1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. کیف پول ارز دیجیتال
  4. کیف پول های ارز دیجیتال یرن فایننس

کیف پول های ارز دیجیتال یرن فایننس

کیف پول های ارز دیجیتال یرن فایننس
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول های ارز دیجیتال یرن فایننس
کیف پول ارز دیجیتال

به عنوان بخشی از صنعت مالی غیرمتمرکز، Yearn.finance یک اکوسیستم غیر متمرکز متشکل از تجمع کنندگان است که از خدمات وام دهی از جمله Aave ، Compound ، Dydx و Fulcrum برای بهینه سازی وام توکن کاربران استفاده می کند. وقتی رمزها به Yearn.finance واریز می شوند، به yTokens تبدیل می شوند. YFI رمز حاکمیت Yearn.finance است که به کاربرانی که با yTokens خاصی نقدینگی ارائه می دهند توزیع می شود. آندره کرونژ، بنیانگذار Yearn.finance، معتقد است YFI تلاش خواهد کرد غیر متمرکزترین رمز باشد.

رمز اصلی غول امور مالی غیرمتمرکز ((DeFi) Yearn.finance کاملاً بازار رمزنگاری ها را به وجود آورده است ، زیرا موجهای خارق العاده ای را ثبت کرده است که از بالاترین رقم 20،000 دلار در سال 2017 بیت کوین (BTC) فراتر رفته است. این در حالی است که DeFi به طور فزاینده ای در بازار مسلط است و عملکرد Bitcoin را با یک مایل پیشی می گیرد. حدس زده می شود که افزایش توازن حاکمیت تا حدودی به دلیل پروژه YAM باشد، یک پروتکل تولید محصول که به دلیل کشف یک اشکال قرارداد قبل از سقوط ارزش کل آن دو برابر شد.

در این بستر ، نشانه هایی که سرمایه گذاران به سود سالیانه واریز می کنند به yTokens تبدیل می شود که به طور دوره ای از طریق خدمات وام Aave ، Compound و Dydx متعادل می شوند و بهترین قیمت را برای معامله گران ارائه می دهند.

در تاریخ 12 ماه مه ، در میان هیاهوی تبلیغاتی ناشی از حمایت الون ماسک از Dogecoin (Doge) و SHIB ، توسعه دهندگان Yearn Finance توکن جدیدی به نام WOOFY را راه اندازی کردند. این رمز با رمز حکمرانی yearn.finance قابل تعویض است.

yearn finance Wallet

ارز دیجیتالyearn.finance در کیف پول های ویژه ای متشکل از کلیدهای خصوصی و عمومی ذخیره می شود. تعداد زیادی کیف پول ارز رمزنگاری شده با ویژگی های مختلف وجود دارد و تضمینی وجود ندارد که ارزمورد نیاز شما را پوشش داده و آن را پشتیبانی کند. بیایید تفاوت عمده بین کیف پول های مختلف را ببینیم.

کیف پول موبایل

اینها در مقایسه با کیف پول های ارز دیجیتال عملکرد چندانی ندارند، اما سهولت آنها در این واقعیت است که شما همیشه کیف پول را با خود دارید و می توانید از آن در هرجایی استفاده کنید، به عنوان مثال برای پرداخت در یک فروشگاه خرده فروشی. بهترین کیف پول های موبایل yearn.finance Ethereum ، Coinbank ، Coinbase Wallet هستند.

کیف پولهای دسک تاپ

می توانید این موارد را در رایانه خود بارگیری و نصب کنید. آنها فقط در این رایانه کار می کنند و قابل دسترسی هستند. آنها از امن ترین کیف پول ها هستند، مگر اینکه کامپیوتر شما هک شده یا توسط ویروس مورد حمله قرار گیرد. بهترین کیف پول های دسکتاپ yearn.finance BitPanda هستند.

کیف پول آنلاین

کیف پول های آنلاین روی سرور اجرا می شوند و از هر دستگاهی در هر مکان قابل دسترسی هستند. اینها راحت ترین کیف پولها برای استفاده هستند، اما به یاد داشته باشید که کلیدهای خصوصی شما بصورت آنلاین و با شخص ثالث ذخیره می شوند و احتمال حملات و سرقت هکرها بیشتر است. قابل اعتمادترین کیف پول های آنلاین yearn.finance Bitinka ، Coinbase Wallet هستند.

کیف پول کاغذی

اگرچه صحبت در مورد کیف پول های کاغذی در ارتباط با یک ارز دیجیتالی عجیب و حتی خنده دار به نظر می رسد، اما آنها وجود دارند و به صورت کلیدهای خصوصی و عمومی چاپ شده مورد استفاده قرار می گیرند. به دلیل ماهیت فیزیکی (و آفلاین) ، امنیت آنلاین بسیار بالایی را ارائه می دهند.

از کدام کیف پول yearn.finance باید استفاده کنم؟

هیچ پاسخی وجود ندارد. بهترین کار این است که بدانید هدف مورد نظر کیف پول چیست. اگر می خواهید برای پرداخت منظم و دریافت مقادیر کمی از هزینه های سالانه از آن استفاده کنید، کیف پول موبایل یا آنلاین به دلیل سهولت استفاده از آنها منطقی است. اگر می خواهید از کیف پول برای نگه داشتن یک ثروت ناچیز سالیانه استفاده کنید، امنیت باید اولویت شما باشد. طیف وسیعی از دستگاه هایی که بیشتر از همه استفاده می کنید به شما در تعیین بهترین کیف پولها نیز کمک می کند، زیرا حداقل یک نوع کیف پول برای هر نوع دستگاه وجود دارد.

چگونه می توانم آدرس yearn.finance دریافت کنم؟

دریافت آدرس yearn.finance از آنچه به نظر می رسد آسان تر است. برای این کار شما باید یک کیف پول yearn.finance به انتخاب خود راه اندازی کنید. برای مشاوره در مورد اینکه کدام نوع کیف پول بیشتر به شما مناسب است ، به بخش کیف پول ما مراجعه کنید. هنگامی که کیف پول راه اندازی کردید، برای دریافت یا ارسال ارز مشتری کیف پول شما هر بار یک آدرس منحصر به فرد ایجاد می کند.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
سبد گردانی (آقای کمالی)
موبایل 09933656387
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_11
داخلی 206
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
پشتیبانی فروش (خانم علیپور)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_27
داخلی 105
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر