کیف پول های ارز دیجیتال بالانسر

کیف پول های ارز دیجیتال بالانسر
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول های ارز دیجیتال بالانسر
کیف پول ارز دیجیتال

Balancer یک سازنده خودکار بازار و صرافی غیرمتمرکز است که در شبکه Ethereum ساخته شده است. Balancer یک توکن ERC-20 است، به این معنی که از چارچوب تنظیم شده توسط شبکه Ethereum برای پشتیبانی از خدمات برنامه غیرمتمرکز استفاده می کند.

هدف تعادل و نقدینگی مجموعه، Balancer ارائه حمایت متقابل و نقدینگی بین توکن ها است. وقتی کاربران تجارت می کنند، Balancer با استفاده از چندین منبع نقدینگی، قیمت ها و سرعت معاملات را بهبود می بخشد.

ارز دیجیتال bal هم به عنوان پروتكلی كه از شبكه پشتیبانی می كند و هم به عنوان یك توكن حاكمیت كه به مردم حق رأی دادن در مورد مسائل آینده مربوط به جهت شبكه را می دهد، عمل می كند.

Balancer در ژوئن سال 2020 راه اندازی شد. Balancer در زمان عرضه اولیه سکه خود، با قیمت 15.20 دلار به ازای هر سکه وارد بازار شد. قیمت Balancer در 30 آگوست سال 2020 به بالاترین حد خود رسید و به 37.01 دلار برای هر رمز رسید.

Balancer در حال حاضر یازدهمین پروژه بزرگ ارز رمزنگاری شده است که با کل سرمایه بازار اندازه گیری می شود، با سقف بازار بیش از 82 میلیون دلار و حجم معاملات روزانه حدود 54.3 میلیون دلار.

چگونه ارز دیجیتال بالانسر را ذخیره کنیم؟

چگونه ارز دیجیتال بالانسر را ذخیره کنیم؟

همانطور که در مقاله های آموزشی قبلی به آن اشاره کردیم؛ برای ذخیره و نگهداری ارز دیجیتال بالانسر می بایست مکانی امن را انتخاب کنید؛ که کیف پولها بهترین مکان برای ذخیره دارایی ها و ارزهای دیجیتال شما هستند.

در زیر به چند کیف پول اشاره می کنیم:

1.کیف پول های نرم افزاری

2.کیف پول های سخت افزاری

3.کیف پول های تحت وب

4.کیف پولهای ویندور

5.کیف پول های مناسب ios و android

در زیر به تعریف برخی از این کیف پول های ارز دیجیتال پرداخته و شما را با نحوه کار آنها آشنا می کنیم:

کیف پول نرم افزاری 

لازم است به طور خلاصه انواع مختلف کیف پول های نرم افزاری را در نظر بگیرید. آنها به اشکال مختلف وجود دارند، مانند برنامه ای که به صورت محلی روی رایانه یا دستگاه (تلفن هوشمند یا رایانه لوحی) نصب شده است.

 کیف پول تحت وب (آنلاین)

توجه داشته باشید که برخی از کیف پول های تحت وب از امنیت بیشتری استفاده می کنند. ممکن است به تأیید صحت دو مرحله ای مانند Google Authenticator برخورد کرده باشید. مزیت اصلی این احراز هویت اضافی این است که از ورود هکرها برای ورود به کیف پول و استفاده از آن ها جلوگیری می کند.

صرافی ارز رمزنگاری شده

 یک تبادل کیف پول کاربر را به کیف پول مدیریت شده صرافی متصل می کند. هرگونه معامله در بازار های معاملاتی به عنوان یک معامله خارج از زنجیره نوشته می شود. هنگامی که یک کاربر ارز رمزنگاری شده خود را وارد صرافی می کند یا آن را از صرافی خارج می کند، سپس معامله روی بلاکچین نوشته می شود.

چگونه ارز دیجیتال بالانسر را ذخیره کنیم؟

کیف پول های سخت افزاری 

کیف پول های ارز دیجیتال از نوع سخت افزاری یک وسیله دیجیتالی کوچک است که می تواند به کامپیوتر متصل شود تا برای تأیید اعتبار معاملات ارزهای رمزپایه مورد استفاده قرار گیرد. دلیل اصلی ایجاد امنیت بیشتر است. 

هنگامی که کاربر کیف پول درخواست پرداخت می کند، کیف پول تراکنش را ایجاد می کند و یک کلید عمومی برای شبکه ارسال می کند. در واقع، کلیدهای امضا هرگز کیف پول را ترک نمی کنند.

نتیجه گیری

کیف پول های ارز رمزنگاری شده به اشکال مختلف با طیف وسیعی از ویژگی ها و مزایا ارائه می شوند. در این مقاله به اصلی ترین کیف پول های رمزنگاری شده با توضیحات مختصر اشاره کردیم؛ شما می توانید بنا بر نیاز خود؛ هر یک از این کیف پول ها را انتخاب کرده و ارزهای دیجیتال خود را به درستی و با اطمینان بالا در آن نگهداری و ذخیره کنید.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram