1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. کیف پول ارز دیجیتال
  4. کیف پول های ویندوزی ارز دیجیتال دوج کوین

کیف پول های ویندوزی ارز دیجیتال دوج کوین

کیف پول های ویندوزی ارز دیجیتال دوج کوین
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول های ویندوزی ارز دیجیتال دوج کوین
کیف پول ارز دیجیتال

دوج کوین از رمزارز های محبوب این روزهای بازار ارز دیجیتال است که در سال 2020 با توئیت ایلان ماسک( مدیر عامل شرکت تسلا و ثروتمندترین فرد جهان) محبوبیت زیادی به دست آورد. این ارز دیجیتال توسط بیلی مارکوس و جکسون پالمر و بر اساس یک شوخی، در سال 2013 پا به دنیای ارز دیجیتال گذاشت. سازندگان این ارز دیجیتال محبوب بر این باور بودند که ارز دیجیتال دوج کوین نباید بیش از حد جدی گرفته شوند. 

بیلی مارکوس و جکسون پالمر با توسعه دادن دوج کوین، می خواستند به مردم ثابت کنند که نمی شود به ارزهای دیجیتال مانند پول عادی نگاه کرد و جایگاه پول توسط ارزهای دیجیتال گرفته نخواهد شد. 

دوج کوین را می توان به صورت نا محدود استخراج کرد و به همین علت، برخی از معامله گران برای دید بلند مدت به این رمز ارزتوجه نمی کنند. در بهترین حالت، دوج کوین تا رتبه دهم بازار ارزهای دیجیتال نیز صعود کرده بود. 

کیف پولهای دوج کوین برای ویندوز

کیف پول های ویندوز برای دوج کوین

والت دسکتاپ یا کیف پول ویندوز دوج کوین، از کیپ پول های گرم یا نرم افزاری دوج کوین به شمار می شود. برای استفاده از این کیف پول های ارز دیجیتال باید نرم افزار مربوط به این کیف پول برای ویندوز، مک او اس و لینوکس قابل استفاده است. در استفاده از این کیف پول ها باید نکات امنیتی را جدی تر بگیرید و از ورود بدافزار ها و ویروس ها به رایانه خود جلوگیری کنید. کیف پول های ویندوزی برای تریدرهایی که هر روز معامله می کنند مناسب نخواهد بود؛ دلیل این امر عدم دسترسی در مواقعی خاص به رایانه یا لپتاپ است. استفاده از کیف پولهای موبایلی برای این گروه از افراد مناسب تر خواهد بود. 

در ادامه با لیستی از کیف پول های ویندوز دوج کوین آشنا می شویم:

کیف پول دوج کوین جکس لیبرتی

کیف پول جکس لیبرتی، از شناخته شده ترین کیف پول های دوج کوین؛ نسخه دسکتاپ، موبایل و افزونه کروم را توسعه داده است. این کیف پول به صورت رایگان قابل استفاده بوده و کارمزد تراکنش پایینی نیز دارد. کیف پول جکس لیبرتی از رمز ارز های دیگری مانند بیتکوین، اتریوم، لایت کوین و ... نیز پشتیبانی می کند. این کیف پول  برای معامله گرانی که از چند رمز ارز استفاده می کنند مناسب است. 

کیف پول اتمیک ولت برای دسکتاپ

اتمیک ولت با پشتیبانی از رمز ارز دوج کوین و بسیاری دیگر از رمز ارزها، کاربران زیادی را به خود جذب کرده است. با استفاده از فرآیند غیر متمرکز در این کیف پول، کاربران به صورت ناشناس و ببا امنیت زیاد؛ عملیات های خود را انجام می دهند. نسخه دسکتاپ اتمیک ولت ویندوز، مک، اوبونتو و لینوکس را پشتیبانی می کند. 

کیف پول اتمیک ولت برای دسکتاپ

دوج کوین والت

از بهترین و امن ترین روش های نگهداری دارایی ها، استفاده از کیف پول رسمی ان رمز ارز است. کیف پول رسمی دوج کوین با نام دوج کوین ولت، برای دستگاه های مختلف اعم از دسکتاپ و ویندوز ارائه شده است. کیف پول دسکتاپ دوج کوین در دو نسخه توسعه داده شده که به شرح زیر هستند:

نسخه (Core)

برای استفاده از این نسخه، بلاک چین دوج کوین را بر روی دستگاه خود دانلود کرده و شما تبدیل به یک Node خواهید شد. این موضوع به افزایش امنیت دوج کوین کمک خواهد کرد. 

نسخه (MultiDoge) 

با نسخه مولتی دوج تنها می توانید دارایی های خود را نگهداری یا معامله کنید.

کیف پول های ویندوز برای دوج کوین چگونه کار می کنند؟

روش کار کیف پول

کیف پول های ویندوزی دوج کوین والت، قابل نصب بر روی رایانه شما(کامپیوتر یا لپتاپ) هستند. کیف پول های دسکتاپ دوج کوین، کنترل بسیار مناسبی بر روی عملیات ها و تراکنش های شما ارائه می دهند. امکانات ولت های دسکتاپ دوج کوین معمولا بیشتر از سایر کیف پول های دوج کوین است. کیف پول های ویندوز دوج کوین به شبکه اینترنت متصل بوده و جزء کیف پول های گرم محسوب می شوند. به این صورت، باید به امنیت کیف پول خود اهمیت زیادی دهید و نکات افزایش امنیت را به خوبی اجرا کنید. 

امنیت در کیف پول های ویندوز برای دوج کوین

امنیت کیف پول های متصل به اینترنت به دلیل امکان نفوذ هکرها و ورود بدافزارها به دستگاه شما، شکننده هستند. اگر امنیت دارایی ها از اولویت برخوردار است و با دید بلند مدت سرمایه گذاری می کنید، بهتر است از کیف پول های دسکتاپ استفاده نکنید. 

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
سبد گردانی (آقای کمالی)
موبایل 09933656387
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_11
داخلی 206
پشتیبانی فروش (خانم علیپور)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_27
داخلی 105
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر