بهترین زمان خرید ارز دیجیتال

بهترین زمان خرید ارز دیجیتال
لوگو علیرضا محرابی
بهترین زمان خرید ارز دیجیتال
آموزش ارز دیجیتال

تاریخچه پول نشان می دهد که انسان ها در تلاش اند آن را در خدمت خود درآورند و هرچه بیشتر از آن بهره مند شوند. ارز های دیجیتال با هدف های بزرگ خود برگ جدیدی از پول های رایج را رقم زده اند و آن چنان پر قدرت رو به جلو حرکت می کنند که بسیاری از افراد به فکر سرمایه گذاری بر روی ارز های دیجیتال افتاده اند.

اما خرید در هر زمان و هر لحظه ای درست نیست. بلکه زمان صحیح خرید می تواند شما را در مسیر سودآوری قرار دهد. بنابراین در این مقاله قصد داریم به بهترین زمان خرید ارز دیجیتال بپردازیم.

شناخت بازار ارز دیجیتال

قدم نخست، در تشخیص صحیح زمان خرید، شناخت کامل بازار ارز دیجیتال است. شناخت بازار، مستلزم آموزش، یادگیری و بهره گیری از مشاورین این حوزه است. بنابراین، سرمایه گذاری در بازاری که درک درستی از آن ندارید، می تواند سرمایه شما را در معرض ریسک قرار دهد.

موفقیت در بازار ارز دیجیتال ابعاد مختلفی دارد. برای آن که بتوانید زمان خرید مناسبی را انتخاب کنید ابزار هایی در اختیار شما وجود دارد که یادگیری آن ها در کنار تجربه به شما کمک بسیاری خواهد کرد. تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی و همچنین تحلیل داده های درون شبکه ای همگی ابزار های مهم در بازار ارز دیجیتال هستند.

شناخت بازار ارز دیجیتال

بازار خرسی و گاوی

یکی از مهم ترین نکات خرید ارز دیجیتال، تشخیص بازار خرسی و گاوی است. بازار خرسی اصطلاحی است که برای بازار نزولی به کار گرفته می شود و بازار گاوی به بازار صعودی اطلاق می شود. تمامی تحلیلگران بر این نکته اتفاق نظر دارند که هیچگاه میانه بازار گاوی فرصت مناسبی برای خرید نیست، بلکه بازار خرسی سرشار از فرصت های خرید مناسب است. همچنین شناسایی ابتدای روند صعودی و گاوی می تواند بازدهی سود شما را افزایش دهد.

بازار ارز دیجیتال نشان داده است از چرخه های 4 ساله تشکیل شده است. بنابراین حضور شما در دو چرخه با ورود های مناسب و سرمایه گذاری های صحیح، موفقیت شما را تضمین می کند.

بازار خرسی و گاوی

استراتژی های صحیح خرید ارز دیجیتال

همانطور که در بخش بازار خرسی و گاوی گفته شد، روش های متعددی برای شناسایی بهترین زمان خرید ارز دیجیتال وجود دارد. یکی از اساسی ترین نکاتی که معامله گران و سرمایه گذاران حرفه ای رعایت می کنند، استراتژی درست برای خرید است. فرض کنید شما قصد سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال اتریوم را دارید، بدترین تصمیم گیری آن است که در لحظه تمام سرمایه خود را بدون استراتژی خریداری کنید. اما اگر برای خرید های خود استراتژی مناسبی را انتخاب کنید حتما سود بیشتری کسب خواهید کرد.

این استراتژی بسته به هر معامله گر و سرمایه گذار می تواند متفاوت باشد، بنابراین تجربه شخصی شما و یادگیری برخی مهارت های معامله گری می تواند به شما کمک کند.

استراتژی های صحیح خرید ارز دیجیتال

انتخاب ارز دیجیتال مناسب

نکته دیگر برای آن که از خرید به موقع خود احساس رضایت داشته باشید، انتخاب ارز دیجیتال صحیح است. برای آن که بتوانید ارز دیجیتال مناسبی را پیدا کنید لازم است از ابزار های یاد شده در بالا استفاده کنید. ممکن است شما فرصت خرید مناسب را با انتخاب نامناسب ارز دیجیتال از دست بدهید.

جمع بندی

همانطور که بهترین زمان خرید مهم است، بهترین زمان فروش ارز دیجیتال نیز اهمیت دارد. بنابراین، ورود مناسب به یک ارز دیجیتال به معنای سود شما نیست. باید پس از خرید خود، ارز دیجیتال خود را مدیریت کنید و در زمان مناسب فروش از آن خارج شوید تا بیشترین بازدهی را کسب کنید.

آموزش ارز دیجیتال

 

در این باره بیشتر بخوانید

9 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
2 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram