1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. کیف پول
  4. کیف پول های ارز دیجیتال بی تی سی اس تی

کیف پول های ارز دیجیتال بی تی سی اس تی

کیف پول های ارز دیجیتال بی تی سی اس تی
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول های ارز دیجیتال بی تی سی اس تی
کیف پول

رمز BTCST چیست؟

رمزارز استاندارد Bitcoin Hashrate ، به اختصار BTCST ، یک رمز ارز توسط هش ریت Bitcoin است ، هر رمز نشان دهنده 0.1TH / s از قدرت واقعی استخراج Bitcoin تا بهره وری 60 W / TH است. ماینرها در ازای توکن های تازه ضرب شده BTCST از قدرت استخراج بر روی سیستم عامل کمک می کنند.

ارز دیجیتال BTCST ایجاد نقدینگی در بازار استخراج Bitcoin است که به هر کسی امکان می دهد با هزینه کم در معرض پاداش استخراج و قدرت هش از هر اندازه باشد. این برنامه نقدینگی و کارایی را در بازارهای انرژی استخراج به روشی مشابه ایجاد می کند که سهم GBTC Grayscale نقدینگی را برای سرمایه گذاران نهادی که می خواهند در بیت کوین سرمایه گذاری کنند به ارمغان می آورد.

بعلاوه ، "کسانی که از نیروی استخراج استفاده نمی کنند توسط BTCST برای محافظت در برابر خطرات نوسان قیمت ماشین آلات استخراج ،" در پستی از Binance آمده است.

دارندگان رمزارز BTCST همچنین می توانند ارزهای خود را برای دریافت توزیع روزانه جوایز استخراج بیت کوین متناسب با مقدار ذخیره شده ،استفاده کنند

درک تخصیص و قیمت توکن BTCST

راه اندازی و تخصیص رمزارز

توکن BTCST در دسامبر سال 2020 با عرضه اولیه 1،000،000 توکن BTCST راه اندازی شد. طبق یک پست وبلاگ Binance ، 4٪ از منابع اولیه در گردش به Binance Launchpool و بقیه به miner اولیه توکن سازی اختصاص می یابد.

توجه: رمزارز BTCST تنها زمانی قابل صدور است که ماینرهای واجد شرایط انتخاب هش ریت بیت کوین را استاندارد و رمزگذاری می کنند. بنابراین ، این پروژه رویدادهای فروش عمومی یا خصوصی را برگزار نکرده و نخواهد کرد.

مقدار کل عرضه BTCST توسط کل توکن های BTCST موجود در برنامه تعیین می شود. با افزایش دارایی های تحت مدیریت ، 1.000.000 عرضه اولیه بر این اساس افزایش می یابد اما هر توکن جدیدی که ضرب شده باشد منوط به یک برنامه 25 هفته ای واگذاری خطی خواهد بود.

کیف پول های ارز دیجیتال BTCST

برای نگهداری و ذخیره ارز دیجیتال BTCST نیاز به یک مکانی امن نیاز دارید، که این مکان می تواند کیف پول های ارز دیجیتال برای نگهداری ایمن ارزهای دیجیتال شما باشد.

کیف پول های ارز دیجیتال کلیدهای سری را که برای امضای دیجیتالی معاملات دفترهای توزیع شده بلاکچین استفاده می شود ، ذخیره می کنند ، اما آینده آنها فراتر از این است که فقط نگهبان ارزهای رمزپایه باشد. آنها می توانند روزی نمایانگر وضعیت شغلی و مالی یا حتی هویت شخصی شما باشند.

کیف پول ارز رمزنگاری شده نرم افزاری است که کلیدهای سری مورد استفاده برای ثبت دیجیتالی معاملات ارز رمزنگاری شده برای دفاتر توزیع شده را ردیابی می کند. از آنجا که این کلیدها تنها راه اثبات مالکیت دارایی های دیجیتال است  و اجرای معاملات انتقال دهنده آنها یا به طریقی آنها را تغییر می دهد  آنها قطعه مهمی از اکوسیستم ارز رمزپایه هستند.

معروف به "کیف پول های رمزنگاری" ، آنها مانند کلیدهای ماشین بلاکچین هستند. بدون این کلیدها ، ماشین کار نمی کند. بدون آنها ، هیچ راهی برای اثبات مالکیت یک دارایی دیجیتال وجود ندارد  از بیت کوین گرفته تا توکنی که نماینده نوعی دارایی باشد.

نه تنها یک کیف پول رمزنگاری شده (یا به طور عام تر ، کیف پول دیجیتال) کلیدهای رمزگذاری مورد استفاده در امضای دیجیتالی معاملات را ردیابی می کند ، بلکه آدرس را در زنجیره بلوکی که یک دارایی خاص در آن قرار دارد ذخیره می کند. به گفته دیوید هاسبی ، پایگاه امنیت پروژه Hyperledger بنیاد لینوکس ، اگر مالک آن آدرس را از دست بدهد ، اساساً کنترل آنها بر پول دیجیتال یا دارایی دیگر خود را از دست می دهد.

کیف پول رمزنگاری دو نوع اصلی دارد: سخت افزار و نرم افزار (به ترتیب کیف پول سرد و گرم نیز شناخته می شوند). کیف پول ذخیره سازی گرم از طریق یک سرویس اینترنتی مانند Coinbase ، یکی از بزرگترین صرافی های ارز رمزنگاری شده که کیف پول آنلاین را برای کاربران فراهم می کند ، قابل دسترسی است و می توان آنها را به کیف پول آنلاین و کیف پول سمت مشتری که به صورت محلی بر روی رایانه یا دستگاه تلفن همراه کاربر مدیریت می شوند ، تفکیک کرد.

ژنراتورهای کیف پول کاغذی نیز وجود دارند که کلیدهایی را ایجاد می کنند که می توانند به صورت کد QR چاپ یا ارائه شوند.

کیف پول های ذخیره سازی سرد بارگیری می شوند و به صورت آفلاین روی سخت افزارهایی مانند درایو USB یا تلفن هوشمند قرار دارند. Exodus.io و Dash QT دو نمونه از نرم افزار کیف پول سرد هستند. کیف پول های سردخانه را می توان به عنوان دستگاههایی با نرم افزارهای نصب شده بر روی آنها نیز خریداری کرد. این نوع دستگاه ها توسط فروشندگانی مانند Trezor و Ledger به فروش می رسند.

کیف پول های سخت افزاری را می توان به کیف پولهایی از نوع رمزنگاری تقسیم کرد که به راحتی کلیدها و امضای داده های دلخواه را کنترل می کنند و گاهی ماژول های امنیتی سخت افزاری (HSM) نامیده می شوند. Huseby گفت: "و سپس کیف پول های سخت افزاری وجود دارد که تولید و امضای معاملات کامل را انجام می دهند و سپس به شبکه دفتر توزیع شده ارسال می شوند."

هنگامی که با زنجیره بلوک ارتباط برقرار می کنید ، سخت افزار از طریق کدهای موجود در دستگاه ارتباط برقرار می کند. طبق گفته گارتنر ، معاون تحقیقات Avivah Litan ، این یک رابط کاربری بسیار دوستانه نیست.

کیف پول سرد و گرم - کدام یک از امنیت بیشتری برخوردار است؟

کیف پول سرد از نظر کیف پول گرم از امنیت بالاتری برخوردار است زیرا به اینترنت متصل نیست. بیشتر حملات ارزهای رمزنگاری شده هنگامی رخ داده است که یک هکر به یک سرویس کیف پول آنلاین برخورد کرده و کلیدهای مخفی را به کیف پول خود منتقل می کند - به گفته Litan ، اساساً وجوه مربوطه را نیز انتقال می دهد.

نتیجه گیری

در آینده ، اقتصاد جهانی جدید "بی اعتماد" می تواند مبتنی بر بلاکچین و کیف پول های رمزنگاری باشد که از تاریخ شخصی مالی یا شغلی ، اطلاعات مالیاتی ، اطلاعات پزشکی یا ترجیحات مصرف کننده گرفته تا شرکت هایی که هویت دیجیتالی کارمند یا شریک زندگی را کنترل می کنند و برنامه های کاربردی را کنترل می کند ، امکان پذیر است. 

بازنمایی های دیجیتالی اسناد هویتی سنتی مانند گواهینامه رانندگی ، گذرنامه ، شناسنامه ، کارت های تأمین اجتماعی / مدیکر ، اطلاعات ثبت نام رای دهندگان و سوابق رأی گیری نیز می توانند در کیف پول های رمزنگاری ذخیره شوند ، به این ترتیب مالکان می توانند به افرادی که دسترسی دارند ، کنترل داشته باشند

و ساختن این کیف پول های رمزنگاری شده حتی از ارزش بیشتری برخوردار بوده و امنیت آنها را از اهمیت بیشتری برخوردار می کند.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
ارسال رایگان به سراسر کشور
خرید کتاب عصر رمز ارزبرای ثبت سفارش کلیک کنید
×
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
پشتیبانی فروش (خانم فاطمی)
موبایل 09304890560
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_32
داخلی 113
پشتیبانی فروش (آقای قلیپور)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
پشتیبانی فروش (اقای رستمی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
پشتیبانی فروش (آقای فرخنده)
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبانی فروش (آقای عبدی)
موبایل 09192757633
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبانی فروش (آقای راسخ)
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_20
داخلی 117
سبد گردانی (آقای زارع)
موبایل 09035948033
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_31
داخلی 204
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
سبد گردانی (خانم باقرزاده)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 205
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
سبد گردانی (آقای یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
درخواست تماس با واحد سبدگردانی
برای برقراری تماس با واحد سبدگردانی ، کلیک نمایید

در صورت نیاز به برقراری ارتباط با واحد سبدگردانی مهندس علیرضا محرابی ، کافی است فرم مندرج را پر نمایید ، کارشناسان ما در اسرع وقت با جنابعالی تماس میگیرند و آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر