1. صفحه اصلی
  2. مقالات بورس
  3. سبدگردان
  4. آشنایی با شرکت سبدگردان آرمان اقتصاد

آشنایی با شرکت سبدگردان آرمان اقتصاد

آشنایی با شرکت سبدگردان آرمان اقتصاد
لوگو علیرضا محرابی
آشنایی با شرکت سبدگردان آرمان اقتصاد
سبدگردان

افرادی که تخصص و زمان کافی برای تحلیل بازار سرمایه و معامله کردن را ندارند، معمولا یکی از راه های سرمایه گذاری غیر مستقیم مانند شرکت های سبدگردانی، صندوق های سرمایه گذاری و... را انتخاب می کنند. انتخاب یک سبدگردان حرفه ای و متخصص همواره یکی از چالش های فعالان بازار سرمایه بوده است؛ به همین دلیل در این مقاله به دنبال معرفی شرکت سبدگردان آرمان اقتصاد به عنوان یکی از بهترین سبدگردان های بازار سرمایه هستیم.

شرکت سبدگردان چیست؟

تعریف و کاربرد شرکت سبدگردان

یکی از بهترین راه ها برای سرمایه گذاری غیر مستقیم در بورس، سپردن سرمایه به شرکت های سبدگردان است؛ به اینصورت که افراد علاقه مند به سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران که زمان و تخصص لازم برای تحلیل و معامله در این بازار را ندارند، سرمایه خود را به شرکت های سبدگردان که از سازمان بورس و اوراق بهادار مجوز فعالیت دارند، می سپارند و درصدی از بازدهی سبد سهامشان را به عنوان دستمزد این شرکت ها پرداخت می کنند.

لازم به ذکر است که تجربه سالیان اخیر نشان دهنده بازدهی خوب سبدهای سرمایه گذاری زیر نظر این شرکت ها بوده است و از طرف دیگر با توجه به اینکه منافع و سود شرکت های سبدگردان در کسب بازدهی برای مشتریان خود است، بنابراین این شرکت ها حداکثر تلاش خود را برای افزایش بازدهی سبد سهام مشتریان خود انجام می دهند. به همین دلیل یکی از فرصت های خوب سرمایه گذاری غیر مستقیم در بازار سرمایه ایران، استفاده از پتانسیل های شرکت های سبد گردان است.

معرفی شرکت سبد گردان آرمان اقتصاد

یکی از بهترین و حرفه ای ترین شرکت های فعال در حوزه سبدگردانی در بازار سرمایه ایران، شرکت سبد گردان آرمان اقتصاد است. این شرکت در سال 1392 و در حوزه سبدگردانی فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر توانسته است امتیاز قابل قبولی را در میزان سود دهی سبد های تحت نظر خود کسب کند. استراتژی اصلی شرکت سبدگردان آرمان اقتصاد سرمایه گذاری مستمر و پایدار و همچنین کوشش برای پیشرفت مالی مشتریان و به حداکثر رساندن بازدهی و عملکرد سبدهای سرمایه گذاری تحت مدیریت خود است و همواره با ارائه مشاوره تخصصی به هر کدام از مشتریان، به دنبال ثروت آفرینی برای آن ها بوده است.

فرآیند سبد گردانی در شرکت سبدگردان آرمان اقتصاد

انتخاب بهترین سبدگردان

شرکت های سبدگردان به عنوان نماینده سرمایه گذاران، موظف هستند که مدیریت پرتفوی این افراد را بر عهده بگیرند و معاملات را برایشان انجام دهند و درصدی توافقی از سود ایجاد شده برای مشتری را به عنوان دستمزد برای خود بردارند.

شرکت آرمان اقتصاد با گردآوری نیروی انسانی متخصص و استفاده از تحلیل های بنیادی، تکنیکال و... و همچنین بکارگیری پارامترهای کلان اقتصادی، تمام تلاش خود را برای افزایش سود سرمایه گذاران انجام می دهد. در شعب مختلف این شرکت هیچ منعی برای جذب سرمایه مشتریان وجود ندارد و همیشه مدیریت پرتفوی مشتریان حقیقی و حقوقی را مورد پذیرش قرار می دهد و همواره هدف اصلی از جذب سرمایه های مشتریان، رشد پایدار و مناسب در دارایی ها و سرمایه آن ها بوده است؛ که متناسب با این رشد، دستمزد شرکت سبدگردان نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

یکی از مزیت های سرمایه گذاری به شکل سبدگردانی نسبت به سرمایه گذاری در صندوق ها این است که در فرآیند سبدگردانی متناسب با ویژگی های سرمایه گذار و سطح ریسک پذیری او می توان پرتفوی متناسب را طراحی کرد در حالیکه چنین شرایطی در صندوق های سرمایه گذاری وجود ندارد؛ به عنوان مثال سطح ریسک پذیری دو سرمایه گذار مختلف را در نظر بگیرید که سرمایه گذار اول فردی ریسک گریز و محتاط است و درآمد حاصل از سرمایه گذاری های خود را برای زندگی روزمره خود احتیاج دارد، بنابراین چنین شخصی نمی تواند سرمایه گذاری های بلند مدت در سهام پرریسک انجام دهد؛ پس بنابراین برای این فرد بهتر است پرتفویی متشکل از سهام و اوراق با درآمد ثابت تشکیل شود.

اما دسته دوم از سرمایه گذارانی را در نظر بگیرید که با پول مازاد خود وارد بازار سرمایه شده اند و امور روزانه زندگی آن ها به سودآوری این سرمایه بستگی ندارد؛ مطمئنا چنین شخصی توانایی ریسک پذیری بیشتری دارد و می تواند با افق سرمایه گذاری بلند مدت تری پرتفوی خود را از میان سهام های رشدی و پرریسک تشکیل دهد. به همین دلیل شرکت سبدگردان آرمان اقتصاد با در نظر گرفتن میزان ریسک پذیری افراد و همچنین ویژگی های شخصیتی سرمایه گذاران، همواره بیشترین تلاش خود را انجام می دهد تا بهترین عملکرد و بازدهی را برای مشتریان خود کسب کند.

طرح های شرکت سبدگردان آرمان اقتصاد

طرح های شرکت سبدگردان آرمان اقتصاد برای سرمایه گذاران

این شرکت طرح های متنوعی برای مشتریان خود در نظر گرفته است که در اینجا به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم.

طرح سرمایه گذاری دنا

یکی از طرح های در نظر گرفته شده توسط شرکت سبدگردان آرمان اقتصاد برای جذب سرمایه گذاران، طرح سرمایه گذاری دنا است. طرح دنا ویژگی های خاص خود را دارد و نکات مربوط به آن، در جلسه ای که مشاوران این شرکت با سرمایه گذار برای بررسی میزان ریسک پذیری و همچنین انتظار و درصد سود مورد نظر وی برگزار می شود، به مشتری اعلام می گردد؛ لازم به ذکر است که در طرح سرمایه گذاری دنا، شرکت سبدگردان آرمان اقتصاد سرمایه های بالای 10 میلیارد تومان را جذب می کند.

طرح سرمایه گذاری آرمانی

دومین طرح سرمایه گذاری در نظر گرفته شده در شرکت سبدگردان آرمان اقتصاد، طرح سرمایه گذاری آرمانی است؛ به اینصورت که طرح مذکور مختص افرادی است که توانایی ریسک پذیری بالایی دارند و شرکت سبدگردان در این طرح، از استراتژی های سهام رشدی و شتاب برای کسب بهترین بازدهی بر روی پرتفو سرمایه گذاران استفاده می کند؛ حداقل سرمایه لازم برای سرمایه گذاری در این طرح، 1 میلیارد تومان است.

طرح سرمایه گذاری نهال 

بازار سرمایه به دلیل امکان سرمایه گذاری با مبالغ کم، همواره به عنوان یکی از بهترین بازارها برای سرمایه گذاران خرد بوده است؛ به این معنا که بسیاری از افراد علاقه مند به سپردن سرمایه خود به شرکت های سبدگردان، حداقل سرمایه لازم برای سرمایه گذاری در طرح هایی مانند دنا یا آرمانی را ندارند؛ به همین دلیل این شرکت با معرفی طرح سرمایه گذاری نهال این امکان را برای سرمایه گذاران به وجود آورده است که حتی با سرمایه های کمتر نیز می توانند در فرآیند سبدگردانی شرکت آرمان اقتصاد سهیم باشند. در این طرح حداقل سرمایه لازم، 100 میلیون تومان است.

نتیجه گیری 

شرکت سبدگردان آرمان اقتصاد همواره در بین بهترین شرکت های سبدگردانی در بازار سرمایه بوده است و بازدهی و عملکرد مناسب، این شرکت را به عنوان یکی از حرفه ای ترین سبدگردان های بورس معرفی کرده است؛ از طرف دیگر شرکت سبدگردان آرمان اقتصاد تمامی ویژگی های مثبت یک سبدگردان مناسب را برای جذب سرمایه های افراد دارد و همواره با معرفی طرح های گوناگون این امکان را به مشتریان خود می دهد که با بررسی همه جوانب مربوط به طرح های معرفی شده، ریسک ها و بازدهی مورد انتظار خود را انتخاب کنند. علاقه مندان به آشنایی بیشتر با شرکت سبدگردان آرمان اقتصاد می توانند به سایت این شرکت به نشانی armanamc.ir مراجعه کنند.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

32 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
30 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(مریم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_17
داخلی 101
پشتیبان فروش(الهام فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبان فروش(سعید کاویانی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_44
داخلی 116
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 118
پشتیبان فروش(سعید کاویانی)
موبایل 09303960494
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبان فروش(پوریا خضری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 113
پشتیبان فروش(مجید نوری)
موبایل 09304890560
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_32
داخلی 114
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(پریسا مولودی)
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_20
داخلی 117
پشتیبان فروش(داوود فخری)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_27
داخلی 109
پشتیبان فروش(علی صفری)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 103
سبد گردانی(احمد یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 205
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com