تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال نئو

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال نئو
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال نئو
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

برخی از تحلیلگران در بازارهای مالی به ارز دیجیتال نئو، اتریوم چینی نیز می گویند. علت آن هم شباهت و کارایی بالای این ارز دیجیتال است که همگان را به یاد اتریوم می اندازد. بنابراین به نظر می رسد نئو پتانسیل کافی برای رشد را از لحاظ بنیادی داشته و کافی است به کمک تحلیل تکنیکال، بهترین نقاط ورود و اهداف قیمت آن را شناسایی کرد. اما پیش از آن، کمی دقیق تر با ارز دیجیتال نئو آشنا شویم.

آشنایی با ارز دیجیتال نئو

نئو در گذشته با نام انت شیر (Antshare) شناخته می شد اما پس از مدتی به نئو تغییر نام داد. این ارز دیجیتال، بر روی قراردادهای هوشمند و همچنین مدیریت اتوماتیک دارایی ها به کمک این قرارداد ها تمرکز داشته و به لطف کارایی تیم، طرح توسعه و افزایش سرمایه گذاران توانسته است ارزش بازار بالایی را کسب کند. در حال حاضر نئو با بیش از 6 میلیارد دلار ارزش بازار، در رتبه 34 قرار دارد.

انواع تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال نئو

ارز دیجیتال نئو نمودار قیمتی بسیار جذابی دارد که امکان تحلیل به هر روشی را ممکن می کند. بسیاری از معامله گران از روش کلاسیک، الگوهای شمعی یا الگوهای معاملاتی بهره می برند. برخی دیگر از ترکیب این روش با پرایس اکشن برای دریافت سیگنال های دقیق تر کمک می گیرند. این ها تمام روش های ممکن نیست، امواج الیوت، روش نئوویو و اندیکاتور های جامع مثل ایچی موکو نیز روش های محبوب و مناسبی برای تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال نئو می باشد.

انواع تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال نئو

پیش بینی اهداف قیمت ارز دیجیتال نئو

نئو دنئوارای روند کلی صعودی است، بنابراین تمامی اصلاح ها، موقت و در کوتاه مدت خواهد بود. نئو توانسته است بالای سطح استاتیک 56 دلار تثبیت کند و در حال حاضر پتانسیل رشد تا 95 دلار را دارد. بنابراین بازگشت به زیر سطح 56 دلار می تواند به معنای شروع اصلاح کوتاه مدت باشد. 

جمع بندی

ارز دیجیتال نئو یا اگر بخواهم بهتر بگویم، اتریوم چینی، نشان داده است از لحاظ بنیادی بسیار ارزنده بوده و انتظار می رود در حیطه فعالیت خود بتواند سهم بزرگی از بازار را تصاحب کند. از همین رو، تحلیل تکنیکال نئو می تواند، بهترین نقطه ورود را برای آن نشان دهد تا بازدهی سرمایه گذاران بیشتر شود. روند کلی نئو صعودی بوده و اهداف بالاتر از قیمت های فعلی کاملا دست یافتنی است.

 

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram