1. صفحه اصلی
  2. ارزهای دیجیتال
  3. ارزهای اینترنت نسل ۳
  4. ارز دیجیتال هایو

ارز دیجیتال هایو

آخرین بروزرسانی

قیمت‌لحظه‌ای
به‌دلار Dollar
0
تغییر در یک ساعت 0
تغییر در یک روز 0
تغییر در یک هفته 0
تغییر در یک ماه 0
تغییر در دو ماه 0
تغییر در سه ماه 0
رتبه در بازار 0
وب سایت
معاملات روزانه 0
حجم بازار 0
سکه در گردش 0 Hive
عرضه کل 0
صفحات رسمی
صفحه پروژه در Github
عنوان توضیحات
نام ارزدیجیتالHive
نماد ارزدیجیتالHive
دسته ارز دیجیتالWEB3
هدف به وجود آمدنتسهیل تراکنش

HIVE در مارس 2020 به عنوان یک هارد فورک از بلاکچین Steem (STEEM) با ایده تمرکز زدایی راه اندازی شد. توسعه دهندگان آن ادعا می کنند که کاملاً غیرمتمرکز، سریع، مقیاس پذیر و دارای مانع ورود کم است. HIVE یک بلاکچین اجتماعی مبتنی بر گرافن است و به عنوان بستری کارآمد برای برنامه های غیرمتمرکز (DApps) طراحی شده است. یکی از اهداف ادعایی بلاکچین HIVE حذف عناصر تمرکز موجود در زنجیره بلوک Steem است. یکی از مولفه های اصلی اکوسیستم HIVE نشانه های هوشمند رسانه است. HIVE خدمات متعددی مانند صندوق HIVE، معاملات رایگان از طریق مدل اعتباری، تأیید سریع بلوک 3 ثانیه یا کمتر و امنیت تأخیر زمان را به صورت HIVE و پس انداز اختصاصی ارائه می دهد. برای وب 3 .0 ساخته شده است. Hive یک بلاکچین و اکوسیستم غیر متمرکز مبتکرانه و آینده نگر است که با در نظر گرفتن گسترده ارز و سیستم عامل ها در مقیاس طراحی شده است. با ترکیب زمان پردازش سریع و معاملات بدون هزینه، Hive به عنوان یکی از برترین بلاک چین های وب 3.0 مورد استفاده در سراسر جهان قرار گرفته است.

ارز دیجیتال هایو

چه کسانی بنیانگذار HIVE هستند؟

HIVE توسط اولیویه روسی نیوتن و هری پوکراند تاسیس شد. اولیویه روسی نیوتن بنیانگذار و رئیس HIVE Blockchain Technologies LTD است. جدا از این، او همچنین موسس DeFi Holdings و Exponential Genomics Inc (Xenomics) بود. او همچنین رئیس هیئت مدیره کوانتوم و بنیانگذار و مدیر Valor است. هری پوکراندت بنیانگذار و مدیر عامل شرکت HIVE Blockchain Technologies LTD است. پوکرانت همچنین مدیر KORE Mining Ltd و مدیر Blockhead Technologies است. 

چه چیزی HIVE را منحصر به فرد می کند؟

نکته اصلی که HIVE را منحصر به فرد می کند این واقعیت است که دارای یک اکوسیستم کاربردی، جوامع و افراد است. این یک بلاکچین و اکوسیستم غیرمتمرکز است که با مقیاس پذیری گسترده طراحی شده است. از طریق ترکیبی از پردازش سریع و معاملات بدون هزینه، HIVE در تلاش است تا به یکی از برترین بلاک چین های 3.0 تبدیل شود. طبق گفته توسعه دهندگان، HIVE منبع باز است و خواهد ماند.

شبکه HIVE چگونه ایمن است؟

شرکتی که پشت HIVE است همه ارزهای رمزپایه دیجیتال را در جایی امن نگهداری می کند. همچنین کیف پول های امن HIVE برای ویندوز ، MacOS ، لینوکس ، iOS ، اندروید و وب در دسترس است که شامل: Vessel، Keychain، HIVEWallet، Ecency، HIVESigner، Actifit، Peakd و HIVE.Blog. Hive یک تلاش پرشور است که توسط گروه بزرگی از اعضای جامعه Steem ایجاد شده است که مدتها به دنبال تمرکز واقعی و کمک به توسعه پایگاه کد بودند. سالها بحث توزیع و اعتماد به نهادی مرکزی برای کد و زیرساخت در قلب انقلابی متنوع بوده است و بلاکچین جدید Hive اوج دیدار با چالش بازگشت به ارزشهای مشترک محافظت و تجلیل از جامعه پر جنب و جوش است. که در اطراف اکوسیستم رشد کرده است. از زمان آغاز کار، زنجیره بلوک Steem تحت کنترل عمودی Steemit Inc بوده است، که این زنجیره را در مارس 2016 راه اندازی کرد. این شرکت اکثر سهام STEEM را از طریق دارایی های استخراج شده توسط نینجا که در ابتدا به عنوان صندوق توسعه زنجیره بلوک Steem تأسیس شده بود، در اختیار داشت. از سال چهارم به بعد، بخش مهمی از تاریخ، حاکمیت و توزیع استیم بوده است.

در ساعت 14:00 UTC روز جمعه، تولیدکنندگان بلوک (به نام شاهدان در بلاکچین Steem) که می خواهند در زنجیره جدید شرکت کنند، نرم افزار خود را ارتقا می دهند و زنجیره بلوک Hive به عنوان یک فورک جدید و به دور از شناسه فعلی زنجیره ایجاد می شود. همه کاربران فعلی بلاکچین Steem به طور خودکار در Hive وجود خواهند داشت. حساب های Steemit Inc ، همراه با حساب هایی که برای حمایت از حمله دولت اخیر تأیید می شوند ، دقیقاً مانند قبل در شبکه وجود خواهند داشت.

شبکه HIVE چگونه ایمن است؟

نتیجه گیری

تمام محتوای موجود کاربر از Steem به عنوان داده های تاریخی به Hive منتقل می شود، اما از زمان راه اندازی به بعد، این دو زنجیره کاملاً از هم جدا خواهند شد و ارسال های بعدی و انتقال آنها فقط در بلاک چین اصلی است. هیچ روش خاصی برای ادعای Hird airdrop وجود ندارد و همه کاربران موجود Steem می توانند با اطلاعات ورود به سیستم موجود خود به زنجیره بلوک Hive دسترسی پیدا کنند. اکثر برنامه های موجود اکوسیستم، در کنار پروژه ها و رابط های جدید، در حال آماده سازی برای کار در شبکه Hive هستند.

سلب مسئولیت
این صفحه صرفا جهت معرفی،تحلیل و اطلاعات قیمتی پروژه‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد.
و به هیچ وجه پیشنهاد سرمایه‌گذاری یا مورد تایید بودن پروژه توسط تیم آموزشی علیرضا محرابی نمی باشد. بدیهی است که مسئولیت سرمایه‌گذاری، خرید و فروش هر پروژه تماما برعهده شخص سرمایه گذار می باشد و تیم آموزشی علیرضا محرابی تنها به‌عنوان مرجعی جهت نمایش اطلاعات قیمتی و اخبار پیرامون این پروژه‌‌ها عمل می‌کند.

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
عیــدیــت رو از علیرضــا محـــرابی بگـیـر ! (کلیک کنید)
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(مریم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_17
داخلی 101
پشتیبان فروش(الهام فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبان فروش(سعید کاویانی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_44
داخلی 116
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(پریسا مولودی)
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_20
داخلی 117
پشتیبان فروش(داوود فخری)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_27
داخلی 109
پشتیبان فروش(علی صفری)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 103
سبد گردانی(احمد یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 205
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com