1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. کیف پول
  4. کیف پول های ارز دیجیتال تتافویل

کیف پول های ارز دیجیتال تتافویل

کیف پول های ارز دیجیتال تتافویل
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول های ارز دیجیتال تتافویل
کیف پول

Theta Fuel رمز عملیاتی پروتکل Theta است. این دومین رمز در پروتکل تتا است که همراه با تتا توکن کار می کند. این عملیات زنجیره ای مانند پرداخت به رله برای اشتراک گذاری جریان ویدیویی یا استقرار و تعامل با قراردادهای هوشمند را تأمین می کند.

ارز دیجیتال Theta Fuel چگونه کار می کند؟

تتا از دو بخش تشکیل شده است. اولین مورد شبکه تحویل ویدئویی آن است. این از گره هایی تشکیل می شود که به شبکه می پیوندند و به پهنای باند آنها کمک می کنند. 

این شبکه به شکلی ست که تحویل ویدیوی غیرمتمرکز واقعی را تشکیل می دهد. قسمت دوم زنجیره بلوکی تتا است. این برای اهداف تشویقی است، تا دلیل شرکت کنندگان در آن را به شبکه تحویل بفرستید.

هدف از ایجاد ارز دیجیتال Theta Fuel چیست؟

در حال حاضر، شبکه های تحویل ویدئو از دسترسی ضعیف به کشورهای کمتر توسعه یافته، راه اندازی با هزینه بالا و زیرساخت متمرکز رنج می برند. این خود سو استفاده و خرابی خدمات را منجر میشود. تتا در حال ساخت یک شبکه مش نظیر به نظیر (P2P) است که هدف آن حل این مشکلات فعلی است!

کیف پول های ارز دیجیتال تتافویل 

برای نگهداری ارز دیجیتال تتافویل می بایست به دنبال جایی برای نگهداری ایمن آن باشید.

یکی از بهترین روش های نگهداری ارز دیجیتال کرومیا استفاده از کیف پول سخت افزاری ست که ارزهای دیجیتال شما را به صورت آفلاین ذخیره کرده و از آنها به مطمئن ترین روش، مراقبت می کند.

کیف پول های سخت افزاری نوعی کیف پول ارز دیجیتال است که کلیدهای خصوصی و ارزهای رمزپایه شده شما را در یک سخت افزار امن ذخیره می کند. آنها یکی از ایمن ترین کیف های دیجیتالی موجود هستند. می توانید ارزهای رمزنگاری شده خود را از کیف پول سخت افزاری خود ارسال و دریافت کنید.

اگر تازه وارد ارز رمزنگاری شده اید، ممکن است تعجب کنید که کیف پول های سخت افزاری چگونه کار می کنند؟ در این مقاله نحوه کار ، فواید و موارد دیگر توضیح داده خواهد شد.

کیف پول های ارز دیجیتال تتافویل

کیف پول سخت افزار چگونه کار می کند؟

کیف پول های سخت افزاری فقط کلیدهای خصوصی شما را ذخیره می کنند (یک عدد تصادفی بسیار بزرگ). با این وجود ارزهای رمزپایه شده در بلاکچین ذخیره شده اند که از طریق کیف پول سخت افزاری قابل دسترسی هستند. کلید خصوصی شما به تأیید اعتبار در بلاکچین کمک می کند و به شما امکان دسترسی به ارز های خود را می دهد.

عملکرد اصلی کیف پول سخت افزاری ذخیره کلیدهای خصوصی شما به دور از اینترنت است. آنها از هکرها در امان هستند زیرا این کیف پول ها به اینترنت متصل نیستند.

عملکرد دیگر کیف پول های سخت افزاری این است که به شما امکان می دهند تراکنش های بلاکچین را امضا و تأیید کنید. کلید خصوصی مانند امضای دیجیتالی است که معامله بلاکچین شما را امضا می کند. جعل کلید خصوصی شما غیرممکن است ، زیرا با آرایه ای از نویسه ها و اعداد تصادفی منحصر به فرد است.

کلیدهای خصوصی ذخیره شده در سخت افزار با یک عبارت عبور اختیاری از PIN محافظت می شوند. بنابراین حتی اگر در نهایت کیف پول سخت افزاری خود را گم کنید ، هیچ کس نمی تواند به آن دسترسی پیدا کند. از آنجا که در معرض اینترنت نیست، این کیف پول ها اغلب به عنوان کیف پول سرد شناخته می شوند.

در صورت گم کردن کیف پول سخت افزاری، می توانید از عبارت seed برای تولید مجدد کلید خصوصی خود استفاده کنید. با استفاده از این عبارت می توانید کلید خصوصی را به کیف پول سخت افزاری دیگری منتقل کنید. فقط مطمئن شوید که بذر شما برای اولین بار تولید شده و آن را در یک مکان امن ذخیره می کنید.

می توانید کیف پول های سخت افزاری را به سیستم متصل کرده و با پین قفل آن را باز کنید. سپس می توانید یک معامله ایجاد کرده و آن را با کلیدهای خود روی کیف پول تأیید کنید.

برخی از کیف پول های سخت افزاری دارای صفحه کوچکی هستند که دسترسی و تعامل بهتر با کیف پول را آسان می کند.

مزایای کیف پول سخت افزاری

استفاده از کیف پول سخت افزاری دارای مزایای مختلفی است از جمله امنیت بالاتر ، ذخیره چندین دارایی و راحتی.

  • بسیار امن

کاربران رمزنگاری به دلیل افزایش امنیتی که ارائه می دهد ، کیف پول های سخت افزاری را به کیف پول های نرم افزاری ترجیح می دهند. دارایی های رمزنگاری شما ایمن خواهند بود حتی اگر رایانه ای که استفاده می کنید ایمن نباشد. کیف پول های سخت افزاری یک لایه اضافی برای محافظت در برابر حملات سایبری مختلف و نفوذ بدافزارها در هر رایانه شخصی دارند.

  • چندین ارز رمزنگاری شده، یک کیف پول

یک کیف پول سخت افزاری می تواند همزمان با چندین بلاکچین کار کند. کیف پول های سخت افزاری شما می توانند Bitcoin را همراه با Ethereum و موارد دیگر مدیریت کنند.

یک عبارت بازیابی می تواند از تمام دارایی های رمزنگاری شما پشتیبان تهیه کند.

مزایای کیف پول سخت افزاری

  • راحتی

کار باکیف پول سخت افزاری کاملا راحت است. آنها دستگاه های پلاگین کوچکی هستند که به شما امکان می دهند با خیال راحت از هرجایی به دارایی های رمزنگاری خود دسترسی پیدا کنید. آنها همچنین به شما امکان می دهند بدون نیاز به هر بار ثبت نام در حساب جدید ، وارد بسیاری از dApp ها شوید.

کیف پول های سخت افزاری همچنین شما را قادر می سازد وارد Google و Facebook شوید.

  • تجارت

می توانید مستقیماً از طریق کیف پول سخت افزاری خود با کمک سیستم عامل های مختلف معامله کنید. این یکی از ایمن ترین راه های تجارت ارزهای رمزپایه شماست. دارایی ها به جای اینکه ابتدا به کیف پول مبادله ای واریز شوند، مستقیماً از کیف پول شما تجارت می کنند.

با صرف نظر از تأخیر واریز و همچنین از پرداخت هزینه های محدودیت برداشت، زمان زیادی صرفه جویی می کنید.

آیا کیف پول سخت افزاری ضروری است؟

اگر از علاقه مندان به رمزنگاری هستید و می خواهید چند ارز برای ذخیره سازی خریداری کنید، ممکن است کیف پول سخت افزاری بهترین گزینه برای شما باشد.

از آنجا که آنها کلیدهای خصوصی را به سختی و به دور از اینترنت یا دستگاه های متصل به اینترنت ذخیره می کنند ، دارایی های رمزنگاری شده شما از حملات سایبری در امان هستند. تنها راه از دست دادن کیف پول سخت افزاری شما این است که آن را بی جا قرار دهید یا به سرقت برود. حتی در این صورت ، می توانید کلید خصوصی خود را با استفاده از عبارت seed بازیابی کنید.

کیف پول های سخت افزاری نیز بسیار مناسب هستند. آنها بسیاری از ارز ها و توکن ها از جمله بیت کوین ، litecoin و erc 20 را ذخیره می کنند. فقط می توانید دستگاه را وصل کنید تا با خیال راحت به دارایی های رمزنگاری خود دسترسی پیدا کنید یا با خیالی آسوده وارد dApps شوید. این ویژگی پلاگین به شما امکان می دهد بدون نیاز به واریز یا برداشت وجه از آن ، مستقیماً در صرافی ها تجارت کنید.

با این وجود ، با وجود همه این مزایا ، کیف پول سخت افزاری همچنان مستعد ابتلا به چند خطرات امنیتی است. بدافزار می تواند آدرس Bitcoin گیرنده را مبادله کند تا درنهایت بیت کوین را به آدرس اشتباهی ارسال کنید.

کیف پول های سخت افزار ایمن هستند ، اما هرگونه آسیب پذیری در نرم افزار ، سیستم عامل یا حتی در سطح سخت افزار می تواند به مهاجمان اجازه دهد که به طور غیر مجاز به کیف پول وارد شوند. هرگونه نقص در حین تولید منجر به ایجاد سوراخ در محصول نهایی نیز خواهد شد.

این احتمال وجود دارد که کیف پول سخت افزاری شما با محصولات جعلی یکسان جایگزین شود.

لیست تمامی کیف پول های ارز دیجیتال 

بهترین کیف پول سخت افزاری Crypto

کیف پول های سخت افزاری بی شماری در بازار موجود است. اصلی ترین آنها شامل Trezor و Ledger است که دستگاهی به نام Ledger Nano را تولید می کند. بهترین کیف پول سخت افزاری رمزنگاری ، کیف پول سخت افزاری Trezor است. آنها اولین مدل Trezor خود را در سال 2013 به بازار عرضه کردند. نسخه به روز شده Trezor T در سال 2018 به بازار عرضه شد.

کیف پول Trezor با عبارت 24 کلمه ای تولید شده از RNG روی دستگاه و رایانه محکم شده است. بصورت آفلاین تولید شده و آن را ایمن نگه می دارد.

می توانید Trezor را با پینی تنظیم کنید که برای هزینه لازم است. همچنین می توانید یک عبارت عبور به دانه 24 کلمه ای اضافه کنید. این کلمه عبور به شما کمک می کند کیف پول را بازیابی کنید و امنیت بیشتری را به شما ارائه می دهد.

این صفحه به شما کمک می کند تا تأیید کنید که برای ذینفع مورد نظر ارسال می کنید ، اما به شما در جلوگیری از حملات سایبری کمک نمی کند. برای تأیید معامله خروجی باید دکمه دستگاه را از نظر جسمی فشار دهید.

Trezor حریم خصوصی بالایی را به مشتریان خود ارائه می دهد زیرا آزمایشگاه Satoshi نمی تواند دستگاه ها را ردیابی کند زیرا هیچ شماره سریال ندارند. Trezor One 59 دلار و Trezor T 159 دلار قیمت دارد.

با محبوبیت بیشتر ارزهای رمزنگاری شده توسط عموم مردم، کیف پول های دیجیتالی از پیچیدگی و امنیت بیشتری برخوردار می شوند. کیف پول های سخت افزاری از امنیت کافی برخوردار نیستند. آنها باید از هرگونه آسیب پذیری و نقصی که می تواند دارایی های رمزنگاری را به خطر بیندازد، عاری باشند.

نتیجه گیری

اگر تازه وارد ارزهای رمزپایه هستید ، یک کیف پول سخت افزاری یکی از بهترین گزینه ها برای ذخیره ایمن دارایی های رمزنگاری شما است. اطمینان حاصل کنید که دستگاهی را از تولید کننده معتبری خریداری کرده اید که قابل اعتماد باشد و دارای شهرت خوبی است، می خواهید از خرید از شخص ثالث ناشناخته جلوگیری کنید.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(سروش جاویدان)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com