
تغییر در سه ماه -40.27
رتبه در بازار 191
معاملات روزانه 75,932,747
حجم بازار 95,562,026
سکه در گردش 138,594,429 STRAX
عرضه کل 0
صفحات رسمی
صفحه پروژه در Github https://github.com/stratisproject
عنوان توضیحات
نام ارزدیجیتالStratis
نماد ارزدیجیتالSTRAX
قابلیت استخراجدارد

Stratis Group Ltd، یک شرکت با مسئولیت محدود است که در سال 2016 به دست کریس تریو در انگلستان افتتاح شده است. او این شرکت را با هدف توسعه یک پلتفرم بلاکچین برای بنگاه‌های اقتصادی تاسیس نمود که به عقیده وی این حوزه توجه کمتری در صنعت بلاکچین به خود جذب کرده بود. از آنجایی که او معتقد بود که بیت کوین در نهایت به ارز غالب دنیای بلاکچین تبدیل خواهد شد، از این رو تصمیم گرفت تا پلتفرم خود را بر اساس پروتکل بیت کوین بسازد.

از زمان معرفی توکن Stratis و بلاکچین Stratis، تیم تحقیق و توسعه Stratis چندین ابتکار جدید داشته و پیشرفت‌های زیادی کرده است. هنگامی که توکن Stratis برای اولین بار معرفی شد، بر اساس یک بلاکچین طراحی شده بود که حفظ و پایداری آن مبتنی بر یک نمونه از بیت کوین بود. طی چهار سال گذشته عوامل متعددی باعث توسعه هر چه بیشتر پلتفرم Stratis شد که از مهمترین آنها می‌توان به ارتباطات و مشورت‌های تیم توسعه داخلی با مدیران بیش از 50 شرکت به منظور درک چالش‌ها و مشکلات موجود در رابطه با اجرای موفقیت‌آمیز فناوری بلاکچین بر روی کسب و کارهای خود اشاره کرد.

همان گونه که برنامه‌ریزی شده بود، بنیاد Stratis یک پلتفرم توسعه بلاکچین را با استفاده از زبان برنامه نویسی C# بر روی چهارچوب اصلی .NET تحت عنوان پلتفرم Stratis توسعه داده است. این سیستم چندین محصول و ویژگی منحصر به فرد را معرفی نموده است که تنها در صورت مدیریت شبکه به وسیله گره Stratis Full قابل پشتیبانی هستند؛ به دلیل چالش‌های موجود در بلاکچین Stratis، تیم توسعه تصمیم گرفت توکن‌های شبکه را با یک بلاکچین تازه تاسیس شده تعویض نماید که موجب اجرای طیف گسترده‌ای از ویژگی‌های نوآورانه و تغییرات حیاتی در پلتفرم Stratis شده است. با تکمیل تعویض توکن و ایجاد بلاکچین جدید، می‌توان بدون هیچ گونه نگرانی در رابطه با مدیریت یک شبکه ناهمگون و یا ایجاد شاخه‌های متعدد و فرایند‌های رای‌گیری پرشمار، بهبود و رونق فراوانی در داخل شبکه مشاهده کرد و امکانات جدیدی نیز به طور خودکار به آن اضافه خواهد شد؛ علاوه بر این ایجاد توکن‌های اضافی، توسعه مداوم پلاتفرم را ممکن ساخته و از طریق تعاملات و ایجاد روابط با نهادهای ثالث به رشد بیشتر پلتفرم کمک خواهد نمود. 

ارز دیجیتال STRAX

رسالت STRAX

ساخت بلاکچین STRAX یک محیط توسعه vanilla  برای بنیاد STRAX ایجاد کرده است که با بهره‌گیری از فناوری‌های بلاکچین توسعه یافته در سه سال گذشته، رشد سریعی را تجربه نماید. بنیاد Stratis واقف بر این امر است که چشم‌انداز فناوری بلاکچین به سرعت در حال تغییر بوده و مستلزم رده‌بندی جدید اولویت‌ها و اجرای تجاری همگام با پیشرفت‌ها است. وجود یک پلتفرم ساخت بلاکچین که از ابتدا بر روی چارچوب .NET توسعه داده شده است، انعطاف‌پذیری لازم را به تیم توسعه داده و باعث شده است که ساخت بلاکچین‌های جدید با سرعت بیشتری و بدون هیچ گونه مانعی انجام شوند. 

Stratis یک پلتفرم ارائه بلاکچین به مثابه سرویس است که محصولات و خدمات بسیاری به شرکت‌ها و کسب و کارها ارائه داده است؛ از جمله این خدمات می‌توان به راه‌اندازی زنجیره‌های جانبی اختصاصی، اجرای گره‌های کامل، توسعه و استقرار قراردادهای هوشمند، یک پلتفرم برای ارائه اولیه ارزها و برگزاری ICO  و یک اپلیکیشن اثبات هویت اشاره کرد. این شرکت همچنین کیف پول‌هایی برای ارزهای دیجیتال و خدمات مشاوره‌ای در رابطه با بلاکچین نیز ارائه می‌کند. 

Stratis از یک بلاکچین اختصاصی خود استفاده می‌کند که به وسیله یک توکن بومی به نام STRAX پشتیبانی می‌شود. از STRAX برای خرید و بهره‌برداری از سرویس‌هایی مانند اجرای قراردادهای هوشمند، پرداخت هزینه‌های زنجیره‌های جانبی و سهام‌گذاری برای بهره‌گیری از یک گره غالب یا MasterNode استفاده می‌شود که گره‌ای در شبکه با قابلیت فراهم سازی سرویس‌های ضروری است. 

نقشه راه STRAX

در آغاز سال 2021، به منظور کمک به رشد هر چه بیشتر پلتفرم، قراردادهای سازمان‌های خود مختار غیرمتمرکز یا DAO بر روی زنجیره جانبی Cirrus اجرا شده که هدف اصلی آن حمایت مالی از توسعه دهندگانی است که ابتکار و راه حل‌های خود را با استفاده از فناوری‌های پلتفرم Stratis اجرا می‌نمایند. قراردادهای DAO به دارندگان توکن‌های STRAX اجازه خواهد داد که با استفاده از رای دادن به تیم‌ها و یا افرادی که از فناوری‌های Stratis برای حل مشکلات استفاده می‌کنند، سرمایه و حمایت مالی اختصاص داده شود. 5 میلیون از توکن‌های پخش شده در رویداد ICO برای توسعه قراردادهای DAO اختصاص داده خواهد شد. 

از دیگر ویژگی‌هایی که اجرای آن برای سال 2021 برنامه‌ریزی شده است، یک کتابخانه نرم افزاری برای امور مالی غیرمتمرکز است. یک تیم با هدف اصلی توسعه راه حل‌هایی برای امور مالی غیرمتمرکز قابل اجرا بر روی فناوری‌های موجود در شبکه Stratis مانند زنجیره جانبی Cirrus، تشکیل خواهد شد. تمرکز بر روی راه‌حل‌های رایج موجود که در روی پلتفرم‌های بلاکچین دیگر در دسترس قرار گرفته اند، تیم توسه Stratis را قادر می‌سازد که یک کتابخانه اولیه از اپلیکیشن‌های امور مالی غیرمتمرکز را برای بررسی و مقایسه و نهایتا اجرای سریع راه‌حلی جامع برای این گونه از امور مالی تشکیل دهد. 

استخراج، معامله و سرمایه‌گذاری بر روی STRAX

شبکه Stratis اولین توکن خود را به نام START با حداکثر شمار 98 میلیون سکه معرفی نمود. در یک رویداد ICO برگزار شده در جولای سال 2016، 84 میلیون START به فروش رفته و 600 هزار دلار سرمایه‌گذاری جمع‌آوری شد. 

در اکتبر سال 2020، بنیاد Stratis تصمیم به ساخت یک پلتفرم بلاکچین جدید گرفت و در پی آن فرایندی برای تعویض سکه‌های START به سکه‌های جدید STRAX و با نرخ یک به یک آغاز نمود. به عنوان بخشی از این تغییر و تحول، 25 میلیون سکه جدید تولید شده که 8.125 میلیون آن برای بنیاد stratis و 6.375 میلیون برای ایجاد انگیزه در شبکه، 5.5 میلیون برای انگیزش و تشویق شرکت‌ها و 5 میلیون سکه نیز برای سازمان‌های خودمختار و غیرمتمرکز Stratis رزرو شده‌اند. این توکن‌ها طی پنج سال به بازار وارد خواهند شد. 

سکه‌های جدید STARX از طریق یک فرایند استخراج مبتنی بر الگوریتم اثبات دارایی معرفی شده و هر بلوک پاداشی برابر با 18 STRAX تولید می‌کند، از این رو نرخ تورم سالانه آن حدود 10 درصد در نظر گرفته می‌شود. نیمی از پاداش بلاک به ماینر اختصاص داده شده و نیم دیگر آن نیز به زنجیره جانبی Cirrus فرستاده شده که در آنجا میان گره‌های بزرگ یا MasterNode سازنده بلوک توزیع می‌شود. 

استخراج، معامله و سرمایه گذاری بر روی STRAX

آینده STRAX و نظر کارشناسان

  • وبسایت DigitalCoinPrice با نظری مثبت معتقد است که بهای STRAX با رشد چهار برابری در پایان سال 2025 به 4.11 دلار خواهد رسید. 
  • وبسایت TradinBeast معتقد است که این ارز در دراز مدت تغییر بهای چندانی نداشته و قیمت آن در ابتدای سال 2025 با رشدی جزئی برابر با 1.553 دلار خواهد بود.

مزایای STRAX

  1. آسان‌سازی ساخت بلاکچین‌های اختصاصی و دسترسی به فناوری‌های بلاکچین برای شرکت‌ها و کسب و کارها
  2. ایجاد پایگاه داده‌های غیرمتمرکز و غیرقابل تغییر جهت استفاده برای حل ناهماهنگی‌ها در انتشار مقاله‌های عملی

معایب STRAX

  • با وجود توسعه توکن و بلاکچین جدید، این پلتفرم از آنجایی که مخاطبان آن عموم مردم نبوده و بیشتر روی کسب و کارها تمرکز کرده است، راه دشوارتری را برای رایج و همه گیر شدن در بازار در پیش رو خواهد داشت.

Straxچیست و مزایای آن

ارز دیجیتال Stratis یک پلتفرم بلاکچین سرویس دهنده است که محصولات و خدمات مختلفی را برای شرکت ها ارائه می دهد ، از جمله راه اندازی زنجیره های جانبی خصوصی، اجرای گره های کامل ، توسعه و استقرار قراردادهای هوشمند، یک بستر اولیه ارائه ارزهای دیجیتال و یک برنامه اثبات هویت. این شرکت همچنین کیف پول ارزهای دیجیتالی و خدمات مشاوره بلاکچین را ارائه می دهد. این پلتفرم بلاکچین اختصاصی خود را ارائه می دهد که از یک توکن STRAX پشتیبانی می کند و برای خرید و بهره برداری از سرویس هایی مانند اجرای قراردادهای هوشمند، پرداخت هزینه های زنجیره های جانبی و قرار دادن وثیقه برای کار با Masternode  در شبکه که احتیاجات خاصی را فراهم می کند، استفاده می شود.

مزایای ارز دیجیتال استرکس

 بر اساس اطلاعات شرکت، پلتفرم Stratis BaaS برای ارائه خدمات مالی به سایر شرکت ها طراحی شده است تا برنامه های مبتنی بر بلاکچین را آزمایش، توسعه و استقرار دهد به گونه ای که از نگرانی های بالقوه و امنیتی مربوط به فعالیت شبکه های خود جلوگیری کند.  برای انجام این کار، Stratis به بیزنس ها این امکان را می دهد که زنجیره های خصوصی مجاز و متقابل با زنجیره اصلی پلتفرم را راه اندازی کنند و همچنین میزبان برنامه های غیرمتمرکز شوند، و از قرارداد های هوشمند و از ابزارهای مختلف تأیید حریم خصوصی و هویت استفاده کنند. در white paper پروژه آمده است که این رویکرد به شرکتها این آزادی را می دهد تا سیستم عاملهای خود را بدون نیاز به بلاکچین های بزرگ مانند بیتکوین یا اتریوم کاملاً شخصی سازی کنند. Stratis همکاری های تجاری با شرکت هایی مانند مایکروسافت، شرکت اطلاعاتی بازار فناوری International Data Corporation و شرکت توسعه بلاکچین دارویی MediConnect و غیره را اعلام کرده است.  علاوه بر این، از ورزشکاران حرفه ای به عنوان راهی برای افزایش محبوبیت خودش حمایت مالی کرده است.در آینده این پروژه قصد همکاری با Ethereum  را دارد، و توسعه کیت نرم افزار اینترنت اشیا، کتابخانه نرم افزار غیرمتمرکز مالی، راه اندازی یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز و موارد دیگر را در دست اجرا دارد.

سلب مسئولیت
این صفحه صرفا جهت معرفی،تحلیل و اطلاعات قیمتی پروژه‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد.
و به هیچ وجه پیشنهاد سرمایه‌گذاری یا مورد تایید بودن پروژه توسط تیم آموزشی علیرضا محرابی نمی باشد. بدیهی است که مسئولیت سرمایه‌گذاری، خرید و فروش هر پروژه تماما برعهده شخص سرمایه گذار می باشد و تیم آموزشی علیرضا محرابی تنها به‌عنوان مرجعی جهت نمایش اطلاعات قیمتی و اخبار پیرامون این پروژه‌‌ها عمل می‌کند.

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(محمد راسخ)
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_20
داخلی 117
پشتیبانی سایت(مرضیه منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
پشتیبان فروش(سعید کاویانی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_43
داخلی 116
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 205
پشتیبان فروش(پیام گل محمدی)
موبایل 09304890560
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_32
داخلی 113
پشتیبان فروش(مریم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_17
داخلی 101
سبد گردانی(علی زارع)
موبایل 09035948033
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_31
داخلی 204
سبد گردانی(احمد یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
پشتیبان فروش(فرشاد یحیی زاده)
موبایل 09303960494
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبان فروش(حسین عبدی)
موبایل 09192757633
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(الهام فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(شهرزاد جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com