1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. کیف پول ارز دیجیتال
  4. کیف پول ارز دیجیتال مانا

کیف پول ارز دیجیتال مانا

کیف پول ارز دیجیتال مانا
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول ارز دیجیتال مانا
کیف پول ارز دیجیتال

ارز دیجیتال دسنترالند با نماد MANA، در سال 2015 و توسط آریل میلیچ و استفان اوردانو طراحی و توسعه داده شد. این رمز ارز هم اکنون دو شخص یاد شده را در تیم توسعه خود ندارد اما همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد. 

دسنترالند با توکن MANA به بازار کریپتوکارنسی معرفی شد و این ارز دیجیتال، بر پایه استاندارند ERC-20 اتریوم می باشد. 

هدف دسنترالند، ایجاد انگیزه برای کابران مختلف برای کار با دنیای مجازی است. در حال حاضر توکن MANA حدود 1.30 دلار قیمت دارد و در رتبه 69  ارزهای دیجیتال از نگاه Coinmakertcap قرار دارد. 

معرفی کیف پول های MANA

دارایی های دیجیتالی، نیاز به نگهداری در فضایی ایمن دارند. برای نگهداری رمزارزها باید از کیف پول استفاده کنید و معمولا کیف پول صرافی پیشنهاد خوبی نیست. کیف پول های ارز دیجیتال دسنترالند و سایر ارزهای دیجیتال، به دو دسته نرم افزاری یا گرم و سخت افزاری یا سرد تقسیم می شوند. کیف پول های نرم افزاری برای استفاده نیاز به اتصال به اینترنت دارند و برای هر پلتفرم، نسخه کیف پول متفاوتی ارائه می شود. کیف پول های اندرویدی، IOS، ویندوز(دسکتاپ) و تحت وب یا آنلاین، از انواع کیف پول های نرم افزاری هستند. در ادامه مقاله با انواع کیف پول ها بیشتر آشنا می شویم.

 کیف پول های نرم افزاری MANA

کیف پول های نرم افزاری متداول ترین کیف پول های مورد استفاده کاربران هستند. این کیف پول ها برای ارائه خدمات نیاز به اتصال به اینترنت دارند و به همین دلیل، امنیت آنها ضعیف تر از کیف پول های سخت افزاری تلقی می شود. آسان ترین راه ذخیره رمزارزها، استفاده از این نوع کیف پول هاست. با استفاده از کیف پول های نرم افزاری می توانید در هر لحظه که نیاز داشتید، معاملات خود را انجام دهید اما کیف پول های سخت افزاری به این شکل نیستند.  

کیف پول های سخت افزاری MANA 

کیف پول های سخت افزاری یا سرد، دستگاه هایی هستند که با اندازه ای کوچک و قابل حمل( معمولا به اندازه یک فلش درایو) ساخته می  شوند. این دستگاه ها کلیدهای خصوصی کاربران را بر روی حافظه داخلی خود ذخیره کرده و در زمان نیاز کاربر، ارائه می دهند. امن ترین روش ذخیره سازی رمز ارزها استفاده از کیف پول های سخت افزاری است. کیف پول های سخت افزاری لجر نانو اس، لجر نانو ایکس، ترزور مدل تی و کیپ کی، شناخته شده ترین کیف پول های سخت افزاری موجود در بازار رمزارزها هستند که علاقه مندان بسیاری نیز دارند. 

کیف پول های آنلاین MANA

کیف پول های آنلاین نیازی به نصب نرم افزار یا خرید سخت افزار ندارند. کیف پول های آنلاین در قالب وبسایت ارائه دهنده مورد استفاده قرار می گیرند. کاربر با ورود به ناحیه کاربری و تایید هویت، می تواند به خدمات کیف پول انلاین دسنترالند یا سایر ارزهای دیجیتال دسترسی پیدا کند. کیف پول های آنلاین بسیار سریع و ساده هستند اما ایراد بزرگ آنها، امنیت ضعیف آنهاست. بنابراین پیشنهاد می شود تنها از کیف پول های آنلاین معتبری مانند اتمیک والت، اکسودوس والت، مای اتر والت استفاده کنید. 

کیف پول های  MANA ، IOS

کیف پول های موبایلی(IOS) رمزارزها، پراستفاده ترین نوع کیف پول هستند. این کیف پول ها رابط کاربری ساده ای داشته و کاربرد بالائی برای کاربران دارند. در هر زمان که نیاز به انجام معاملات داشته باشید، می توانید از کیف پول موبایلی(IOS) نصب شده بر روی موبایل خود استفاده کنید. با توجه به نیاز کاربران، کیف پول های IOS مختلفی برای دسنترالند و سایرارزهای دیجیتال توسعه داده شده است. پیشنهاد ما استفاده از معتبرترین کیف پول های موجود  برای دسنترالند مانند اتمیک والت، تراست والت، متامسک و اکسودوس است. 

 

کیف پول های اندروید MANA

کیف پول های اندرویدی(موبایلی) دسنترالند متداول ترین روش نگهداری ارزدیجیتالی MANA یا سایر رمز ارزها هستند. کیف پول های اندرویدی به دلیل محدود بودن صفحه نمایش موبایل، رابط کاربری روان و ساده ای دارند که برای استفاده تمامی کاربران حتی کاربران مبتدی، مناسب است. 

برای امنیت دارایی های دیجیتالی خود، باید به اقدامات امنیتی کیف پول اندرویدی خود توجه کنید و از همه مهم تر، از توسعه دهندگان معتبر و نام آشنا استفاده کنید. اتمیک والت، تراست والت، متامسک و اکسودوس از معتبر ترین کیف پول های اندرویدی دسنترالند به شمار می روند. 

کیف پول های MANA چگونه کار می کنند؟

کیف پول های دسنترالند با توجه به ساختار و عملکردی که دارند، روش نگهداری متفاوتی به کاربر ارائه می دهند. کیف پول های سخت افزاری در فضایی آفلاین و ایمن اقدام به نگهداری از ارزهای دیجیتال مانند MANA می کنند اما رابط کاربری و عملکرد سریعی ندارند. در مقابل، کیف پول های نرم افزاری با رابط کاربری و سرعت عمل بسیار مناسب و همینطور اتصال به اینترنت، می توانند کارایی بسیار زیادی برای کاربر داشته باشند. امنیت کیف پول های نرم افزاری به دلیل اتصال به اینترنت، همیشه با ریسک  و خطرات مختلف همراه است. 

امنیت در کیف پول های MANA

کیف پول های ارز های دیجیتال مانند MANA، دو نوع سخت افزاری و نرم افزاری دارند. برای ایمن سازی دارایی های خود، بهتر است به صورت ترکیبی از کیف پول های ارائه شده استفاده کنید. کاربران حرفه ای برای نگهداری بلندمدت و امن دارایی ها، از کیف پول های سخت افزاری استفاده می کنند. در کنار آن، کیف پول های نرم افزاری نیز دارند و برای معاملات روزانه یا نگهداری های کوتاه مدت، از کیف پول های معتبر نرم افزاری استفاده می کنند.  

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
سبد گردانی (خانم عظیمی)
موبایل 09035948033
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_31
داخلی 205
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
سبد گردانی (آقای زارع)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 203
سبد گردانی (آقای محمدی)
موبایل 09933751765
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_35
داخلی 204
پشتیبانی فروش (آقای رستمی)
موبایل 09304890560
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_32
داخلی 113
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر