1. صفحه اصلی
 2. مقالات ارز دیجیتال
 3. کیف پول ارز دیجیتال
 4. کیف پول های ارز دیجیتال استورج

کیف پول های ارز دیجیتال استورج

کیف پول های ارز دیجیتال استورج
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول های ارز دیجیتال استورج
کیف پول ارز دیجیتال

گره های ذخیره سازی را می توان در مجموع به عنوان یک مرکز داده غیرمتمرکز در نظر گرفت. گره ها به سادگی نرم افزار Storj را بارگیری می کنند، میزان پهنای باند و ظرفیت داده ای را که می خواهند ارائه دهند تبلیغ می کنند و در صورت تمایل به دریافت پول از طریق نشانه های STORJ ، آدرس کیف پول Storj را تعیین می کنند.

رمز STORJ با استفاده از استاندارد توکن ERC-20 در بالای Ethereum ساخته شده است. عملکردهای اصلی یک گره ذخیره و برگرداندن داده ها است که هر دو جبران می شوند. Storj حسابرسی تصادفی را انجام می دهد تا اطمینان حاصل کند که گره ها صادقانه داده ها را ذخیره می کنند. اگر مشخص شود که آنها با سو عمل رفتار می کنند، از شبکه حذف می شوند و پرداختی دریافت نخواهند کرد.

توضیحات اجمالی ارز دیجیتال STORJ

علاوه بر ارائه دهندگان ذخیره سازی و کاربران ، اکوسیستم Storj همچنین دارای داده ها و اعتبار سنج های امنیتی موسوم به ماهواره است. این ماهواره ها نقش مهمی و چند وجهی در مدیریت ، امنیت و حفظ شبکه دارند. به همین ترتیب ، آنها اطمینان می دهند که گره های ذخیره سازی صادقانه عمل می کنند و پرداخت خدمات به درستی ارسال و دریافت می شود.

ماهواره های Storj همچنین وظیفه ذخیره متادیتای رمزگذاری شده اشیا را که در شبکه Storj بارگذاری شده اند ، دارند. این فراداده نشان می دهد که قطعات یک پرونده در کجاست تا بتوان آن را دوباره تشکیل داد. در حالی که ماهواره ها مکان قطعات را می دانند ، ماهواره ها نمی توانند اشیا را رمزگشایی کنند. آنها به سادگی بخشهایی را برای مالک قانونی در صورت درخواست ترکیب می کنند.

ماهواره ها قطعات داده را نیز تعمیر و جایگزین می کنند. اگر آنها تشخیص دهند که افزونگی بخش داده بسیار کم است، قطعات موجود در گره های دیگر را دوباره تولید می کنند. این افزونه فایل قوی را حفظ می کند حتی وقتی گره ها به طور پراکنده به شبکه می پیوندند و از آن خارج می شوند. بعلاوه، هنگام جابجایی یا حذف داده ها، ماهواره ها به گره های ذخیره سازی اطلاع می دهند که می توان داده ها را حذف کرد تا جا برای پرونده های دیگر فراهم شود.

کیف پول های ارز دیجیتال استورج

برای شروع بهتر است در وهله اول مفهوم کیف پول را درک کنید:

کیف پول های ارز رمزنگاری شده یک راه حل دیجیتالی برای ذخیره و مدیریت ایمن دارایی های بلاکچین و ارزهای رمزپایه شده به کاربران ارائه می دهند. این کیف پول ها به کاربران امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده را خرج کنند ، دریافت و معامله کنند.

در حالی که برخی از کیف پول های ارز رمزنگاری شده فقط ممکن است از یک ارز رمزنگاری شده پشتیبانی کنند ، بسیاری از آنها راه حل های چند دارایی هستند که به کاربران امکان می دهد چندین ارز رمزنگاری شده از جمله بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم و لایت کوین را در اختیار داشته باشند.

این راه حل ها اطمینان می دهند که مالک ارزهای رمزپایه و دارایی های بلاکچین تنها نهادی است که می تواند با نیاز به رمزهای عبور دقیق و سایر اقدامات امنیتی به وجوه دسترسی پیدا کند. کاربران می توانند کیف پول های رمزنگاری شده را از تلفن های هوشمند و رایانه مشاهده یا به آنها دسترسی پیدا کنند.

کیف پول های رمز ارز از نظر فیزیکی دارایی های بلاکچین را ذخیره نمی کنند. در عوض ، کیف پول ها کلیدهای عمومی و خصوصی را ذخیره می کنند. کلیدهای عمومی بخشهایی از کد دیجیتال است که به یک بلاکچین غیرمتمرکز متصل است، تقریباً مانند شماره حساب بانکی. کلیدهای خصوصی نیز قطعه هایی از کد دیجیتال هستند، اما به کیف پول ارز رمزنگاری شده شخصی منحصر به فرد هستند، شبیه کد پین ATM. کلیدهای خصوصی مطابقت دارند و مالکیت کلیدهای عمومی را ثابت می کنند. مالکان از کلیدهای خصوصی خود برای انجام کلیه معاملات با ارز رمزنگاری شده متعلق به خود استفاده می کنند.

مشاغل پذیرنده پرداخت از طریق درگاه های پرداخت ارز رمزنگاری شده برای ذخیره امن یا مبادله دارایی های بلاکچین ، می توانند از کیف پول های رمز ارز استفاده کنند.

با استفاده از کیف پول ها می توانید:

 • شما می توانید هر ارز دیجیتالی را خریداری و بفروشید و پیگیری آنها را در یک مکان انجام دهید.
 • برخی از کیف پول ها برای هر دو دستگاه iOS و Android بوده و قابلیت پشتیبانی از آنها را دارد.
 • می توانید معاملات ارز خود را به صورت هروزانه ، هفتگی یا ماهانه برنامه ریزی کنید.
 • وجوه شما را برای اهداف ایمنی در یک جایگا ذخیره می کند.
 • این یکی از بزرگترین صرافی های ارز رمزنگاری شده است.

کیف پول های ارز دیجیتال استورج

انواع مهم کیف پول Crypto کدامند؟

در اینجا انواع مهم کیف پول های رمزنگاری آورده شده است:

کیف پول داغ. در این نوع کیف پولها از کلیدهایی استفاده می شود (نوعی رمزنگاری ، مانند رمز عبور) که در دستگاهی ایجاد شده یا ذخیره می شود که باید به اینترنت دسترسی داشته باشد. کیف پول گرم از کاربرد بالایی برخوردار است اما نسبت به کیف پول سرد از امنیت کمتری برخوردار است.

 • کیف پول سرد: در این نوع کیف پول ها از کلیدهای ایجاد شده در دستگاهی که باید به اینترنت دسترسی داشته باشد استفاده می شود. آنها همچنین به عنوان کیف پول سخت افزاری شناخته می شوند. کیف پول سرد در دستگاه های فیزیکی ذخیره می شود.
 • کیف پول سخت افزار: کیف پول سخت افزار موارد فیزیکی است (مانند نوعی درایو USB). Ledger Trezor ، Nano X و KeepKey نام های محبوب کیف پول های سخت افزاری هستند. آنها یک نوع کیف پول بسیار ایمن محسوب می شوند. بهترین انتخاب برای شما این است که مقادیر زیادی را همزمان سرمایه گذاری کنید و قصد تجارت منظم را ندارید.
 • کیف پول نرم افزاری: کیف پول نرم افزاری را کیف پول گرم نیز می نامند. این نوع از پلت فرم معاملات رمزنگاری آنلاین نیازی به بارگیری نیست و از طریق مرورگر اینترنت قابل دسترسی است.

نتیجه گیری

علاوه بر انگیزه مالی همه طرفها برای اقدام بهینه ، Storj کاملاً در برابر آسیب پذیری های مشترک شبکه مانند حملات Honest Geppetto ، Spartacus ، Sybil و Eclipse محافظت می شود. یکی دیگر از آسیب پذیری هایی که Storj در برابر آن محافظت می شود، سناریوی Hostage Bytes است که در آن یک Node سرکش آخرین بایت داده ها را برای پرداخت دیه مالی گروگان می گیرد.

Storj با فعال کردن پراکندگی بخش گره و پرونده، این مسئله را حل کرده است. حتی با وجود تعداد زیادی از گره های تبانی، دستیابی به این حمله دشوار خواهد بود زیرا نسخه های تکراری از داده های باج داده شده احتمالاً در سایر نقاط شبکه در دسترس خواهد بود.

اگر یک برنامه نویس با داده برای ذخیره هستید ، Storj DCS را امروز امتحان کنید. Storj طرحی رایگان ارائه می دهد که به مشتریان امکان می دهد تا 150 گیگابایت داده را در 3 پروژه ذخیره کنند. اگر بیش از این نیاز داشته باشید ، Storj بیش از 80٪ مقرون به صرفه تر از ارائه دهندگان ذخیره سازی متمرکز ابر است.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
سبد گردانی (آقای محمدی)
موبایل 09933751765
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_35
داخلی 204
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
سبد گردانی (آقای زارع)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 203
پشتیبانی فروش (آقای رستمی)
موبایل 09304890560
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_32
داخلی 113
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
سبد گردانی (خانم عظیمی)
موبایل 09035948033
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_31
داخلی 205
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر