تحلیل ارز دیجیتال ایاس

تحلیل ارز دیجیتال ایاس
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل ارز دیجیتال ایاس
تحلیل ارز دیجیتال

مقدمه

قاتل اتریوم لقبی است که به ارز دیجیتال ایاس داده اند. ارز دیجیتال ایاس برای کسب سهم بزرگ تری از بازار، تلاش بسیاری کرده است و در این مسیر موفق نیز بوده است تا حدی که برخی تحلیلگران ایاس را رقیب جدی اتریوم می دانند. بنابراین برای سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال ایاس (EOS) بهتر است به بررسی تحلیل جامعی از این ارزدیجیتال بپردازیم.

معرفی ارز دیجیتال ایاس

پیش از آن که به تحلیل ایاس بپردازیم، لازم است بدانیم که ارز دیجیتال ایاس، پلتفرم مبتنی بر شبکه بلاکچین است که خدماتی را در زمینه سیستم های غیرمتمرکز ارائه می کند. از جمله این خدمات می توان به قرارداد های هوشمند و اپلیکیشن های غیرمتمرکز اشاره کرد.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ایاس

با توجه به تحلیل ارز دیجیتال صورت گرفته ارزدیجیتال ایاس در مسیر صعودی قرار داشته و پیش بینی می شود در بلند مدت روند صعودی خود را حفط کند. بنابراین، اولین هدف در دسترس برای ایاس عدد 8.6 دلار خواهد بود و پس از آن انتظار می رود در میان مدت به سمت 15 دلار حرکت کند. اما به لحاظ تکنیکالی سطح استاتیک 5.46 دلار حمایت مهمی برای ارز دیجیتال EOS می باشد و انتظار می رود در صورت اصلاح ایاس در کوتاه مدت در این محدوده حمایت شده و اجازه اصلاح بیشتر را نداشته باشد.

 

تحلیل تکنیکال ارزدیجیتال ایاس

تحلیل بنیادی ارزدیجیتال ایاس

ارز دیجیتال ایاس در سال 2017 شروع به کار کرد و پس از گذراندن 4 فاز، برای اولین بار در سال 2018 عرضه جهانی شد. همچنین ایاس فاز پنجمی را در برنامه های خود دارد که می تواند آن را تبدیل به یکی از بهترین پروژه های موجود در جهان کند. ایاس از نظر ارزش بازار در رتبه 22 و از نظر شاخص رتبه بندی فیکاس در رتبه 7 در میان تمام ارز های دیجیتال قرار دارد.

جمع بندی

با توجه به بنیاد بسیار قوی ارز دیجیتال ایاس می توان به سادگی ادعا کرد که ایاس بسیار ارزنده و دارای آینده روشنی است. بنابراین با تحلیل تکنیکالی انجام شده، می توان متوجه شد که در مسیر صعودی قرار داشته و می تواند به اهداف بالای 10 دلار دست یابد.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram