1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. ارزهای دیجیتال
  4. معرفی پروژه Galaxy

معرفی پروژه Galaxy

معرفی پروژه Galaxy
لوگو علیرضا محرابی
معرفی پروژه Galaxy
ارزهای دیجیتال

پروژه Galaxy بزرگترین شبکه داده اعتبار Web3 در جهان است. این شبکه به پروژه‌ها و توسعه‌دهندگان Web3 کمک می‌کند تا محصولات و جوامع بهتری را با استفاده از داده‌های اعتبار انتخاب شده بسازند. به عبارتی اساساً، داده های اعتبار فقط سوابقی هستند که هویت دیجیتالی ما را تشکیل می دهند. متصدیان داده، این داده ها را جمع آوری می کنند و برای استفاده از آن پاداش دریافت می کنند.

طبق بررسی پروژه Galaxy، داده‌های اعتبار در میان پایگاه‌های داده بسته و مجاز متعلق به احزاب مختلف مانند موسسات دولتی، مالی و اعتباری تفکیک شده است. این باعث می‌شود که داده‌ها برای افراد و شرکت‌هایی که می‌توانند بهترین استفاده را از آن داشته باشند، غیرقابل دسترسی باشد. نمونه ای از داده های اعتبار در بلاک چین، سابقه وام گرفتن از بازار پول یا سابقه رای گیری در زنجیره است. با این حال، داده های اعتبار خارج از زنجیره اغلب دور از دسترس کاربران و توسعه دهندگان در سرورهای خصوصی ذخیره می شود. Project Galaxy قصد دارد یک شبکه داده اعتباری باز و مشارکتی ایجاد کند که برای همه توسعه دهندگان Web3 قابل دسترسی باشد.

درباره پروژه Galaxy

معرفی پروژه galaxy

Project Galaxy بزرگترین شبکه داده اعتباری وب 3 در جهان است. Project Galaxy که بر اساس زیرساخت های باز و مشارکتی ساخته شده است، به توسعه دهندگان و سازمان ها کمک می کند تا از NFT ها و داده های اعتبار دیجیتال برای ایجاد محصولات و جوامع بهتر در Web3 استفاده کنند. پروژه Galaxy شبکه ای است که برای اعتبار داخلی و خارج از زنجیره مانند برنامه های امتیازدهی اعتبار ایجاد شده است.

پروژه Galaxy چگونه کار می کند؟

Project Galaxy زیرساختی را برای اعضای جامعه فراهم می کند تا اعتبارنامه های دیجیتال را مدیریت کنند و داده ها را به شبکه ارائه دهند. مشارکت‌کنندگان می‌توانند انواع مختلفی از اعتبارنامه‌ها را تنظیم کنند:

اعتبار آن چین: از طریق پرس و جوهای زیرگراف یا اسنپ شات ثابت.

اعتبارنامه های آفچین: از طریق ادغام با منابع داده مانند Snapshot.org، Twitter و Github.

اگر اعتبارنامه‌ها در ماژول‌های برنامه Galaxy، موتور اوراکل اعتبار و API اعتبارنامه استفاده شوند، مشارکت در شبکه داده گلکسی پاداش هایی را به همراه دارد. این ها در موارد استفاده مختلف برای برنامه های بلاک چین استفاده می شود.

یکی دیگر از جنبه های مهم این پلتفرم، Galaxy ID است که هدف آن، این است که به Web3 LinkedIn شما تبدیل شود." Galaxy ID شامل نام کاربری فردی است که آن را در چندین زنجیره و کیف پول و اعتبار آنها را در Web3 نشان می دهد. توسعه‌دهندگان می‌توانند جعبه ابزار Galaxy ID را ادغام کنند و ویژگی‌های سفارشی‌سازی شده را بر اساس اعتبارنامه‌های ارائه شده ارائه دهند، در نتیجه از امکانات فراوانی برای برنامه‌های مختلف Web3 بهره می‌برند. کاربران از قبل می توانند Galaxy ID خود را با Twitter، Discord و Github ادغام کنند.

در نهایت، توکن گلکسی، (Galaxy OAT) راه‌حلی برای سازمان‌دهندگان رویداد و مدیران جامعه است تا از زیرساخت NFT پروژه و شبکه داده‌های اعتبار آن چین برای ساخت و توزیع کمپین‌های نشان NFT به راحتی و پاداش دادن به اعضای جامعه خود استفاده کنند. Project Galaxy، توکن OAT را به عنوان "یک رکورد دیجیتال از تمام دستاوردهای زندگی شما" ثبت می کند. هدف OAT ادغام بین هویت آفلاین و آنلاین فرد است و می‌تواند به عنوان مثال امکان ترکیب رویدادهای آفلاین مانند کنسرت‌ها با رویدادهای آنلاین را از طریق صدور NFT فراهم کند.

 GAL چیست؟

توکن GAL

 GAL، توکن پروژه Galaxy و یک توکن اتریوم است که Project Galaxy، را تامین می‌کند. GAL را می توان برای پرداخت هزینه دسترسی به داده های اعتبار استفاده کرد، می تواند توسط متصدیان اعتبارسنجی شبکه به اشتراک گذاشته شود و می توان از آن برای رأی دادن به آینده شبکه استفاده کرد.

ابزارهای GAL

پرداخت هزینه ماژول برنامه: توسعه دهندگانی که قصد دارند از داده های اعتبار Galaxy از طریق ماژول های برنامه استفاده کنند، مشمول هزینه پلتفرم می شوند که به GAL دریافت می شود. هزینه پلتفرم به گونه ای تنظیم شده است که هر تعامل با پروتکل Galaxy مستلزم هزینه ای در GAL است. بیشتر هزینه به متصدیان تعلق می گیرد و خزانه داری جامعه Galaxy مابقی را دریافت خواهد کرد.

پرداخت برای Galaxy Oracle Engine و Galaxy Credential API: توسعه دهندگان برای استعلام داده های اعتبار ما از طریق موتور اعتبار اوراکل (Galaxy Oracle Engine) و Galaxy API به GAL پرداخت می کنند. 

مدیریت اعتبار: متصدیان انگیزه دارند که توکن GAL را به اشتراک بگذارند تا ارزش مجموعه داده های اعتبارنامه را آشکار کنند. هر مجموعه داده اعتبارنامه شامل یک جریان درآمد خواهد بود که بین ذینفعان اعتبار به نسبت تقسیم می شود.

اجزای پروژه Galaxy

پروژه Galaxy از اجزای اصلی زیر تشکیل شده است که قبل تر نیز به آن ها اشاره کردیم. این اجزا با هم کار می کنند و عبارتند از:

شبکه اعتبار داده

زیرساخت پروژه گلکسی از متصدیان پشتیبانی می‌کند که اعتبارنامه‌ها را از طریق منابع داده متعدد ارائه می دهد از جمله:

اعتبارات درون زنجیره ای: ارائه داده ها از 7 زنجیره مختلف با کوئری ها یا اسنپ شات های کیف پول

اعتبارنامه های خارج از زنجیره: ارائه داده ها از طریق منابع داده یکپارچه Galaxy مانند Twitter، Github یا Discord

ماژول های برنامه

اجزای project galaxy

پروژه Galaxy چندین ماژول کاربردی را برای کمک به پروژه های Web3 در ساخت محصولات بهتر و جوامع جذاب تر ارائه می دهد.

Galaxy OAT: راه حلی برای توزیع نشان های NFT در جوامع به عنوان سابقه مشارکت به روش بدون گس.

Galaxy NFT: جوامع را قادر می‌سازد تا از اعتبارنامه‌ها با کمپین‌های NFT بازی‌سازی‌شده برای پاداش بهتر و جذب کاربران استفاده کنند.

Galaxy Vote: این امکان را برای جوامع فراهم می آورد تا از اعتبارنامه‌ها و NFTهای مبتنی بر اعتبار در Snapshot برای ایجاد یک سیستم مدیریت سفارشی استفاده کنند.

Galaxy Credential API

توسعه دهندگان می توانند از داده های اعتبار برنامه های آفچین خود برای ساخت وب 3 لینکدین، انجمن ها، زیرساخت های رای گیری، الگوریتم های پیشگیری از حمله سیبیل و غیره استفاده کنند.

Galaxy Credential Oracle

توسعه دهندگان می توانند اطلاعات اعتبار را از قراردادهای هوشمند برای موارد سفارشی شده مانند استفاده در امتیازدهی اعتباری، افزایش استخراج نقدینگی، لیست مجاز برای INO یا IDO و غیره استعلام کنند.

Galaxy ID

Galaxy ID از اعتبار Galaxy استفاده می کند و به عنوان وب3 لینکدین عمل می کند. Galaxy ID می تواند نام کاربری جهانی کاربران باشد که هویت چند زنجیره ای یا چند کیف پول آنها را در Web3 نشان دهد.

ویژگی های منحصر به فرد پروژه Galaxy

ویژگی های پروژه galaxy

Project Galaxy چندین مطالعه موردی از مشارکت های موجود را برجسته تر می کند تا پتانسیل خود را به نمایش بگذارد.

رشد یک DEX

پروژه Galaxy با استفاده از زیرساخت توکن غیر قابل تعویض مبتنی بر اعتبار (NFT) به رشد کاربران Hashflow، (یک صرافی غیرمتمرکز، DEX) از 3000 به 13,000 کاربر فعال هفتگی کمک کرد. برای پاداش دادن به کاربران اولیه Hashflow، پروژه Galaxy یک سری NFT به نام Hashbot Genesis ایجاد کرد که توسط همه کاربران Hashflow قابل ادعا بود. با تولید بیش از 20,000 NFT، حجم معاملات ماهانه Hashflow تنها در چند ماه از زیر 20 میلیون دلار به بیش از 600 میلیون دلار رسید.

حاکمیت سفارشی

Project Galaxy با زنجیره هوشمند بایننس برای تولید توکن های NFT برای کمیته و شرکت کنندگان MVB همکاری کرده است. برنامه MVB به DAppها و سازندگان در اکوسیستم بایننس کمک می کند، در حالی که کمیته متشکل از صندوق زنجیره ای BNB، رسانه ها و تأثیرگذاران و موسسات سرمایه گذاری درجه یک است. به لطف NFTهای مبتنی بر اعتبار پروژه Galaxy، هر یک از اعضای کمیته یک نشان NFT انحصاری دریافت کردند و بر این اساس حکمرانی سفارشی شد.

رشد اکوسیستم

پروژه Galaxy با Solana همکاری کرد تا به 27 پروتکل مختلف کمک کند تا از طریق کمپین "2022 is gonna be SOL Cool" به اهداف رشد بازاریابی خود برسند. در مجموع، این کمپین 33,400 کاربر جدید را جذب کرد که به طور متوسط برای پنج پروتکل در سولانا ثبت نام کردند. این امر با استقرار NFT های مبتنی بر اعتبار که فعالیت های زنجیره ای کاربر را برای واجد شرایط بودن برای کمپین بازاریابی ثبت می کرد، به دست آمد.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

2 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(مریم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_17
داخلی 101
پشتیبان فروش(الهام فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبان فروش(سعید کاویانی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_44
داخلی 116
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 118
پشتیبان فروش(سعید کاویانی)
موبایل 09303960494
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبان فروش(پوریا خضری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 113
پشتیبان فروش(مجید نوری)
موبایل 09304890560
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_32
داخلی 114
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(پریسا مولودی)
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_20
داخلی 117
پشتیبان فروش(داوود فخری)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_27
داخلی 109
پشتیبان فروش(علی صفری)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 103
سبد گردانی(احمد یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 205
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com