تحلیل بنیادی ارز دیجیتال تتا

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال تتا
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال تتا
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال

ارز های دیجیتال در دنیای کنونی جای خود را به خوبی پیدا کرده اند. بسیاری از مردم بر روی این رمز ارز ها سرمایه گذاری می کنند، شرکت های مختلف با اهداف مختلفی از آن ها استفاده می کنند، دولت ها و حکومت ها نیز یکی پس از دیگری ارز های دیجیتال را به رسمیت می شناسند. بنابراین نمی توان به سادگی از کنار این رخداد بزرگ گذر کرد. توکن تتا در حال حاضر در رتبه 11 بازار از نظر ارزش قرار دارد، بنابراین ضروری است که با تحلیل بنیادی توکن تتا برای سرمایه گذاری تصمیم بهتری بگیریم.

معرفی کامل ارز دیجیتال تتا

توکن تتا چیست؟

شبکه تتا پلتفرمی است که با بکارگیری شبکه بلاکچین اتریوم، قادر به ارائه پخش ویدئو به صورت آنلاین و غیرمتمرکز است. بنابراین، خدمتی که تتا ارائه می کند کمتر میان ارز های دیجیتال دیده می شود و این می تواند بازار چنین خدمتی را منحصرا نصیب پلتفرم تتا کند. در ادامه به تحلیل بنیادی توکن تتا می پردازیم.

توکن تتا چیست؟

تحلیل بنیادی توکن تتا شامل چه مواردی می شود؟

همانطور که گفته شد تتا پلتفرمی برای پخش آنلاین ویدئو است. از این رو بسیار مهم است که کیفیت پخش آنلاین بسیار بالا باشد. تتا این کار را به کمک کاربران خود انجام می دهد. در حقیقت کاربران وظیفه دارند با دریافت پول، کیفیت پخش ویدئو را افزایش دهند و این قابلیت زمانی ارزشمند می شود که کیفیت های 4K و K8 بسیار سنگین بوده و نیازمند پلتفرم قدرتمندی است.

شاخص FCAS

وبسایت flipside، نشان داده است در رتبه دهی و آنالیز بنیادی ارز های دیجیتال بسیار با دقت عمل می کند. از این رو، تا حد بالایی اعداد و مقایسه ها در این وبسایت قابل اتکا است. توکن تتا با کسب امتیاز 565 امتیاز از 1000 امتیاز ممکن، جایگاه مناسبی در میان ارز های دیجیتال ندارد. برای تفهیم بهتر این عدد کافی است بدانید که ارز دیجیتال اتریوم با 969 امتیاز در صدر قرار دارد و ارز دیجیتال هوریزن با نماد ZEN با امتیاز 875 هجدهمین ارز دیجیتال بازار است.

آمار و ارقام توکن تتا

با نگاهی به سایت Coinmarketcap می توان اطلاعات بسیاری در خصوص توکن تتا را پیدا کرد. ارزش بازار فعلی تتا بیش از 13 میلیارد دلار است و از این حیث در جایگاه 11 قرار دارد. ارزش بازار توکن تتا حدودا 0.67 درصد از ارزش کل بازار را در اختیار دارد.

موسس و تیم پلتفرم تتا

اگر با سیلیکون ولی آشنایی ندارید، کافی است بدانید بزرگ ترین شرکت های دنیا از جمله فیس بوک، اپل و گوگل در آن جا قرار دارند. حال آن که تیم توکن تتا نیز در سیلیکون ولی و در کنار بهترین های دنیا قرار دارد. بعلاوه با توجه به آن که تمرکز پلتفرم آنلاین بر پخش ویدئوی آنلاین به صورت غیرمتمرکز دارد حضور در کنار بزرگان این صنعت می تواند یک مزیت برای تتا محسوب شود.

رتبه بندی  Coincheckup

یکی دیگر از وبسایت هایی که به تحلیل بنیادی ارز های دیجیتال می پردازد کوین چکاپ می باشد. توکن تتا در این رتبه بندی در جایگاه 112 قرار دارد. این وبسایت عوامل مختلفی از جمله میزان فعالیت در شبکه های اجتماعی، قدرت محصول، کیفیت و تخصص تیم پشتیبان، طرح توسعه و... ارز های دیجیتال را رتبه بندی می کند.

جمع بندی

به نظر می رسد توکن تتا چندان از نظر بنیادی مورد علاقه افراد و سرمایه گذاران قرار ندارد. البته نمی توان هیچ گاه خط بطلان محکمی بر ارز های دیجیتال کشید چرا که ممکن است توکن تتا در طرح توسعه و برنامه های آینده، بسیار ارزشمند شده و بتواند جای خود را در سبد ارز های دیجیتال سرمایه گذاران باز کند.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram