1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. کیف پول ارز دیجیتال
  4. کیف پول های ارز دیجیتال ویوز

کیف پول های ارز دیجیتال ویوز

کیف پول های ارز دیجیتال ویوز
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول های ارز دیجیتال ویوز
کیف پول ارز دیجیتال

پروژه ویوز در سال 2016 به کریپتوکارنسی معرفی گردید. ساشا ایوانف توسعه دهنده اصلی این رمزارزبوده و با طراحی پلتفرم آن، امکانات ویژه ای در اختیار توسعه دهندگان، تریدرها و سازمان ها قرار می دهد. ویوز یک پلتفرم غیرمتمرکز است که از بلاکچین استفاده می کند. هر کاربری می تواند با استفاده از پلتفرم آن توکن شخصی خود را راه اندازی و منتشر کند. 

کیف پول های سخت افزاری برای ویوز (WAVES)

بهترین و امن ترین روش نگهداری از  ارز دیجیتال waves ، کیف پول های سخت افزاری هستند. استفاده از کیف پول های سخت افزاری بسیار ساده و آسان و همینطور ایمن بوده است. معمولا برای نگهداری بلند مدت رمزارزها، از کیف پول های سخت افزاری استفاده می شود. کلیدهای خصوصی کاربران در حافظه داخلی کیف پول های سخت افزاری ذخیره شده و در محیطی آفلاین و بدون اتصال به اینترنت، نگه داری از رمزارز کاربر صورت می گیرد. لیست زیر کیف پول های معتبر و شناخته شده برای نگهداری از ویوز هستند:

لجر نانو اس

لجر نانو اس از بهترین و شناخته شده ترین کیف پول های سخت افزاری بازار کریپتوکارنسی است که بین کاربران محبوبیت بالائی دارد. این کیف پول ساخت کمپانی فرانسوی لجر می باشد و دارایی های دیجیتال کاربران را در مکانی امن نگهداری می کند. برای ورود و دسترسی به اطلاعات می بایست رمز ورود دستگاه را وارد کنید و در صورتی که این رمز را فراموش کرده باشید، باید از عبارت بازیابی یا seed استفاده کنید. 

قیمت کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس در حدود 59 دلار است.

لجر نانو ایکس

کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس نسخه جدیدتر لجر نانو اس می باشد که امکان اتصال با بلوتوث و صفحه نمایش رنگی به آن اضافه شده است. این کیف پول از امن ترین کیف پول های شناخته شده برای نگهداری رمزارز های کاربران است. قیمت لجر نانو ایکس در حدود 119 دلار است.

کیف پول های ارز دیجیتال

امنیت کیف پول های سخت افزاری برای ویوز (WAVES)

کیف پول های سخت افزاری در زمان اتصال به دستگاه کاربر، رمزنگاری پیشرفته ای بر روی داده ها انجام می دهند و به این صورت، حتی با اتصال به دستگاهی ویروسی، مشکلی برای آن به وجود نخواهد آمد. استفاده از رمز عبور برای دسترسی به دارایی های داخل کیف پول ضروری است و در صورت فراموشی رمز عبور، تنها راه دستیابی به کلیدهای خصوصی، استفاده از عبارت بازیابی است. برای حفظ امنیت دستگاه کیف پول سخت افزاری خود، باید مرتبا سفت افزار(FirmWare) آن را بروزرسانی کنید. 

کیف پول های نرم افزاری برای ویوز (WAVES)

کیف پول های نرم افزاری یا گرم، نیاز به اتصال به اینترنت دارند و پنل کاربری، پس از اتصال اپلیکیشن یا نرم افزار کیف پول به سرور اصلی، بارگذاری می شود. کیف پول های نرم افزاری برای ویندوز، اندروید، IOS و تحت وب یا آنلاین؛ توسعه داده می شوند. راه آسان ذخیره سازی و معامله همزمان ارزهای دیجیتال، استفاده از کیف پول های نرم افزاری است. برای رمزارز ویوز، کیف پول های متنوعی توسعه داده شده اند اما تا به این لحظه امن ترین و معتبر ترین آنها، کیف پول رسمی این پلتفرم بوده است و باقی کیف پول ها، از لحاظ امنیتی و کارایی نتوانسته اند درصد بالائی از کاربران را راضی نگاه دارند. 

کیف پول رسمی ویوز

پلتفرم ویوز کیف پول رسمی خود را برای نگهداری ایمن و راحت از این ارز دیجیتال ارائه داده است. این کیف پول برای پلتفرم دسکتاپ، موبایل(اندروید،IOS) و همچنین به صورت تحت وب یا آنلاین ارائه شده است. بهترین و امن ترین راه ذخیره سازی هر ارز دجیتال، استفاده از کیف پول رسمی آن است که ویوز والت با ایجاد نسخه های مختلف و ارائه پشتیبانی قوی، این موضوع را به نحو احسن انجام داده است. 

وبسایت رسمی ویوز والت: waves.exchange

امنیت کیف پول های نرم افزاری برای ویوز (WAVES)

کیف پول های نرم افزاری معمولا با امنیتی قابل قبول عرضه می شوند و پلتفرم آنها همواره در حال بروزرسانی است. اما در مورد ویوز، به دلیل استفاده پیشنهادی از کیف پول رسمی، اعتبار و امنیت ارائه شده بسیار بالاست و کاربر تنها با رعایت نکات امنیتی توصیه شده از سوی توسعه دهندگان کیف پول رسمی ویوز، می تواند از بابت امنیت رمزارزهای خود مطمئن باشد. 

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
سبد گردانی (آقای کمالی)
موبایل 09933656387
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_11
داخلی 206
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبانی فروش (خانم علیپور)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_27
داخلی 105
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر