1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. کیف پول ارز دیجیتال
  4. کیف پول های ارز دیجیتال لئو

کیف پول های ارز دیجیتال لئو

کیف پول های ارز دیجیتال لئو
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول های ارز دیجیتال لئو
کیف پول ارز دیجیتال

LEOcoin یک ایده بزرگ است. این ارز به گونه ای طراحی شده است که یک ارز جهانی و ارز انتخابی کارآفرینان باشد. ما مهارتهای توسعه ، ساختار بین المللی زیرساختی ، دانش کارآفرینانه دنیای واقعی ، یک شبکه جهانی و پایگاه کاربر و یک چشم انداز جهانی را در DNA خود ترکیب می کنیم و بستری برای رشد درجه دوم ایجاد می کنیم.

هدف LEOcoin

تمرکز بر دوستی کاربر ، ناشناس ماندن ، امنیت ، خصوصی ، غیرقابل ردیابی ، ذخیره توکن برای بازگشت سرمایه سالانه ، آزادی پرداخت ها ، جعل غیرممکن ، مقاوم در برابر تقلب ، عدم وجود یک نقطه خرابی ، بدون انتقال٪ بر اساس هزینه ها ، نگهداری رایگان

چکیده LEOcoin

LEOcoin یک ارز دیجیتالی مستقر است که به افراد امکان می دهد از طریق یک شبکه غیرمتمرکز نظیر به نظیر معاملات سریع و مطمئن انجام دهند. این پول نقد دیجیتال است و بدون نیاز به هزینه بانکی یا انتقال کار می کند. LEOcoin که توسط جامعه بزرگی از کارآفرینان مستقر و مشتاق پشتیبانی می شود ، پتانسیل زیادی برای رشد و گسترش سریع دارد. بر اساس سیستم اثبات Stake ، برای همه قابل دسترسی است ، امروزه استفاده از آن آسان است و در دسترس است.

چگونه ارز دیجیتال لئو را ذخیره کنیم؟

همانطور که در مقاله های آموزشی قبلی به آن اشاره کردیم؛ برای ذخیره و نگهداری ارز دیجیتال لئو می بایست مکانی امن را انتخاب کنید؛ که کیف پولها بهترین مکان برای ذخیره دارایی ها و ارزهای دیجیتال شما هستند.

در زیر به چند کیف پول اشاره می کنیم:

  • کیف پول های نرم افزاری
  • کیف پول های سخت افزاری
  • کیف پول های تحت وب
  • کیف پولهای ویندور
  • کیف پول های مناسب ios و android

در زیر به تعریف برخی از این کیف پول ها پرداخته و شما را با نحوه کار آنها آشنا می کنیم:

کیف پول سخت افزاری

کیف پول های ارز دیجیتال لئو سخت افزاری ابزارهای فیزیکی و الکترونیکی هستند که از یک مولد نامنظم (RNG) برای ایجاد کلیدهای باز و خصوصی استفاده می کنند. سپس کلیدها در خود ابزار قرار داده می شوند که با اینترنت ارتباط ندارند. تمام مواردی که در نظر گرفته شده است ، ذخیره سازی تجهیزات نوعی کیف پول سرد را تشکیل می دهد و به عنوان یکی از مطمئن ترین گزینه ها مورد توجه قرار می گیرد.

در حالی که کیف پول های سخت افزاری از سطح قابل توجهی در برابر حملات آنلاین محافظت می کنند ، اگر استفاده از سیستم عامل به درستی انجام نشود ممکن است خطرات را به همراه داشته باشد. بعلاوه ، درک کیف پولهای تجهیزات به طور کلی کمتر آسان خواهد بود و دستیابی به آنها در صورت تقابل با کیف پولهای داغ به طور فزاینده ای دشوار است.

برای غلبه بر عدم دسترسی ، می توانید از Binance DEX استفاده کرده و ابزار خود را به طور قانونی به مرحله تبادل مرتبط کنید. با توجه به اینکه کلیدهای خصوصی هرگز از ابزار شما خارج نمی شوند ، این یک روش مطمئن برای رسیدن به دارایی های شما است. برخی از سازمان های متخصص کیف پول وب نیز با ارائه یک کمک قابل مقایسه ، اجازه می دهند کیف پول های تجهیزات با رابط برنامه آنها مرتبط شوند.

شما باید به فکر استفاده از کیف پول سخت افزاری باشید و احتمالاً قصد نگه داشتن رمزنگاری خود را برای مدتی طولانی یا در صورت نگه داشتن پول دیجیتال زیاد دارید. از هم اکنون ، اکثر کیف پول های تجهیزات به شما اجازه می دهند برای تأمین امنیت ابزار خود ، یک کد PIN تنظیم کنید ، درست به عنوان یک عبارت بهبودی  که در صورت از دست رفتن کیف پول ارز رمزنگاری شده می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

کیف پول های تحت وب

کیف پول وب اصطلاح امروزی و پر کاربردی است که به کیف پول آنلاین اشاره دارد. این نوع کیف پول همان هدف کیف پول روزمره شما را دارد. به طور طبیعی ، مهمترین تفاوت در این است که کیف پولهای معمولی دارای شکل فیزیکی هستند در حالی که کیف پول های وب یک نرم افزار آنلاین هستند.

دو نسخه مختلف کیف پول وب وجود دارد. یکی از این دو نوع معمولاً به عنوان کیف پول الکترونیکی شناخته می شود. این موارد برای ذخیره ارز فیات روزمره شما مورد استفاده قرار می گیرند و برخی از محبوب ترین آنها Skrill ، PayPal و Neteller هستند.

انواع دیگر کیف پول های وب، مواردی هستند که می توانند برای ارسال و دریافت ارزهای رمزپایه استفاده شوند. آنها یک برنامه نرم افزاری هستند که کلیدهای عمومی و خصوصی را ذخیره می کنند و با بلاک چین ارتباط برقرار می کنند.

چه از یک کیف پول معمولی، کیف پول وب یا کیف پول رمزنگاری استفاده می کنید، هرکدام هدف مشابهی دارند. در صورت استفاده از این اصطلاح در مکالمه، حتماً به شخص دیگر اطلاع دهید که به چه نوع کیف پول وب اشاره می کنید.

کیف پول های ویندوز

همانطور که از نام آن مشخص است، کیف پول دسکتاپ محصولی است که به صورت محلی بر روی رایانه شخصی خود بارگیری و اجرا می کنید. به هیچ وجه مانند برخی از سازگاری های آنلاین، کیف پول های ویندوز به شما امکان کنترل کامل کلیدها و دارایی ها را نمی دهد. 

کیف پول نرم افزاری

کیف پول نرم افزاری دستگاهی است که با برنامه رایانه ای طراحی شده است تا ارز رمزنگاری شده شما را ایمن سازد در حالی که فقط به شما امکان دسترسی به آن را می دهد. کیف پول نرم افزاری است که با شبکه ضبط ها (بلاکچین) ارتباط برقرار می کند، به کاربران امکان می دهد پول دیجیتال خود را دریافت، ذخیره و ارسال کنند.

بسیاری از ارائه دهندگان کیف پول نرم افزاری بصورت آنلاین وجود دارند، یکی از معتبرترین آنها blockchain.info برای بیت کوین و MyEthereumWallet برای توکن های مبتنی بر Ethereum است. در حالی که کیف پول های نرم افزاری برای کاربران مناسب هستند، اما همچنان خطر امنیتی دارند زیرا می توان بدافزار را به رایانه ای که کیف پول نرم افزار را اجرا می کند وارد کرد، منجر به هک احتمالی و از بین رفتن سکه ها می شود. کیف پول های سخت افزاری برای امنیت بیشتر ترجیح داده می شوند!

در این باره بیشتر بخوانید

×
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبانی فروش (خانم فاطمی)
موبایل 09304890560
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_32
داخلی 113
سبد گردانی (آقای محمدی)
موبایل 09933751765
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_35
داخلی 204
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
پشتیبانی فروش (اقای رستمی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
سبد گردانی (آقای زارع)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 202
سبد گردانی (خانم عظیمی)
موبایل 09035948033
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_31
داخلی 205
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
سبد گردانی (آقای یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر