کیف پول های ارز دیجیتال وی چین

کیف پول های ارز دیجیتال وی چین
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول های ارز دیجیتال وی چین
کیف پول ارز دیجیتال

ارز دیجیتال VET  یک بستر زنجیره بر پایه ی بلاکچین است که در سال 2015 آغاز شد و در سال 2016 راه اندازی شد.این پلتفرم از دو توکن خالی بنام های VET و VTHO تشکیل شده است که از یک ارزش مبتنی بر یک بلاکچین عمومی VeChain Thor استفاده می کند.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که می خواهید  ارز دیجیتال vet را خریداری کنید اما می خواهید در مورد نحوه ی نگهداری وحفظ این ارز دیجیتال درون کیف پول ها بپردازید پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

انواع کیف پول های ارز دیجیتال VET

به طور کلی می توان کیف پول ها را به 3 دسته تقسیم کرد.این تقسیم بندی با توجه به درصد امنیت و نحوه ی کاربر پسند بودن و همچنین با توجه به نوع سیستم عامل مورد استفاده ی شما به دسته های مختلفی تقسیم می شود.

  1. کیف پول های آنلاین (تحت وب) 
  2. کیف پول های نرم افزاری
  3. کیف پول های سخت افزاری

هرکدام از این کیف پول ها ویژگی های خاص خودشان را دارند و با وجود هدف مشترکی که دارند اما تفاوت هایی در ساختارشان دارند که در ادامه در مورد آن ها صحبت می کنیم.

انواع کیف پول های ارز دیجیتال VET

کیف پول های آنلاین (تحت وب)

این والت ها (کیف پول ها) توسط خود سایت صرافی ها ارائه می شوند و ترید کردن و معامله کردن را برای افراد کاربر بسیار راحت تر می کنند. اما نکته ی مهمی که در استفاده از این کیف پول ها وجود دارد این است که این کیف پول ها از امنیت بسایر پایینی برخوردار هستند پس نم یتوانید که بعنوان مکانی امن برای نگهداری ارزهای دیجیتالتان بر روی این کیف پول ها حساب کنید. بهتر است بعد از اینکه معامله ی خودتان را انجام دادید و خرید و فروش ارز دیجیتال مورد نظرتان را انجام دادید بلافاصله ارزهایتان را به یک کیف پول نرم افزاری ای سخت افزاری مطمئن انتقال بدهید.

کیف پول های نرم افزاری

این کیف پول ها دسته ای از کیف پول هایی هستند که بصورت نرم افزارهای دانلودی قابل دانلود و نصب کردن هستند این کیف پول ها بر روی کامپیوتر و یا لب تاب و یا هر نوع سیستم عاملی قابل اجرا می باشند فقط باید دقت کنید که آیا کیف پول مورد نظر این ارز دیجیتال مورد نظر شما را پشتیبانی می کند یا خیر. به بیان دیگر باید کیف پولی را انتخاب کنید که مناسب با ارز دیجیتال مورد نظر شما باشد.

کیف پول های سخت افزاری

این کیف پول ها همانند قطعات سخت افزاری مثل فلش ها هستند که قابل خریداری از فروشگاه ها هستند.

از نظر نوع امنیت این کیف پول ها در رده ی بسیار ایمنی قراردارند.

معرفی بهترین کیف پول های ارز دیجیتال

  1.  Ledger Nano S
  2. Ledger Blue
  3. Trezor Wallet
  4. REZOR Model T
  5. Coinomi
  6. KeepKey
  7. Exodus

لیست تمامی کیف پول های ارز دیجیتال

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram