1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. آموزش ارز دیجیتال
  4. آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال LEO

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال LEO

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال LEO
لوگو علیرضا محرابی
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال LEO
آموزش ارز دیجیتال

برای آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال LEO تا پایان این مقاله همراه ما باشید. LEO Token (LEO) ارز دیجیتال سودمندی است که برای استفاده در صرافی Bitfinex و سایر سیستم عامل های تجاری مدیریت شده توسط شرکت iFinex در نظر گرفته شده است. امید است این توکن بتواند جامعه Bitfinex را تقویت کند و عملکردهای سیستم عامل را بهینه کند.

توکن LEO چیست؟

توکن LEO چیست؟پس از راه اندازی ماه مه 2019، رمز ارز Bitfinex با نام UNUS SED LEO (LEO) موفق شد با افزایش به رتبه های بالاتر از رمز ارزهای رمزنگاری شده که براساس ارزش سرمایه بازار آنها رتبه بندی شده، خبرساز شود. در اوایل ژوئن 2019، به نظر می رسید که رمز LEO به سواحل 10 باشگاه برتر مشهور برسد و مقایسه هایی را با رمزهای مشابه مانند Binance Coin (BNB) که رمز بومی ارز رمزنگاری شده Binance است انجام دهد. در ماه مه سال 2019، شرکت مادر پشت صرافی Bitfinex، iFinex، موازی با راه اندازی فروش توکن خصوصی، یک وایت پیپر منتشر کرد. بر اساس اطلاعات موجود در مقاله، iFinex قصد ندارد بیش از 1 میلیارد توکن LEO صادر کند. هر یک از آنها به تثبیت (USDT) استیبل کوین متصل می شوند. پس از پایان فروش، Bitfinex با LEO در 20 مه معامله را فعال کرد.

توکن LEO برای چه استفاده می شود؟

توزیع LEO قرار است با معرفی طیف وسیعی از مزایای برنامه ریزی شده برای آنها، پلت فرم مورد استفاده خود را برای دارندگان خود گزینه جذاب تری کند رمز LEO از کاهش هزینه های دریافت کننده و وام برای استفاده از سیستم عامل های تجاری، محصولات و خدمات ارائه شده توسط iFinex پشتیبانی می کند. iFinex اپراتور مستقر در هنگ کنگ در بورس Bitfinex و پلت فرم معاملات دارایی دیجیتال EthFinex است. وام دهندگان مالی همچنین مجاز به تخفیف کارمزد به میزان 0.05٪ به ازای هر 10000 USDT در نشانه های ارز دیجیتال LEO در حساب های خود هستند. از آنجا که LEO رمز ارزشی است که در قلب اکوسیستم Bitfinex یافت می شود، فرض بر این است که فرایندهای معاملات در آن بهینه شود. تیم رمز LEO قول می دهد که حداکثر 25٪ از هزینه های معاملات در LEO کسر شود، به شرطی که تاجر این توکن ها را در اختیار داشته باشد. در عین حال، معامله گران می توانند با استفاده از مقدار LEO معادل 75٪ نسبت دلتا بین متوسط هزینه های تولیدی در مدت یک ماه و میزان فعلی، هر سطح کارمزد را در LEO خریداری کنند.

خرید ارز دیجیتال LEO در صرافی بایننس

همانطور که در عکس می بینید به صفحه اصلی این وب سایت منتقل شده اید و می توانید به راحتی در این صرافی به معامله کردن بپردازید، در قسمت اول (شماره 1) می توانید به ثبت نام برداخته و در شماره 2 نوار قیمت ارزهای دیجیتال را به صورت رندوم (تصادفی) مشاهده میکنید. در بخش (3) این قسمت، می توانید تابلو اعلانات ارزهای دیجیتال را مشاهده کرده و آنها را با قیمت های آن ها بررسی کنید. در بخش (4) این عکس، می توانید لیست قیمت های ارزهای دیجیتال را بر اساس تعداد بازدیدهای کاربر و خرید پس از آن، مشاهده نمایید. 4.در این مرحله، در منوی وب سایت قسمت trade را انتخاب کرده و advanced را انتخاب کنید، پس از انتخاب به این صفحه منتقل می شوید:

در این قسمت از صفحه می توانید در بخش اول (شماره 1) ماوس را نگه داشته تا لیست رمز ارزها نمایش داده شوند، و در بخش دوم (شماره 2)، می توان نمودار قیمت را مشاهده و در بخش سوم می توانید لیست سفارشات بازار را درآنِ لحظه مشاهده کنید. در بخش 4 می توانید لیست ارزهایی که معامله کرده اید را مشاهده کنید. در بخش 5دارایی های ارز دیجیتال خود را مشاهده می کنید که برای مثال چقدر ارز دیجیتال leo را معامله کرده اید؟! در حال حاضر دارایی شما چقدر است؟

روش خرید limit , market

در روش خرید محدود یا Limit، قیمت و میزان حجمی که از leo را که می خواهیم بخریم، تعیین می کنیم. برای خرید ارز دیجیتال leo با استفاده از روش Limit، باید مطابق با مراحلی که در ادامه قرار داده شد انجام دهید. همان طور که در عکس بالا مشاهده می کنید، در ابتدا باید بر روی گزینه BUY، کلیک کنید

بعد از این مرحله، همانطور که در شکل مشخص شده است، می توانید محدوده خرید را مشاهده کنید

  1. در قسمت بعدی، از قسمت Price می توانید قیمت را مشخص کنید.
  2. از بخش Amount، می توانید مقدار و یا تعداد ارز leo را بخرید/بفروشید.
  3. از بخش زیر Amount می توانید درصد خرید خود را با استفاده ار اهرم سفید رنگ این قسمت مشخص کنید.
  4. در قسمت Total، هم می توانید مبلغ نهایی خرید را مشخص کنید.
  5. در مرحله آخر هم می توانید با کلیک بر روی گزینه BUY leo، خرید خود را انجام دهید.

دو گزینه انتهایی شامل:

  • انتقال ارز: در این مرحله می توانید حساب خود را شارژ کنید.
  • میزان موجودی: در این قسمت می توانید میزان موجودی خود را برای خرید ارز دیجیتال leo را مشاهده می کنید.

روش خرید ارز دیجیتال leoبه روش Market

روش خرید Market، مشابه با مراحل روش قبلی است با این تفاوت که در روش قبلی گفتیم برای خرید محدوده تعیین می کنیم، اما در روش خرید Market، دستور خرید را در قیمت همان لحظه با میزان مشخص شده بر اساس نقدینگی مطابق با مراحل زیر قرار می دهیم. در قسمت خرید leo با استفاده از Market، گزینه Buy ا را انتخاب می کنیم. از بخش بعدی، بخش Market را انتخاب می کنیم.

در بخش شماره بعدی، می توانید مشابه به خرید Limit، قیمت را به صورت دستی وارد کنید. اما نمی توانید محدوده قیمتی مشخص کنید و بایستی قیمت لحظه ای را وارد کنید. در این قسمت می توانید مبلغ نهایی خرید را مشخص کنید. در قسمت بعدی با استفاده از اهرم سفید رنگی که وجود دارد، می توانید قیمت نهایی خرید را تغییر داد. در این مرحله نیز می توانید با کلیک بر روی Buy leo، سفارش خود را ثبت کنید. دو قسمت انتهای صفحه می توانید دو قسمت را مشاهده می کنید که شامل انتقال ارز است. در بخش انتقال ارز می توانید حساب خود را شارژ کنید. اما در قسمت آخری، می توانید میزان موجودی خود را از ارز دیجیتال leo مشاهده کنید.


چگونه می توان ارز دیجیتال leo را به فروش رساند؟

برای فروش leo در صرافی بایننس، در ابتدا باید در سایت بایننس به آدرس https://www.binance.com مراجعه کرده و ثبت نام کنید. زمانی که وارد صفحه اصلی بایننس شدید، می توانید گزینه های دیگری از نوار قیمت، تابلو اعلانات و لیست قیمت ها براساس بازدید را مشاهده کنید

1.ثبت نام خود را در قسمت شماره 1 انجام داده و حساب کاربری ایجاد کنید.

2.در نوار قیمت می توانید، می توانید قیمت مختلف ارزهای دیجیتال را مشاهده کنید.

3.در بخش تابلو اعلانات، می توانید آخرین اخبار مربوط به ارزهای دیجیتال را به صورت روزانه مشاهده کنید.

4.در قسمت شماره 4، می توانید لیست قیمت ها را براساس بازدید آخرین قیمت ارزهای دیجیتال در طی یک روز گذشته را مشاهده کنید.

بعد از اینکه در سایت صرافی ثبت نام خود را انجام دادید، باید مطابق با شکل زیر مراحل فروش ارز دیجیتال خود را انجام دهید.

از سربرگ بالای صفحه، وارد منوی Trade شوید. از منوی Trade، وارد گزینه Advance شوید.

وارد صفحه Advance که شدید، شکل زیر برای شما نمایش داده می شود. در این صفحه می توانید مواردی از جمله خدمات سایت، فهرست انتخاب، نمودار قیمت و لیست سفارشات بازار، لیست معاملاتی، قسمت ورود سفارش، دارایی ارز دیجیتال است.

فهرست انتخاب: در این قسمت می توانید نوع ارز دیجیتالی که می خواهید بفروشید را انتخاب کنید.

نمودار قیمت: در این قسمت می توانید تغییرات قیمت ارز دیجیتال leo را مشاهده کنید.

لیست سفارشات بازار: همان طور که از نامش مشخص است می توانید لیست سفارشات را در لحظه مشاهده کنید.

لیست معاملاتی: در این قسمت می توانید لیست معاملات خرید/فروش خود را در ارز دیجیتال leo مشاهده کنید.

دارایی ارز دیجیتال: در این قسمت نیز می توانید لیست دارایی ارز دیجیتال خود را مشاهده کنید.

قسمت ورود سفارش: در این قسمت می توانید وارد مرحله فروش ارز دیجیتال leo شوید

بعد از اینکه بر روی قسمت شماره 6، کلیک کردید، می توانید وارد مرحله فروش ریپل شوید. مطابق با شکل زیر دو نوع فروش مشاهده می شود که شامل فروش limit , market می شوید.

فروش ارز دیجیتال leo به روش Limit

در روش فروش محدود یا Limit، قیمت و میزان حجمی که از چیلیز را که می خواهیم بفروشیم، تعیین می کنیم. به عنوان مثال در قسمت Price، قیمت را مشخص کرده و بعد از آن حجم چیلیز مورد نظر را از قسمت Amount تعیین می کنیم. در واقع در فروش Limit، دستور فروش leo را با قیمت مشخص شده و با حجم مشخصی از leo به صرافی می دهیم. بنابراین در صورتی فروش انجام می شود که قیمت به محدوده مورد نظر برسد، در غیر این صورت دستور فروش انجام نمی شود.

برای انجام فروش به صورت Limit، مطابق با مراحل زیر عمل کنید:

قسمت 1، بر روی گزینه Sellکلیک کنید.

در قسمت شماره 2، گزینه Limit را انتخاب می کنید در این قسمت شما یک محدوده برای فروش ارز دیجیتال تعیین می کنید.

در قسمت شماره 3 مشخص می کنید که اگر leo به این قیمت رسید، ارز دیجیتال leo برای شما فروخته می شود.

در این قسمت می توانید تعداد و مقدار ارز دیجیتال فروش خود را مشخص کنید.

البته برای تعیین قیمت دو روش وجود دارد. یکی از طریق وارد کردن قیمت به صورت دستی، با استفاده از یک اهرم سفید رنگ درصد فروش را با نگه داشتن ماوس بر روی اهرم مشص کرد.

در این قسمت می توانید مبلغ نهایی فروش را تعیین کنید.

در قسمت ثبت سفارش، می توانید گزینه Sell leo را کلیک کرده و فروش خود را نهایی کنید.

در انتها نیز می توانید دو گزینه انتقال ارز و میزان موجودی را مشاهده کنید. در بخش انتقال ارز می توانید شارژ حساب خود را انجام دهید. در قسمت میزان موجودی نیز می توانید کل میزان ارز دیجیتالleo را مشاهده کنید.

فروش ارز دیجیتال leo به روش Market

روش فروش Market، مشابه با مراحل روش قبلی است با این تفاوت که در روش قبلی گفتیم برای خرید محدوده تعیین می کنیم، اما در روش Market، دستور فروش را در قیمت همان لحظه با میزان مشخص شده بر اساس نقدینگی مطابق با مراحل زیر قرار می دهیم. در قسمت فروش leo با استفاده از Market، گزینه Sell از بخش اول انتخاب می کنیم.

از بخش بعدی، Market را انتخاب می کنیم.

در بخش بعدی می توانید مشابه به فروش Limit، قیمت را به صورت دستی وارد کنید. اما نمی توانید محدوده قیمتی مشخص کنید و بایستی قیمت لحظه ای را وارد کنید. در این بخش می توانید مبلغ نهایی فروش را از قسمت Amount تعیین کنید. در این قسمت می توانید درصد فروش از موجودی را با یک اهرم سفید رنگ به صورت دستی تغییر دهید و در بخش پایانی شماره 5 می توانید با انتخاب گزینه فروش leo، چیلیز را به اندازه تعیین شده بفروشید. در انتهای عکس، می توانید دو گزینه انتقال ارز و میزان موجودی را مشخص کنید. در انتقال ارز می توانید حساب خود را شارژ کرده و در میزان موجودی همان گونه از نامش مشخص است می توانید میزان موجودی خود از ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(سروش جاویدان)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com