1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. تحلیل ارز دیجیتال
  4. مزایا و معایب ارز دیجیتال تتافویل

مزایا و معایب ارز دیجیتال تتافویل

مزایا و معایب ارز دیجیتال تتافویل
لوگو علیرضا محرابی
مزایا و معایب ارز دیجیتال تتافویل
تحلیل ارز دیجیتال

thetaful یکی از دو ارز دیجیتال بومی زنجیره بلوکی تتا است.

البته که TFUEL را نباید با Theta  Token (THETA) اشتباه بگیرید، تتاارز دیجیتال رمز ارز حاکمیت بلاک چین Theta است که توسط هزاران گره و اعتبارسنجان Enterprise آن از جمله Google ، Binance ، Blockchain ، Gumi و Samsung پشتیبانی می شود!

TFUEL دومین رمز در بلاک چین Theta است که به عنوان رمز ابزار در ویدئو و انتقال داده های غیرمتمرکز عمل می کند ، همچنین به عنوان یک رمز گس عمل می کند. این به این معنی است که برای تأمین نیرو در کلیه عملیات بلاکچین تتا ، مانند پرداخت به رله برای اشتراک گذاری جریان ویدیویی ، استقرار و تعامل با قراردادهای هوشمند و به عنوان هزینه های مرتبط با تراکنش NTF ها و برنامه های DeFi استفاده می شود.

تتا ارز دیجیتال (THETA) رمز حاکمیت پروتکل تتا

 THETA به عنوان گره تأییدکننده یا نگهبان مورد استفاده قرار می گیرد و به جلوگیری از تولید و حاکمیت پروتکل شبکه تتا کمک می کند. با قرار دادن و اجرای یک گره ، کاربران مقدار متنوعی از TFUEL جدید تولید شده را بدست می آورند. میزان عرضه THETA در 1 میلیارد دلار ثابت است و هرگز افزایش نخواهد یافت.

تتافیول (TFUEL) رمز عملیاتی پروتکل تتا

 TFUEL عملیات های زنجیره ای مثل:

  • پرداخت به رله برای اشتراک گذاری جریان ویدئویی
  • استقرار یا تعامل با قراردادهای هوشمند را تامین می کند!

 پخش کننده ها به ازای پخش جریانی ویدیویی که برای کاربران دیگر شبکه پخش می کنند، ارز دیجیتال TFUEL کسب می کنند. شما می توانید تتافیول را به عنوان "گس" پروتکل در نظر بگیرید. در تاریخ راه اندازی Mainnet در 15 مارس ، TFUEL به عنوان رمز بومی در بلاک چین Theta ایجاد می شود.

تتا ارز دیجیتال (THETA) رمز حاکمیت پروتکل تتا

اصلاً چرا ارز دوم معرفی کنیم؟

دو دلیل اصلی برای معرفی رمز دوم وجود دارد:

اول: این اجازه می دهد تا سودمندی و هدف هر رمز از هم جدا شود. THETA دقیقاً برای ایجاد شبکه و ایمن سازی شبکه استفاده می شود ، در حالی که TFUEL برای تأمین تراکنش های خرد و عملیات شبکه استفاده می شود. این ضروری است زیرا سهام ذاتی عرضه در گردش را کاهش می دهد ، اما معاملات رله ویدئویی و قراردادهای هوشمند به ارز دیجیتال بسیار مایع نیاز دارد که می تواند میلیون ها معاملات روزانه را تسهیل کند.

دوم: دو ارز دیجیتال برای حل مسائل مربوط به حاکمیت که ناشی از استفاده از یک رمز برای ذخیره سازی و عملیات است ، مورد نیاز است. اگر از همان رمز برای ذخیره سازی نیز استفاده شود ، آنها می توانند با به دست آوردن مقدار زیادی از رمز سهام ، امنیت شبکه تتا را تهدید کنند. با جدا کردن دو عملکرد (ذخیره سازی و عملیات) به رمزهای مختلف ، این خطر تا حد زیادی کاهش می یابد.

تحلیل ارز دیجیتال به زبان ساده

مزایای ارز دیجیتال تتافویل

مورد اصلی تتا غیر متمرکز کردن جریان ویدئو ، تحویل داده ها و محاسبات لبه ای است که آن را برای شرکت کنندگان در صنعت کارآمدتر ، مقرون به صرفه و منصفانه می کند. این شبکه با استفاده از یک بلاکچین بومی همراه با دو ارز دیجیتال بومی معروف به Theta (THETA) و Theta Fuel (TFUEL) ، اقتصاد داخلی را تأمین می کند.

جذابیت تتا سه برابر است: بینندگان با خدمات پخش با کیفیت بهتر پاداش می گیرند ، سازندگان محتوا درآمد خود را بهبود می بخشند و واسطه ها سیستم عامل های ویدیوییدر ساخت زیرساخت صرفه جویی می کنند و درآمد تبلیغات و اشتراک را افزایش می دهند. کاربران انگیزه دارند هم محتوای شبکه را تماشا کنند و هم منابع شبکه را به اشتراک بگذارند ، زیرا جوایز به صورت ارز دیجیتالهای TFUEL در می آیند.

این پلتفرم منبع باز است و دارندگان ارز دیجیتال مانند بسیاری از اکوسیستم های بلاکچین مبتنی بر اثبات سهام (PoS) اختیارات حاکمیتی را دریافت می کنند. علاوه بر ویدیو ، داده و محاسبات ، تتا به توسعه دهندگانی می پردازد که می خواهند برنامه های غیرمتمرکز (DApps) مانند DeFi و NFT را در سیستم عامل قرارداد هوشمند سازگار با EVM خود اجرا کنند.

امنیت شبکه تتا چگونه است؟

تتا بلاکچین به الگوریتم اجماع اثبات سهام اعتماد می کند. به ویژه اینکه، سازوکار اجماع چند سطحه تحمل خطای بیزانس (BFT) را در بلاکچین خود برای دستیابی به امنیت بهتر همراه با بازده بالاتر معاملات اضافه می کند.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
سبد گردانی (آقای زارع)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 203
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
پشتیبانی فروش (آقای رستمی)
موبایل 09304890560
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_32
داخلی 113
سبد گردانی (آقای محمدی)
موبایل 09933751765
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_35
داخلی 204
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
سبد گردانی (خانم عظیمی)
موبایل 09035948033
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_31
داخلی 205
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر