1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. تحلیل ارز دیجیتال
  4. تحلیل ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB)

تحلیل ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB)

تحلیل ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB)
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB)
تحلیل ارز دیجیتال

برای بررسی و تحلیل ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB) تا پایان این مقاله همراه ما باشید. صرافی بایننس که معتبرترین صرافی موجود در دنیا است مدتی است ارز دیجیتال خود را روانه بازار کرده است. نام این ارز دیجیتال، بایننس کوین می باشد که این صرافی امید زیادی به موفقیت آن دارد. از همین رو سرمایه گذاری بزرگ او در این زمینه، همچنین ارائه طرح های تشویقی بسیار برای سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال، تا حدودی توانسته است به اهداف ابتدایی خود دست پیدا کند. بایننس کوین در حال حاضر از نظر ارزش بازار رتبه 3 را در میان تمام ارز های دیجیتال دارد.

رز دیجیتال بایننس کوین

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بایننس کوین

از ابتدای پیدایش ارز دیجیتال بایننس کوین مسیر رشد، صعودی بوده است، اما این رشد در ماه فوریه به قدری صعودی بود که بایننس کوین حدودا 700 درصد افزایش قیمت داشت. مطمئنا چنین رشد شارپی، نیازمند اصلاح زمانی و قیمتی است. اما به صورت کلی روند کلی بایننس کوین صعودی بوده و می توان دو هدف ابتدایی آن را اعداد 450 دلار و 560 دلار پیش بینی کرد. همچنین در صورت اصلاح کف قیمتی 445 دلار معتبر بوده و می تواند در همین محدوده حمایت شود.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال بایننس کوین

با توجه به نوپا بودن ارز دیجیتال بایننس کوین، می توان نتیجه گرفت که بسیاری از پروژه های آن در آینده اجرایی خواهد شد. بنابراین می توان رشد بسیاری را از این نظر برای آینده بایننس کوین پیش بینی کرد. همچنین با توجه به این که ارز دیجیتال بایننس کوین معتلق به معتبر ترین صرافی دنیا است، جو روانی مثبتی را میان سرمایه گذاران ایجاد می کند که ارز دیجیتال بایننس کوین قابل اطمینان و دارای آنیده روشن است. همچنین ارزش بازار بایننس کوین رتبه سوم بازار است که همین امر می تواند جذابیت بسیاری را ایجاد کند. برخی از تحلیلگران بایننس کوین را رقیب جدی اتریوم در کسب جایگاه دوم می دانند، چرا که بایننس کوین به سبب اعتبار بالای خود توانسته است شرکای استراتژیک خوبی را جذب تیم خود کند.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال بایننس کوین

تحلیل روانشناسی بایننس کوین

خرید های هیجانی در ماه فوریه مشخصه اصلی روانشناسی روند بایننس کوین است. بنابراین در حال حاضر با ترس معامله گران برای ورود بیشتر مواجه شده است. ترس موجود را می توان به سادگی در کاهش حجم معاملات پس از سقف تاریخی قیمت مشاهده کرد. انتظار می رود بایننس کوین برای رشد قیمتی بیشتر کف معتبری را در قیمت هایی پایین تر از قله به ثبت برساند.

دلایل افزایش قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین

بعضی از افراد معتقدند که این ارز دیجیتال در حال ایجاد یک موج رسانه ای قیمت برای ارزدیجیتال بایننس است و بعضی از افراد هم بر این باورند که ممکن است نوسات کوین های دیگر بر روی این کوین تاثیر گذاشته باشد. این افزایش و کاهش دائمی قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین و نوسانات قیمت این ارز دیجیتال باعث می شود که ریسک سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال بشدت افزایش پیدا کند. با اوج گرفتن دیفای، تقاضا برای صرافی های غیر متمرکز مانند یونی سواپ بشدت افزایش پیدا می کند و با وجود اینکه بلاکچین اتریوم (ETH) بر فضای دیفای تسلط دارد اما نمی تواند پاسخگوی تقاضای بالای ارز دیجیتال BNB باشد.

کیفیت تیم ارز دیجیتال بایننس کوین

قدرت محصول بایننس کوین

تیم بایننس کوین را می توان به بخش های مختلفی تقسیم و هر یک را جداگانه بررسی کرد. طبیعی است که بخش اصلی تیم بایننس کوین رهبر و لیدر آن باشد. کسی که می تواند میلیون ها دلار سرمایه را مدیریت کند و در جهت رشد ارز دیجیتال خود، تصمیم گیری کند حتما جزو مزیت های یک ارز دیجیتال است، امتیازی که بایننس کوین از آن بهره مند است. همچنین میانگین سنی اعضای تیم بایننس کوین بسیار مناسب بوده کهمی تواند آینده روشنی را برای خود رقم بزند. اما مشکل اصلی تیم بایننس کوین، تیم فروش و بازاریابی آن است. انتظار می رود بایننس کوین در آینده نزدیک برای این بخش، برنامه هایی داشته باشد تا بتواند پروژه های خود را عملیاتی کند.

آگاهی از برند بایننس کوین

شاید بتوان بزرگترین مزیت این ارز دیجیتال را برند آن دانست. چرا که بسیاری از افراد بدون آن که بدانند اساسا هدف از این ارز دیجیتال چیست، با توجه به آن که بایننس کوین یک پروژه صرافی معروف بایننس است در آن سرمایه گذاری می کنند.

قدرت محصول بایننس کوین

بایننس کوین با نظم و برنامه پیش می رود. وایت پیپر خود را به تازگی منتشر کرده است و هنوز بخش بزرگی از اهداف این پروژه در آینده عملیاتی خواهد شد. بنابراین می توان نتیجه گرفت بایننس کوین در ابتدای مسیر رشد و توسعه خود است.

قدرت ارز دیجیتال بایننس کوین

با توجه به آن که در حال حاضر بایننس کوین در میان 5 ارز برتر بازار قرار داشته و همچنین ارزش بازار بسیار بالایی دارد از این نظر بسیار قدرمتند به نظر می رسد. همچنین بایننس کوین حامیان بسیار بزرگ و مهمی دارد که می توانند در هر شرایطی از این ارز دیجیتال حمایت کنند.

قدرت پروژه و طرح کسب و کار بایننس کوین

هر پروژه و کسب و کاری علاوه بر برنامه مشخص، نیاز به تامین مالی و قدرت مالی بالا دارد. مسئله ای که برای هر پروژه ای چالش برانگیز باشد، برای بایننس کوین نیست. بنابراین توان مالی بایننس کوین برای اجرای برنامه های خود تا حد مطلوبی کافی است. همچنین بایننس کوین به سبب برند مطرح و شناخته شده خود، توانسته است شرکای استراتژیک خوبی را جذب خود کند.

شاخص FCAS

این شاخص براساس چندمعیار ارز های دیجیتال را امیتازدهی و با یکدیگر مقایسه می کند. امتیاز FCAS برای ارز دیجیتال بایننس کوین 829 است که از نظر در رتبه 31ام در میان تمام ارز های دیجیتال قرار گرفته است.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(مریم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_17
داخلی 101
پشتیبان فروش(الهام فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبان فروش(سعید کاویانی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_44
داخلی 116
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(پریسا مولودی)
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_20
داخلی 117
پشتیبان فروش(داوود فخری)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_27
داخلی 109
پشتیبان فروش(علی صفری)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 103
سبد گردانی(احمد یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 205
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com