1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. کیف پول
  4. کیف پول های ارز دیجیتال ریون

کیف پول های ارز دیجیتال ریون

کیف پول های ارز دیجیتال ریون
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول های ارز دیجیتال ریون
کیف پول

لطفا تصور کنید!

 شما می خواهید کالاها یا خدمات را از یک سیستم عامل دریافت کنید اما خیلی مطمئن نیستید که آنها به خوبی نیازهای شما را برآورده می کنند. به لطف اینترنت ، اولین درگاه تماس می تواند خواندن بررسی های انجام شده توسط مشتریان و کاربران قبلی باشد. اینترنت مملو از بررسی هایی است که می تواند به سود مشتری استفاده شود. این بررسی ها که بیشتر از طریق سیستم عامل های سنتی مانند آمازون ، Yelp ، Rotten Tomatoes و سایر موارد انجام می شود - خالی از چالش و کاستی نیست. در این مقاله ، ما مشکلات مرتبط با سیستم عامل های مروری سنتی و نحوه ارائه Revain راه حل هایی برای رفع این مشکلات را ارائه می دهیم.

Revain چیست؟

ارز دیجیتالRevain یک پلت فرم بررسی است که از فناوری بلاکچین برای بازخورد استفاده می کند. از ویژگی های بلاکچین برای افزایش اعتبار و قانونی بودن بازخورد استفاده می کند. Revain در سال 2017 تاسیس شد.

مشکلات دوباره، تلاش برای حل و فصل

اینترنت در معرض دید کاربران در سیستم عامل های مختلف قرار دارد. با این وجود شکی نیست که برخی از مشکلات ذاتی این سیستم عامل ها وجود دارد. این موارد ممکن است تأثیر منفی بی سابقه ای بر مشتریان و ارائه دهندگان داشته باشد.

بررسی ها امکان افزایش اعتبار یک برند یا تأثیرگذاری در تصمیم مشتری برای استفاده از یک محصول را ایجاد می کند. گاهی اوقات ارائه دهندگان بررسی های انجام شده در سیستم عامل های سنتی را دستکاری می کنند تا ترجیح مشتری را مثبت تغییر دهند. متأسفانه ، چنین بسترهای بازبینی این امکان را برای شرکت های تجاری فراهم می کند که برای بررسی هایی که به نفع آنها انجام می شود ، هزینه پرداخت کنند. در برخی موارد ، مشاغل ممکن است در حذف بررسی هایی که تأثیر منفی بر تصویر خودشان دارند ، درگیر شوند. برخی از رقبا حتی ممکن است به ایجاد انتقادات نادرست برای تهمت زدن به نام تجاری رقبا بپردازند و به خود کمک کنند تا جذاب تر از رقابت باشد.

مشکل دیگر سیستم عامل های مروری سنتی انگیزه افرادی است که نظرات خود را انجام می دهند. چه چیزی انگیزه کاربران را برای ترک بازخورد فراهم می کند؟ برای تهیه یک بررسی زمان و تلاش قابل توجهی لازم است ، اما ممکن است به همان اندازه سوال شود که چه عواملی کاربر را به سمت بررسی با کیفیت بالا می برد. سیستم عامل های بررسی سنتی انگیزه ای برای ایجاد بازبینی ارائه نمی دهند و هیچ نیروی محرکه ای برای تولید بررسی های با کیفیت بالا وجود ندارد. حتی امکان استفاده از ربات ها برای ایجاد مرورهایی وجود دارد که به نظر می رسد گویی توسط انسان ها تهیه شده اند.

اقدامات متقابل Revain

Revain با استفاده از فناوری Blockchain و هوش مصنوعی امکان بررسی های جعلی یا بی کیفیت را از بین می برد. هوش مصنوعی همچنین امکان فیلتر کردن بازبینی ها را از طریق تجزیه و تحلیل عواملی مانند احساسات ایجاد می کند تا اطمینان حاصل شود که مرورها با نامه های ناخواسته پر نشده اند. این پلتفرم همچنین به مشتریان برای بررسی با کیفیت بالا پاداش می دهد و انتظار می رود این انگیزه باعث بهبود کیفیت کلی بررسی های انجام شده شود.

تغییرپذیری یکی از موضوعات تأثیرگذار بر سیستم عامل های مروری سنتی

در حال حاضر ، آنها غیرقابل تغییر هستند و می توانند جعل شوند. با توجه به این واقعیت که 90٪ از مشتریان پس از خواندن بررسی ها اقدام می کنند ، توجه به این نکته مهم است که بررسی ها بخشی جدایی ناپذیر از دنیای تجارت اینترنتی هستند. تغییرناپذیری به این واقعیت اشاره دارد که ممکن است مرورها به راحتی دستکاری یا تغییر نگردد. بنابراین ، تغییرناپذیری اطلاعات جعلی را به عنوان بازخورد مشتری یا تجارت از بین می برد.

بلاکچین تغییر ناپذیری بررسی های انجام شده در Revain را با استفاده از هش رمزنگاری تضمین می کند که هیچ دستکاری در بازبینی وجود ندارد. Revain از فناوری Blockchain بیت کوین استفاده می کند که برای عموم قابل دسترسی است. به عنوان مثال می توان یکی را در مورد Binance بررسی کرد که توسط 5 متخصص انجام شده و سابقه هرگونه تغییر ایجاد شده را دارد.

کیف پول های ارز دیجیتال

نقش هوش مصنوعی Revain در بررسی و فیلتر کردن بررسی های بی کیفیت

از آنجا که هر مشتری متفاوت است ، کیفیت بازخورد واقعی متفاوت است زیرا افراد با زمینه های مختلف از زنگ های مختلف زبان استفاده می کنند. Revain با استفاده از IBM Watson Artificial Intelligence برای بررسی و  از بین بردن هرگونه بررسی بی کیفیت یا احتمالاً جعلی به کار می رود. هوش مصنوعی عوامل مختلفی را در نظر می گیرد که شامل احساس بازبینی می شود که در مرور و استفاده از سبک زبان شناسایی شده است. میزان عصبانیت ، انزجار و غم و اندوه نیز پارامترهایی هستند که مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند و بررسی های دارای سطح بالایی از این موارد به طور خودکار توسط سیستم AI حذف می شوند. به همین ترتیب ، ربات ها و هرزنامه ها حذف خواهند شد ، اطمینان حاصل کنید که پلت فرم بررسی Revain فقط بررسی های با کیفیت را ارائه می دهد.

نحوه ذخیره سازی ارز دیجیتال rev

کیف پول ارز رمزنگاری شده یک کیف پول دیجیتالی ایمن است که برای ذخیره ، ارسال و دریافت ارز دیجیتال مانند بیت کوین استفاده می شود. بیشتر سکه ها کیف پول رسمی دارند.

برای استفاده از ارز رمزنگاری شده ، باید از کیف پول ارز رمزنگاری شده استفاده کنید.

برخی از کیف پول ها برای یک ارز رمزنگاری شده ساخته شده اند ، برخی از آنها می توانند برای بیش از یک ارز استفاده شوند ، برخی از کیف پول هایی که خودتان آنها را مدیریت خواهید کرد و برخی دیگر (مانند آنهایی که در صرافی ها یافت می شوند) قابل نگهداری هستند.

کافی است بگوییم که انواع مختلفی از کیف پول برای انتخاب وجود دارد.

نکته: اگر یک راه حل ساده برای مبادله کیف پول می خواهید (بنابراین می توانید به معامله ارز رمزنگاری شده بپردازید) ، به صفحه ما در "نحوه تجارت ارز رمزنگاری شده - برای مبتدیان" مراجعه کنید که ما شما را با سایت بایننس آشنا می کنیم.

جمع بندی

بدون شک Revain انقلابی در نحوه بررسی نظرات شرکت ها در مراحل تأمین مالی جمعی یا بعد از ICO ایجاد کرده است. بعدا ، Revain قصد دارد این فناوری را به بازارهای دیگر مانند تجارت الکترونیکی ، بازی و سایر صنایع گسترش دهد. بستر بررسی Revain به مشتریان این امکان را می دهد تا در مسیر توسعه پروژه حرفی برای گفتن داشته باشند یا راهی برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و افکار شخصی خود داشته باشند. در هر صورت ، بررسی ها معتبر و با کیفیت خواهند بود. نظرات خود را در مورد Revain و روش ابتکاری آن در بررسی ها با ما در میان بگذارید. و اگر قبلاً از آن استفاده کرده اید ، آیا هنوز افکار خود را با دوستان در میان گذاشته اید؟

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
ارسال رایگان به سراسر کشور
خرید کتاب عصر رمز ارزبرای ثبت سفارش کلیک کنید
×
پشتیبانی فروش (آقای عبدی)
موبایل 09192757633
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبانی فروش (آقای راسخ)
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_20
داخلی 117
سبد گردانی (خانم باقرزاده)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 205
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبانی فروش (آقای فرخنده)
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
سبد گردانی (آقای یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
پشتیبانی فروش (خانم فاطمی)
موبایل 09304890560
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_32
داخلی 113
پشتیبانی فروش (اقای رستمی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
سبد گردانی (آقای زارع)
موبایل 09035948033
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_31
داخلی 204
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
پشتیبانی فروش (آقای قلیپور)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
درخواست تماس با واحد سبدگردانی
برای برقراری تماس با واحد سبدگردانی ، کلیک نمایید

در صورت نیاز به برقراری ارتباط با واحد سبدگردانی مهندس علیرضا محرابی ، کافی است فرم مندرج را پر نمایید ، کارشناسان ما در اسرع وقت با جنابعالی تماس میگیرند و آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر