1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. تحلیل ارز دیجیتال
  4. مزایا و معایب ارز دیجیتال ریون

مزایا و معایب ارز دیجیتال ریون

مزایا و معایب ارز دیجیتال ریون
لوگو علیرضا محرابی
مزایا و معایب ارز دیجیتال ریون
تحلیل ارز دیجیتال

Revain اخیراً در مورد موارد مفیدتر برای یک شرکت منتشر کرده است: تبلیغات آنلاین یا بررسی ها؟ در واقع چه عواملی باعث می شود مردم چیزهایی بخرند؟ آیا مردم به بررسی های آنلاین اعتماد دارند؟

Revain به خوبی می داند که بررسی ها جامع واقعیت های حمایت از وضعیت شرکت نیستند. آنها همچنین موافقت می کنند که بررسی ها نیز می توانند به شدت تحت تأثیر قرار بگیرند. هنگام تلاش برای یافتن اطلاعات صحیح ، مانند انتخاب اطلاعاتی از میان تعداد زیادی از اطلاعات معتبر است که بیشتر شبیه سوزن برداشتن از انبار کاه است.

چندین سایت نقد و بررسی خوب وجود دارد که سعی می کنند بهترین کار خود را انجام دهند اما از نظر جعلی نیز دور نیستند. در بسیاری از موارد شرکت ها نظرات جعلی درباره خود ایجاد می کنند. در چنین سناریویی، Revain به دنبال تبدیل شدن به یک منبع بررسی معتبر در فضای ارزهای رمزپایه است.

آنها یک سیستم بازی جوانمردانه ارائه می دهند ، جایی که مصرف کنندگان قادر خواهند بود از بقیه مردم جهان درباره تجربیات خود بگویند. آن دسته از شرکت هایی که به ثبت رسیده اند فرصتی برای پاسخ دادن و اظهار نظر در مورد بررسی های منتهی به بحث های بیشتر پیدا می کنند. بنابراین ، بازخورد غلط و گمراه کننده می تواند به موقع جبران شود تا عواقب منفی را جبران کند.Revain یک پلت فرم مبتنی بر بلاکچین است که به کاربران خود برای بررسی های ارزشمند پاداش می دهد. شعار آن نمایانگر مأموریت آن است " بازبینی ها". این پروژه با افرادی مانند Trustpilot ، Yelp یا Angie’s List رقابت می کند.

سیستم عامل های بررسی آنلاین سنتی با مشکلات زیادی روبرو هستند ، از جمله حساب های جعلی ، هرزنامه ، بررسی های پرداخت شده و سایر موارد. Revain به دنبال فیلتر کردن سر و صدا و بررسی های آنلاین تا حد ممکن منصفانه و بی طرفانه است. این پروژه در حال حاضر V1.1.0 از سیستم عامل خود را منتشر کرده است. بنابراین هر کسی می تواند ارز رمزنگاری شده را برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود بدست آورد. در حال حاضر ، می توانید پروژه های ارز رمزنگاری شده ، مبادلات و کیف پولها را ارزیابی کنید.

استفاده مجدد از فناوری بلاکچین برای اطمینان از تمرکززدایی ، تغییرناپذیری و تشویق کاربران به سیستم عامل انجام می شود. علاوه بر این ، بررسی ها برای شناسایی بررسی های جعلی و مخرب و جلوگیری از انتشار آنها ، تحت یک فرآیند غربالگری جامع ، IBM Watson AI افزایش یافته است. همچنین ، Revain از زنجیره بلوک Ethereum برای ضبط عکسهای اولیه از بررسیهای اصلی استفاده می کند تا با گذشت زمان تغییر یا حذف نشود.

اکوسیستم Revain از چند ارز رمزپایه استفاده می کند: R و RVN. RVN یک استیبل کوین است که فقط در شبکه Revain گردش می کند. تنها هدف آن پاداش دادن به نویسندگان بررسی برای کارهایشان است. R رمز خارجی است که می تواند در صرافی های ارز رمزنگاری شده معامله شود. Revain برای تبدیل R به RVN و بالعکس از مکانیزم تبدیل غیر خطی استفاده می کند.

مهم است که توجه داشته باشید RVN هیچ ارتباطی با پروژه Ravencoin (RVN) ندارد که از همان تیکر استفاده می کند. در حالی که Ravencoins این کار را انجام می دهند ، نمادهای RVN Revain نمی توانند در بازار آزاد گردش کنند. Ravencoin شبکه متفاوتی است که برای انتقال کارآمد دارایی ها بین طرفین طراحی شده است و هیچ ارتباطی با بررسی ندارد.

مزایای اصلی Revain عبارتند از:

Revain یک پلتفرم بررسی است که با هدف  استفاده از فناوری بلاکچین ، بازخورد کاربران درباره محصولات و خدمات را مرتب و پاداش می دهد.

Revain مشابه سایر سیستم عامل های بازبینی مانند Yelp و Trip Advisor است و نویسندگان مستقل را به نوشتن نقد و پیوست رتبه بندی به آنها ترغیب می کند. با ارسال پست ها ، Revain مجموع ها ، میانگین ها را نشان می دهد و به طور عمومی نمرات و رتبه بندی های مربوطه را به سیستم عامل خود نمایش می دهد.

در حال حاضر ، این پروژه بر روی Ethereum و Tron ساخته شده است و از فناوری آنها برای جلوگیری از دستکاری ذینفعان در بررسی ها و پاداش دادن به کاربران برای بازخورد آنها استفاده می کند.

Revain چگونه کار می کند؟

پروژه Revain با استفاده از یک سیستم رتبه بندی پنج ستاره عملکرد شرکت ها ، محصولات و خدمات را تعیین می کند و تلاش می کند با استفاده از فرآیندهای سختگیرانه هنگام ارسال نظرات به سیستم عامل خود ، در انجمن های بازخورد سنتی پیشرفت کند.

سیستم بررسی

هر کسی می تواند بررسی ها را به سیستم عامل Revain ارسال کند ، که اگر ارسال شود ، یک فرآیند سه بخشی را طی می کند:

فیلتر کردن هوش مصنوعی - تمام داده های ارسال ابتدا از طریق سیستم بررسی خودکار فیلتر (RAF) ساخته می شود که برای شناسایی هرزنامه ، بررسی های جعلی و دزدی ادبی ساخته شده است.

تأیید دستی - بازبینی سپس برای تأیید به شرکت یا پروژه ارسال می شود و سپس می تواند بررسی منتشر شده را مشاهده ، نظر داده و قبول کند یا اعتراض کند

تعدیل - در صورت اختلاف ، ناظران تحقیق می کنند و در مورد بررسی نهایی قضاوت می کنند. در این مرحله ، ناظران می توانند شرکت ها یا نویسندگان را به دلیل فعالیت سوicious مجازات کرده و در موارد جدی ، آنها را به حالت تعلیق درآورند.

پس از عبور مرور از سیستم فیلتراسیون ، مرجعی برای بازبینی منتشر شده و توسط بلاکچین امن می شود.

نکته قابل توجه ، رمز ارز RVN ، که با رمز پروژه رمزنگاری دیگر ، رمز ارز RVN Ravencoin متفاوت است ، در بازار آزاد قابل معامله نیست. کاربران باید RVN خود را به REV تبدیل کنند تا آن را به صرافی بفرستند و برای کار خود جبران کنند.

Revain بستر بررسی جامعه رمزنگاری است. کسانی که نظرات با کیفیت بالا می نویسند ، قادر به کسب توکن هستند و بنابراین در بهبود رتبه بندی سیستم عامل Revain نیز سهیم خواهند بود.

Revain به دنبال تبدیل شدن به منبع واحد بازخورد قابل اعتماد در مورد پروژه های رمزنگاری ، نهادهای رمزنگاری و نهادهای رمزپایه است.

سیدنی ایفرگان ، کارشناس رمزنگاری اظهار داشت: "خدماتی مانند Revain) برای کمک به درک واقعیت ادعای محصول اعم از موجودیت ، مبادله یا پروژه مربوط به ارز رمزپایه ، در فضای ارز رمزپایه مهم هستند."

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
سبد گردانی (آقای کمالی)
موبایل 09933656387
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_11
داخلی 206
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبانی فروش (خانم علیپور)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_27
داخلی 105
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر