کیف پول های ارز دیجیتال گراف

کیف پول های ارز دیجیتال گراف
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول های ارز دیجیتال گراف
کیف پول ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال دارای ویژگی هایی هستند که هرکدام از آنها را منحصر به فرد می کند. گراف پروتکل مدرنی است که برای جستجو داده ها در فناوری بلاکچین اتریوم و IPFS استفاده می شود. تیم توسعه دهنده گراف متشکل از سرپرست تیم- یانیو تال(YAniv tal)، محقق تیم برندون رمیرز(Brandon remirez) و مسئول بخش تکنولوژی، جنیس پولمان (jannis pohlmann) می باشد. این تیم با تکیه بر دانش فنی و همکاری 8 ساله با یکدیگر، ارزدیجیتال گراف با توکن GRT را در سال 2020 توسعه دادند. 

گراف یک توکن ERC-20  می باشد و به همین دلیل، باید به این نکته توجه داشته باشید که تمامی کیف پول های اتریوم نیز از این رمز ارز پشتیبانی می کنند. 

توضیحاتی درباره کیف پول های نرم افزاری گراف

کیف پول های نرم افزاری به اینترنت متصل هستند و در پلتفرم های مختلفی مانند کامپیوترها، گوشی های موبایل و تحت وب توسعه داده شده اند. به جز کیف پول آنلاین، برای استفاده از باقی کیف پول های نرم افزاری باید یک اپلیکیشن را بر روی دستگاه خود نصب کنید.  کیف پول های نرم افزاری به صورت کیف پول ویندوز گراف، کیف پول IOS گراف، کیف پول اندروید گراف و کیف پول آنلاین ارز دیجیتال گراف ارائه شده اند. در همین مقاله با انواع آنها آشنا می شویم.

توضیحاتی درباره کیف پول های نرم افزاری گراف

توضیحاتی درباره کیف پول های سخت افزاری گراف

کیف پول های سخت افزاری گراف با استفاده از کدنویسی قدرتمند کلیدهای خصوصی، آنها را رمزنگاری کرده و در یک فضای آفلاین نگهداری می کند. امنیت کیف پول های سخت افزاری بسیار بالاست و امن ترین روش نگهداری رمز ارزها نیز به همین صورت است. کیف پول های سخت افزاری معمولا به نحوی تولید می شوند که حتی اگر متصل به یک دستگاه ویروسی نیز باشند، هیچ اتفاقی از لحاظ امنیتی رخ ندهد. معمولا شکل ظاهر انها مانند یک فلش درایو است. بهترین کیف پول های سخت افزاری گراف در حال حاضر ترزور مدل تی و لجرنانو ایکس هستند. 

توضیحاتی درباره کیف پول های ویندوز گراف

با نصب یک برنامه بر روی کامپیوتر را لپتاپ خودف می توانید به کیف پول ویندوزی گراف دسترسی داشته باشید. استفاده از این کیف پول ها با توجه به رابط کاربری ساده و روان؛ بسیار لذت بخش و راحت است. کیف پول های ویندوزی شرایط بهتر و امن تری نسبت به کیف پول های نرم افزاری دیگر دارند و آن، امکان قطع اتصال کامپیوتر به اینترنت در هر زمان و ذخیره کلیدهای خصوصی کاربران بر روی حافظه کامپیوتر هاست. اتمیک والت، تراست والت و مای اتر والت از بهترین کیف پول های گراف برای ویندوز هستند. 

توضیحاتی درباره کیف پول های آنلاین گراف

کیف پول های آنلاین برای دسترسی آسان وسریع به کیف پول، فوق العاده هستند و در هر شرایط، هر مکان و هر زمان، می توانید تنها با استفاده از مرورگر، به کیف پول دیجیتالی خود دسترسی داشته باشید. ضعف بزرگ کیف پول های آنلاین یا تحت وب، امنیت آنهاست، در صورتی که از وبسایت مورد استفاده اطمینان ندارید، به هیچ وجه از کیف پول آنلاین انها استفاده نکنید. برای استفاده ایمن از کیف پول های تحت وب، تمام اقدامات امنیتی توصیه شده توسط وبسایت توسعه دهنده را رعایت کنید. 

از بهترین کیف پول های آنلاین گراف می توانیم به اتمیک والت، متامسک و مای اتر والت اشاره کنیم.

توضیحاتی درباره کیف پول های آنلاین گراف

توضیحاتی درباره کیف پول های IOS گراف

کیف پول های توسعه داده شده برای گوشی های موبایل، متداول ترین نوع نگهداری از رمزارزها هستند. کیف پول های IOS گراف با نصب یک اپلیکیشن بر روی دستگاه IOS شما قابل استفاده هستند. برای نصب نرم افزار کیف پول IOS، حتما منابع معتبر را انتخاب کنید یا از وبسایت اصلی توسعه دهنده دانلود کنید. از بهترین کیف پول های IOS گراف می توانیم به اتمیک والت، تراست والت و متامسک اشاره کنیم. 

توضیحاتی درباره کیف پول های اندروید گراف

کیف پول های اندروید گراف با نصب یک اپلیکیشن اندروید بر روی دستگاه شما شروع به کار می کنند. استفاده از کیف پول های موبایلی(مخصوصا اندروید) معمول ترین شیوه نگهداری از دارایی های دیجیتال است. کیف پول های اندرویدی رابط کاربری ساده و طراحی داخلی جذابی برای کاربران ارائه می دهند. رقابت قوی بین توسعه دهندگان در این زمینه، باعث برزورسانی های قوی و پیشرفت روزافزون این کیف پول ها می شود. اتمیک والت، تراست والت و متامسک از بهترین کیف پول های اندرویدی گراف هستند. 

کیف پول های گراف چگونه کار می کنند؟

کیف پول های هر ارز دیجیتال، علاوه بر گراف، کارکرد متفاوتی با توجه به ماهیت خود دارند. اما وظیفه اصلی تمامی انها نگهداری از دارایی های دیجیتال کاربران است. کیف پول های نرم افزاری یا گرم، با سطح امنیت پایین تری نسبت به کیف پول های سخت افزاری یا سرد؛ استفاده می شوند. هر نوع از کیف پول های ارائه شده مزیت ها و معایب خاص خود را دارد و در صورتی که بتوانید یک مقایسه صحیح انجام دهید، می توانید بهترین کیف پول را بری خود پیدا کنید. 

امنیت در کیف پول های گراف

کیف پول های نرم افزاری با ذخیره کلیدهای خصوصی بر روی حافظه دستگاه، سعی کرده اند امنیت بیشتری را به کاربران القا کنند. امنیت کیف پول های سخت افزاری نیز با کدنویسی هوشمند و نگهداری در فضای آفلاین، بسیار بالاست. اهمیت امنیت ارزهای دیجیتال به دلیل ارزشمند بودن آنها در بلندمدت و امکان سرقت به دلیل اتصال به اینترنت است. 

لیست تمامی کیف پولهای ارز دیجیتال

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram