کیف پول های ارز دیجیتال هیوبی

کیف پول های ارز دیجیتال هیوبی
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول های ارز دیجیتال هیوبی
کیف پول ارز دیجیتال

ارز دیجیتال HT نوعی ارز دیجیتال است که می توان گفت یک توکن بر مبنای (exchange based) است.

Huobi یک صرافی ارزهای دیجیتال است که در کشور سنگاپور مستقر است و در سال 2013 میلادی توسط مهندس قبلی اوراکل "لئون لی" در کشور چین تاسیس شد.

همانطور که گفتیم این صرافی در کشور چین تاسیس شد  اما بعد از ممنوعیت ICO در سال 2017 میلادی از کشور چین به کشور سنگاپور مهاجرت کرد و سپس به کره جنوبی و ژاپن هم راه پیدا کرد.

گروه Huobi تیم های خدماتی خود را در سنگاپور، ژاپن، کره جنوبی، انگلستان، استرالیا، کانادا، برزیل و هنگ کنگ تأسیس کرده است تا معاملات ایمن و معتبر دارایی دیجیتال و خدمات مدیریت دارایی را به میلیون ها کاربر در بیش از ۱۳۰ کشور ارائه دهند.

همانطور که می دانید خریداری ارزهای دیجیتال از یک سو و نگهداری ارزهای دیجیتال هم از سوی دیگر مساله ی مهمی در زمینه ی حفظ ارزهای دیجیتال و بهره مندی از کیف پول های ارز دیجیتال است.

کیف پول ارز دیجیتال HT

انواع کیف پول های ارز دیجییتال HT

به طور کلی کیف پول ها را می توان به 3 دسته ی کلی تقسیم کرد :

  1. کیف پول های آنلاین (تحت وب)
  2. کیف پول های نرم افزاری
  3. کیف پول های سخت افزاری

کیف پول های آنلاین

 دسته ای از کیف پول ها هستند که توسط سایت خود صرافی ارائه شده اند .این کیف پول ها از نظر امنیت در رده ی ضعیفی هستند و بهتر است که از این کیف پول ها فقط برای خرید و فروش و ترید کردن ارز دیجیتال هیوبی (معامله کردن) استفاده کنید.

کیف پول های نرم افزاری

دسته ای از کیف پول ها که بصورت فایل های نرم افزاری هستند و قابل دانلود و استفاده بر روی موبایل و کامپیوتر و ... هستند را کیف پول های نرم افزاری می گویند. این کیف پول ها از نظر نوع امنیت از کیف پول های آنلاین بهتر هستند.

کیف پول های سخت افزاری

کیف پول های سخت افزاری دسته ای از کیف پول ها یا والت ها هستند که بصورت قطعه ای سخت افزاری (مانند فلش) قابل خرید و فروش و معامله کردن هستند.

جمع بندی

یکی از نکاتی که در استفاده از والت ها باید مد نظرتان باشد این است که این کیف پول ها ارز دیجیتال مورد نظر شما را پشتیبانی کنند و همینطور از امینت کافی جهت ذخیره ی بلندمدت پولتان هم برخوردار باشند.

 

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram