استخراج ارز دیجیتال اتریوم به روش ابری

استخراج ارز دیجیتال اتریوم به روش ابری
لوگو علیرضا محرابی
استخراج ارز دیجیتال اتریوم به روش ابری
استخراج ارز دیجیتال

در این قسمت از آموزش استخراج ارز دیجیتال اتریوم، قصد داریم درباره استخراج ابری یا (CLOUD MINING) اطلاعات ویژه ای در اختیار شما قرار دهیم، در حقیقت استخراج ابری به روشی گفته می شود که در آن شما تنها با پرداخت مبلغی ماهیانه، شرکتی را مامور خود قرار می دهید تا برای شما استخراج های ارز دیجیتال اتریوم و هر ارز دیجیتال دیگر را انجام دهد؛ حتی بدون این که نیازی به تهیه سخت افزار و تجهیزات مربوطه داشته باشید؛ می توانید عملیات استخراج را با موفقیت به وسیله کارشناسان مربوطه انجام دهید. در ادامه با سایت آموزشی استاد علیرضا محرابی همراه باشید تا با توضیح های کامل، جنبه های مختلف کلود مانینیگ را بررسی و به نظر شما برسانیم.

خلاصه‌ای از کلود ماینینگ

در حقیقت نام CLOUD MINING به خدمات و شرکت هایی تعلق می گیرد که به شما قدرت پردازش سخت افزارهایشان را می فروشند و کارهای مربوط به استخراج و نگهداری تجهیزات را انجام میدهند.

به عبارتی استخراج ابری، به شما این امکان را می دهد تا بدون این که تجهیزات سخت افزای گران قیمت را خریداری کنید از راه دور به صورت ابری ارزهای دیجیتال خود را استخراج کنید! برای استخراج ابری تنها چیزی که احتیاج دارید یک کامپیوتر شخصی یا تلفن همراه هوشمند است! در واقع در کمترین زمان، به حساب کاربری خود دسترسی پیدا کنید و سودهای دریافتی خود را نیز ببینید!

خلاصه‌ای از کلود ماینینگ

کلاهبرداری در کلود ماینینگ سر به فلک کشیده است!

لازم است بدانید بعضی شرکت هایی که در زمینه کلود ماینینگ فعال هستند، مدل های کاری نادرستی را برای استخراج در سر می پرورانند، و تنها دنبال صفر کردن موجودی حساب شما بوده و جیبتان را در کمترین زمان ممکن خالی می کنند! منظور ما از نادرست بودن مدل استخراج این است که در پایان پولتان را از دست خواهید داد و یا با چندرغازی سود کنار میایید! 

همانطورکه می دانید استخراج ارزهای دیجیتال از جمله اتریوم در منزل، کار بسیار پیچیده و سخت است و هزینه های گزافی را به دنبال دارد. به همین منظور مردم دنبال راهکارهایی می گردند که ارزان تر بوده و در آن از مصرف برق های سر به فلک کشیده خبری نباشد! 

بخاطر این دست مشکلاتی که مطالعه کردید، استخراج ابری، راهکاری جایگزین برای روش های گران قیمت استخراج است. شما در واقع سخت افزاری را اجاره می کنید که بسیار قدرتمند است، همچنین قدرت هش بسیار بالایی دارد و در محیطی مناسب نگهداری می شوند. 

از طرفی شرکت استخراج کننده، مسئولیت نگهداری از تجهیزات را به عهده می گیرد و سودی که از عملیات استخراج حاصل می شود را با شما تقسیم میکند.

کلاهبرداری در کلود ماینینگ سر به فلک کشیده است!

لطفا توجه کنید:

زمانی که در اینترنت عبارت cloud mining  را جستجو می کنید؛ وب سایت های زیادی را مشاهده می کنید که شما را برای استفاده از استخراج ابری ترغیب می کنند؛ در ابتدای ورود شما در بیشتر این وب سایت ها با سیل عظیمی از اعداد مواجه می شوید که باعث گیج شدن شما در همان وهله اول خواهد شد!

لطفا توجه داشته باشید که سلام گرگ بی طمع نیست! و حتما قبل از این که به این دست از وب سایت ها مراجعه می کنید از اعتبار آنها اطمینان حاصل کنید.

بهترین سرویس‌های کلود ماینینگ

این که بخواهیم بهترین سرویس های کلود مانینگ را نام ببریم که استخراج ابری را بر عهده دارند، کار بسیار دشواری را انجام داده ایم. زیرا اکثر این شرکت ها کلاهبردار از آب در میایند. اما خب خالی از لطف نیست که اعلام کنیم که در این میان گزینه های مناسبی هم وجود دارند.

شرکت‌های مناسب در زمینه استخراج ابری

زمانی که حرف از مناسب بودن به میان میاید؛ منظور سوددهی درست و یا با اعتبار آنها نیست، در حقیقت منظور از مناسب بودن داشتن سخت افزارهای قدرتمند است که بتوان با آنها به استخراج ارزهای دیجیتال مانند اتریوم پرداخت.

و منظور از شرکت مناسب، شرکتی نیست که سوددهی بالایی را تضمین و اجرا کند، در حقیقت منظور از مناسب بودن شرکت این است که دروغی در کارش وجود نداشته باشد و به درستی کار استخراج را انجام دهد.

اگر بخواهیم به شرکت ها و وب سایت های معتبر اشاره کنیم، می توانیم به شرکت ها و وب سایت های جنسیس ماینینگ؛ بیت کلاب نتورک و هش فلیر اشاره کنیم، اما با این همه حال وقتی نگاهی عمیق به این شرکت ها بیاندازیم، متوجه می شویم هر کدام دارای نقاط ضعف مخصوص به خود هستند!

این بارکلاهبرداری پانزی در لباس ماینینگ!

همانطور که شرکت های مناسب برای استخراج ابری وجود دارند، شرکت هایی هم وجود دارند که تنها هدف آنها کلاهبرداری از مشتریان است! درست زمانی که بیت کوین و اتریوم توانستند توجهات زیادی را به سمت خودشان جلب کنند، شرکت های کلاهبرداری روز به روز در این زمینه بیشتر شدند!

بخش عظیمی از کلاهبرداری های پانزی در بستر بازار ارزهای دیجیتال به وب سایت های کلود ماینینگ اختصاص دارند که ادعا دارند با پول سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال را استخراج می کنند.

بیشتر این وب سایت ها از روش پانزی استفاده کردند و از پول سرمایه گذارانی که جدیدا شروع به فعالیت کرده اند؛ به سرمایه گذاران قدیمی سود پرداخت می کنند!

این بارکلاهبرداری پانزی در لباس ماینینگ!

آیا استخراج ابری به‌صرفه است؟

تا آنجایی که ممکن است از کلود ماینینگ دوری کنید. بخاطر مغایرت پاسخ ها و اتفاقات ناخوشایندی که در استخراج ابری رخ داده است، نمی توان گفت کلود ماینینگ راهکار مناسبی برای سرمایه گذاری در حوزه ارز دیجیتال است یا خیر.

به ویژه این که اگر برای ورود به حوزه های ارزهای دیجیتال اطمینان دارید، می توانید ورود مستقیم به بازار را انتخاب کنید.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram