1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. کیف پول
  4. کیف پول های ارز دیجیتال ریف

کیف پول های ارز دیجیتال ریف

کیف پول های ارز دیجیتال ریف
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول های ارز دیجیتال ریف
کیف پول

رمز ارز REEF توکن سودمند بومی برای پلت فرم Reef Finance است. این ارز دیجیتال توابع مختلفی را در سیستم عامل دارد که شامل تقویت مکانیزم حاکمیت و ساختار پاداش پروتکل است. البته می تواند به عنوان وسیله مبادله نیز مورد استفاده قرار گیرد و برای تجارت در تعدادی از صرافی ها در دسترس است.

ریف در سپتامبر سال 2020 یک سری فروش خصوصی را برگزار کرد. این تعداد فروش تقریباً 4.2 میلیارد REEF با هزینه متوسط حدود 0.00095 دلار بود. وقتی معاملات ارز دیجیتال REEF در اواخر دسامبر سال 2020 آغاز به کار کرد ، در 0.02792 دلار افتتاح شد ، و بازدهی عظیم آن سرمایه گذاران خصوصی اولیه را داد.

قیمت به سرعت از بالاترین قیمت افت کرد، اما ظرف چند هفته دوباره شروع به ریکاوری کرد و از اواخر ژانویه 2021 قیمت برای بازده بیش از 1600٪ برای سرمایه گذاران اولیه بالاتر از 0.02 دلار بود. تا زمانی که DeFi محبوب باقی بماند ، به عنوان رمز DeFi انتظار سودهای بیشتر می رود

کیف پول های ارز دیجیتال ریف

اگر در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری می کنید ، به مکانی برای ذخیره پول و راهی برای ارسال یا دریافت ارزهای رمزپایه نیاز دارید.

پاسخ یک کیف پول رمزنگاری شده است. کیف پول های رمزنگاری انواع مختلفی دارند ، از جمله کیف پول های وب ، موبایل ، دسک تاپ ، کاغذی و سخت افزاری. نوع کیف پول شما مهم نیست ، همه عملکرد یکسانی دارند. با این حال ، بسته به این که قصد استفاده از ارز رمزنگاری شده خود را دارید ، برخی از کیف پول ها بهتر از دیگران کار می کنند.

سخت افزار در مقابل کیف پول رمزنگاری نرم افزار

کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری اطلاعاتی را که اجازه دسترسی به دارایی های رمزنگاری شده شما را در بلاکچین می دهد ذخیره می کنند: کلیدهای خصوصی و عمومی

کیف پول های سخت افزاری موارد فیزیکی هستند (غالباً نوعی درایو USB). Ledger Nano X ، Trezor و KeepKey نام های محبوب کیف پول های سخت افزاری هستند.

کیف پول های سخت افزاری امن ترین نوع کیف پول محسوب می شوند. اگر همزمان مقادیر زیادی سرمایه گذاری می کنید و قصد تجارت منظم را ندارید ، بهترین انتخاب است.

سخت افزار در مقابل کیف پول رمزنگاری نرم افزار

کیف پول های نرم افزاری

کیف پول های نرم افزاری برنامه هایی هستند که روی رایانه یا دستگاه همراه خود بارگیری می کنید. کیف پول های نرم افزاری از رمزگذاری برای محافظت از دارایی های رمزنگاری شما استفاده می کنند. کیف پول های نرم افزاری به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می شوند ، در حالی که کیف پول سخت افزاری را کیف پول سرد می نامند.

سیستم عامل های آنلاین گزینه دیگری است که نیازی به بارگیری نیست و از طریق مرورگر اینترنت قابل دسترسی است.

انواع کیف پول های رمزنگاری شده

  • کیف پول گرم: در این نوع کیف پول ها از کلیدهایی استفاده می شود (نوعی رمزنگاری ، مانند رمز عبور) که در دستگاهی که به اینترنت دسترسی دارد ایجاد یا ذخیره می شود. کیف پول گرم از کاربرد بالایی برخوردار است اما اغلب از امنیت کمتری نسبت به کیف پول سرد برخوردار است.
  • کیف پول سرد: کیف پول سرد از کلیدهای ایجاد شده در دستگاهی استفاده می کند که هرگز به اینترنت دسترسی نداشته است. کیف پول سرد به عنوان کیف پول سخت افزاری نیز شناخته می شود که کیف پول ذخیره شده در دستگاه های فیزیکی است.
  • کیف پول های میزبان: اینها در سرور دیگری زندگی می کنند که شما کنترل نمی کنید. کیف پول های میزبان اهداف جالبی برای هکرها هستند ، زیرا کیف پول های میزبان تمام بودجه را از کیف پولهای سرور در اختیار شما قرار می دهند. کیف پول های میزبان از سطح محافظت متفاوتی برخوردار هستند و حتی برخی از آنها توسط اشخاص ثالث بیمه می شوند ، بنابراین مهم است که از آنچه کیف پول میزبانی شده شما ارائه می دهد آگاه باشید.
  • کیف پول های غیرمتمرکز: کیف پول غیرمتمرکز به این معنی است که فقط شما کلیدهای کیف پول رمزنگاری خود را در دست دارید. با این وجود کیف پول غیرمتمرکز گمنامی کامل را تضمین نمی کند. این بدان معنی است که شما برای ارسال ، دریافت یا ذخیره ارز رمزنگاری شده خود ، با کاهش برخی از خطرات امنیتی مرتبط با کیف پول های میزبان ، به شخص ثالث اعتماد نمی کنید.

انواع کیف پول های رمزنگاری شده

در کیف پول رمزنگاری چه چیزی را جستجو کنید.

بزرگترین عاملی که باید هنگام انتخاب کیف پول رمزنگاری در نظر بگیرید این است که شما چگونه می خواهید از رمزنگاری خود استفاده کنید. اگر قصد خرید طولانی مدت سرمایه گذاری خود را دارید ، کیف پول سخت افزاری بهترین انتخاب شماست.

یک استراتژی جامع برای مدیریت ریسک این است که تعداد وجوه قابل دسترسی از طریق سیستم عامل های کم امنیت مانند صرافی ها را محدود کنید ، در حالی که قسمت اعظم وجوه خود را در کیف پول امن تری در جایی آفلاین نگه دارید. حتی ممکن است چندین کیف پول انتخاب کنید تا خطر را کاهش دهد.

  • امنیت
  • احراز هویت 2 عاملی: احراز هویت 2 عاملی که 2FA نیز نامیده می شود ، روش دیگری برای تأیید هویت هنگام ورود به کیف پول رمزنگاری است. اگر کسی رمز ورود شما را داشته باشد یا از طریق برخی از روش ها موفق به رمز عبور شما شود ، هنوز باید سطح دوم احراز هویت را گذرانده، معمولاً کدی است که به تلفن شما ارسال می شود و باید قبل از ورود به آن در قسمت ورود به سیستم وارد شود. دسترسی به کیف پول مجاز است.
  • پشتیبانی از چند امضا: در بعضی موارد ، کیف پول رمزنگاری متعلق به افراد زیادی است ، به عنوان مثال شرکای تجاری. پشتیبانی از چند امضا به این معنی است که می توانید قبل از اعطای دسترسی ، امنیت کیف پول را برای نیاز به چندین کلید تنظیم کنید. این امر باعث می شود که هر شخص وجوه را به صورت غیرمجاز خرج نکند یا وجوه را به کیف پول دیگری منتقل نکند.

لیست تمامی کیف پول های ارز دیجیتال 

نتیجه گیری

هیچ بهترین کیف پول ارز رمزنگاری وجود ندارد. بلکه بهترین کیف پول رمزنگاری برای شما بستگی به این دارد که قصد دارید با رمزنگاری خود انجام دهید. اگر مطمئن ترین راه برای نگه داشتن ارز رمزنگاری شده را می خواهید ، بدون شک این کیف پول با کیف پول سخت افزاری همراه است.

برای مبتدیانی که به دنبال روشی آسان و ایمن برای خرید طیف گسترده ای از ارز ها هستند ، Gemini و Coinbase بهترین گزینه ها هستند. اگر به دنبال تجربه کاربری درگیرتر و هزینه های کم هزینه تر هستید ، باید Coinbase Pro را در نظر بگیرید.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(پیام گل محمدی)
موبایل 09304890560
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_32
داخلی 113
پشتیبان فروش(سعید کاویانی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_43
داخلی 116
پشتیبان فروش(محمد راسخ)
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_20
داخلی 117
سبد گردانی(علی زارع)
موبایل 09035948033
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_31
داخلی 204
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
پشتیبان فروش(الهام فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبان فروش(فرشاد یحیی زاده)
موبایل 09303960494
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبان فروش(شهرزاد جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 205
سبد گردانی(احمد یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(حسین عبدی)
موبایل 09192757633
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبانی سایت(مرضیه منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
پشتیبان فروش(مریم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_17
داخلی 101
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com