1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. کیف پول ارز دیجیتال
  4. کیف پول های ارز دیجیتال زد آر ایکس

کیف پول های ارز دیجیتال زد آر ایکس

کیف پول های ارز دیجیتال زد آر ایکس
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول های ارز دیجیتال زد آر ایکس
کیف پول ارز دیجیتال

راهنمای جامع در مورد درک اینکه 0x چیست هدف و نحوه نگهداری رمزارز ZRX چگونه صورت می گیرد است.

مقدمه ای بر ZRX

من فکر می کنم درک حداقل اصول نگهداری ارز دیجیتال شما بسیار مهم است ، بنابراین این مقاله و کلیه مقالات آینده شامل یک مقدمه کوتاه برای شروع کار خواهد بود!

ZRX (0x) یک پروتکل باز است که برای ارائه مبادله غیرمتمرکز به عنوان بخشی از بلاک چین Ethereum طراحی شده است. در هسته اصلی خود ، 0x سیستمی از قراردادهای هوشمند است که می تواند برای همه استفاده شود. این منبع آزاد است و استفاده از آن کاملاً رایگان است.

تنها هدف بنیانگذاران ZRX این بود که اطمینان حاصل کنند مبادلات غیرمتمرکز می توانند نماینده هر دارایی باشند. این شامل ارزهای فیات ، طلا و همچنین دارایی های دیجیتال دیگر است. با کمک رمزگذاری مناسب ، دارایی های مختلفی می توانند در زنجیره بلوکی ارائه شده توسط ZRX وجود داشته باشند. در نتیجه ، ZRX قادر به ایجاد مبادلات غیرمتمرکز برای هر نوع دارایی خواهد بود.

ZRX چگونه می تواند به مبادلات غیرمتمرکز کمک کند؟

طبق الگوریتم ZRX ، هر سفارش از طریق بلاکچین انجام می شود. وقتی هر سفارش به سمت بلاکچین می رود ، به زنجیره بلوک متصل می شود. در نتیجه ، زمان فقط طبق بلاکچین متصل می شود. علاوه بر این ، ZRX با کمک یک پروتکل استاندارد در تلاش است هزینه های مربوط به هر تعامل را از بین ببرد. با این کار اطمینان حاصل می شود که فقط در صورت تسویه حساب معامله ، هزینه ها از شما گرفته می شود.

پروتکل 0x چیست؟

ZRX - رمز پروتکل 0x استاندارد ERC-20. در شبکه 0x ، سه نوع شرکت کننده وجود دارد که با ZRX تعامل دارند:

سازندگان - سازندگان تراکنش هستند که آنها را به شبکه می فرستند و هزینه پردازش را پرداخت می کنند. گیرندگان (شرکت کنندگان) - شرکت کنندگان در بازار هستند که پرداخت را می پذیرند. رله ها - تأیید کنندگان تراکنش هستند که آنها را تأیید و پردازش می کنند.

علاوه بر این ، پروتکل 0x از عملکرد رای گیری از طریق توکن های ZRX پشتیبانی می کند. 

پروتکل 0x چگونه کار می کند؟

پروتکل اصلی 0x یک شبکه بی اعتماد است (که به اعتماد طرفین احتیاج ندارد) ، جایی که می توانید هرگونه رمزارز ERC-20 و ERC-721 را بدون درگیر کردن شخص ثالث مبادله کنید.

سایر ابزارهای تبادل غیرمتمرکز (به عنوان مثال Etherdelta یا (Forkdelta) بسیار کند هستند. این به دلیل این واقعیت است که سفارشات در زنجیره اصلی بلوک ها (روی زنجیره) ذخیره می شود. این امر منجر به کاهش توان بلوک و کاهش سرعت شبکه بلاکچین می شود.

علاوه بر این ، یک عیب بزرگ مبلغ هزینه معامله است. معامله گران بودجه اضافی را برای انجام هر عمل در بستر معاملات (هنگام ایجاد ، لغو یا تغییر سفارش) هزینه می کنند.

پروتکل 0x توانایی انجام سریع و ارزان تمام عملیات تجاری را فراهم می کند. مانند غیر متمرکزترین صرافی ها ، 0x از قراردادهای هوشمند مبتنی بر بلاکچین Ethereum استفاده می کند. کلیه معاملات تحت شرایط این قراردادهای هوشمند انجام می شوند. کاربران بدون دسترسی به ارائه دهنده خدمات ، وجوه خود را کنترل می کنند.

معمولاً هرگونه اقدام کاربر (قرار دادن ، لغو یا تغییر سفارش) در بلاک چین اصلی ثبت می شود. هر دستکاری ارزش "گس" را  به همراه دارد. گس هزینه ای است که برای اطمینان از پردازش این معاملات در بلاک چین توسط معدنچیان شبکه ، از شبکه Ethereum دریافت می شود.

نحوه نگهداری ارز دیجیتال 0x

برای نگهداری و ذخیره ارز دیجیتال 0x نیاز به یک مکانی امن نیاز دارید، که این مکان می تواند کیف پول های ارز دیجیتال برای نگهداری ایمن ارزهای دیجیتال شما باشد.

در زیر به کیف پول ارز دیجیتال 0x اشاره می کنیم:

کیف پول 0x (ZRX) ایجاد کنید و تمام مزایای کیف پول های رمزنگاری همراه را با برنامه های ما برای iOS و Android تجربه کنید. کیف پول شما همیشه آماده استفاده است زیرا آن را با بلاک چین همگام سازی کرده و از حساب شما پشتیبان تهیه کرده اند. با ورود به سیستم با ایمیل ، فیس بوک ، جیمیل یا شماره تلفن همراه خود در یک دقیقه لذت بردن از کیف پول خود را شروع کنید.

کیف پول خود را به روش های مختلفی تجربه کنید

  • ارز رمزنگاری شده را در کیف پول رمزنگاری امن و رایگان ذخیره ، ارسال و دریافت کنید.
  • از کیف پول 0x (ZRX) تلفن همراه خود در iOS و Android استفاده کنید.
  • از معاملات بدون هزینه بین کاربران Freewallet لذت ببرید.
  • موجودی کیف پول خود را با بیش از 100 ارز رمزپایه تأمین کنید.
  • مانده ZRX خود را در ارزهای فیات بررسی کنید و نرخ ارز را با نمودارهای قیمت در زمان واقعی کنترل کنید.
  • با وب سایت Freewallet در OSX ، Windows ، Ubuntu و سایر سیستم عامل های مبتنی بر Linux به حساب کیف پول خود دسترسی پیدا کنید

نتیجه گیری

پروتکل 0x با استفاده از رله های سفارش خارج از زنجیره همراه با تسویه حساب های درون زنجیره ای ، مبادلات غیرمتمرکز را بهبود می بخشد. با این کار می توانید سفارش خارج از زنجیره ای را که کاربر دیگری پر می کند ، پخش کنید. فقط انتقال ارزش به صورت زنجیره ای انجام می شود و سایر دستورات تجاری را به روش های خارج از زنجیره واگذار می کند.

0x از آنچه relayers می نامد استفاده می کند. آنها مسئول پخش سفارشات هستند. پخش کننده ها نقدینگی را برای شبکه به ارمغان می آورند و به عنوان یک مبادله موثر عمل می کنند. رله ریز فقط با ارائه سفارشات سازنده پخش شده در شبکه می تواند تجارت را تسهیل کند. برای اینکه یک معامله به طور کامل انجام شود ، یک گیرنده باید سفارش را با ارسال امضای سازنده به همراه خود به قرارداد هوشمند غیرمتمرکز صرافی انجام دهد. در غرامت تسهیل این مبادله ، به یک رلهر هزینه ای در ZRX پرداخت می شود.

این اجازه می دهد تا کاربران به طور قابل توجهی هزینه های کمیسیون را کاهش دهند و سرعت شبکه را افزایش دهند.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
سبد گردانی (آقای کمالی)
موبایل 09933656387
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_11
داخلی 206
پشتیبانی فروش (خانم علیپور)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_27
داخلی 105
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر